18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa kawały

wku11 • 2015-12-27, 16:49
Niemiecki pociąg jadący przez Polskę zatrzymuje się na chwilę w polu. Dwóch prostych chłopów rolników podchodzi bliżej, i przez małe okienko widzi że w środku jest od ch*ja żydów, normalnie napie**olone po brzegi całe rodziny. Nie wiedząc o co chodzi, zagajają do jednego z pasażerów:
-Paniecku, a czemuż to was tak dużo w tym wagonie jedzie?
-Bo za darmo. -odrzekł.


numero duo:

Ilu przywódców niemiec potrzeba, aby wytępić wszystkich żydów?
Widocznie więcej niż jednego.

koniosraj

2015-12-27, 17:18
Cykoln B? Nie, cyklon cacy, ż*dzi be...

MrVanish24

2015-12-27, 20:14
Ostatnio spotkałem się z takim (po angielsku, bo traci sens w tłumaczeniu):
What’s the difference between Hitler and Michael Phelps?




Phelps can finish a race.

8michal7

2015-12-28, 09:02
eh te mycki .. sami Hitlera wyhodowali aby biedotę żydowską przerżnąć. Najgorsze w tym, ze Polacy ginęli przez tą hołotę, a teraz ona rządzi światem.

eligurf

2015-12-28, 10:38
Pierwszy śmieszny i choć pewnie ma 70 lat to nie słyszałem. Drugi to typowy dla obecnego Sadola antysemicki gniot bez cienia śmieszności, za to liczący na piwa od prawdziwych Polaków lubiących każdą formę j***nia Żydów. Skąd wy bierzecie te wiadomości, że Polacy ginęli przez Żydów? Słowianie byli uznawani przez hitlerowców za podludzi stojących w hierarchii niewiele wyżej od Żydów i przeznaczonych do eksterminacji zaraz po rozwiązaniu kwestii żydowskiej. Nawet jak znajdziecie jakieś teksty jak to Hitler cenił Polaków to wiedzcie, że one są tyle warte co pakt o nieagresji Ribbentrop-Mołotow.

!Timon

2015-12-28, 16:26
@eligurf

Cała ideologia nazistowska to bajka dla plebsu i ciemnoty. Całej tej nazistowskiej wierchuszce koło ch*ja latało czy dowodziliby narodem mongolskim, żydowskim czy niemieckim. Dla ludzi zajmujących się polityką realną jest bez znaczenia z czyjego nadania i nad kim będą mieli władzę i pieniądze.