18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Dużo radości i jest bardzo spokojnie"

freaky • 2020-11-08, 13:06
W wielkim skrócie. Redaktor Kraśko na wiecu zwolenników Bidena, odczuwa na własnej skórze czym jest amerykański karnawał radości i tolerancji. Ale jak wytłumaczyć, że sympatyk popieranego przez TVN kandydata, każe wypie**alać ich dziennikarzowi?


Ca...........on

2020-11-09, 16:08
Tu nie chodzi o lewicę czy prawicę, Trumpa czy Bidena, demokratów czy republikanów. Chodzi o ostentacyjne sfałszowanie wyborów i rozbijanie kilofem tego fałszerstwa fundamentu demokracji. Gdyby zrobił to Trump i jego sztab, z solidarnym wsparciem całej partii republikanów, byłbym za zdelegalizowaniem partii republikańskiej po uznaniu jej za organizację przestępczą o zasięgu międzynarodowym. Ponieważ jednak dopuścili się tego demokraci i Biden, to jestem za tym, żeby zdelegalizować partie demokratyczne.

mygyry

2020-11-09, 16:18
marinis napisał/a:

Jakiś naćpany, albo napity gościu? To dla ciebie USA?



A dla ciebie Washington to znajduje się pod warszawą czy coś?

Ni...........ny

2020-11-09, 16:47
Caramon napisał/a:

Tu nie chodzi o lewicę czy prawicę, Trumpa czy Bidena, demokratów czy republikanów. Chodzi o ostentacyjne sfałszowanie wyborów i rozbijanie kilofem tego fałszerstwa fundamentu demokracji. Gdyby zrobił to Trump i jego sztab, z solidarnym wsparciem całej partii republikanów, byłbym za zdelegalizowaniem partii republikańskiej po uznaniu jej za organizację przestępczą o zasięgu międzynarodowym. Ponieważ jednak dopuścili się tego demokraci i Biden, to jestem za tym, żeby zdelegalizować partie demokratyczne.



A ja jestem za tym żeby pomarańczowy ludzik poza pie**oleniem przedstawił dowody i poszedł z nimi do sądu.
My też mieliśmy tu takich k***a pajaców co kwiczeli że im wybory fałszowali, nawet jeździli donosić na swój kraj do Brukseli konfidenci j***ni.
Dziś rządzą i co ? I gówno, tyle było krzyku a teraz nie ma tematu. Jak widać ta strona lubi se pokwiczeć jak przegra.
Więc pie**olenie Trumpa traktowałbym raczej jako, parafrazując czarneckiego, kwik świni odrywanej od koryta ;-)

Wiewór

2020-11-09, 19:53
Black Pitt napisał/a:

Co za pie**olony debil z demencją. Przejdzie ci p*zdo przez gardło kto zniósł wizy dla "potencjalnych imigrantów"?



Z ciebie jest debil jak uważasz że Trump. Po pierwsze wizy dalej są. Nie ma wiz dla turystów na określony czas i dla pracowników.
Po drugie Amerykanie mają ściśle przepisy kiedy mogą znieść wizy. Nie znosili ich bo Polacy nie byli w stanie ich spełnić bo srali na ich zasady i zostawali w USA bez przedłużania pobytu. Żaden prezydent nie mógł dopuścić ruchu bezwizowego bez ich spełnienia.
Ruch bezwizowy zawdzięczamy polskim firmom skarbu państwa które obeszły przepisy staropolskim kombinatorstwem. Występowali o wizy dla pracowników i ich nie wysyłali. Wizy dla pracowników dużych firm USA zawsze daje a każda wydana wiza poprawiała statystyki. Odmowa obniża. Dzięki temu że firmy masowo składały wnioski i dostawały zgodę punktowalismy na plus i w koncu doszliśmy do wymaganego progu żeby dostać przywilej ruchu bezwizowego.
Tak się odbyło idioto bez wiedzy. Pisowski matole.

justincase999

2020-11-09, 21:33
Jeszcze na koniec cała postępowa Polska zobaczyła jak typ udaje, że obrabia mu gałę. Idealnie wykadrował. Kraśko, będziesz memem do końca życia.

PieronJasnySzlag

2020-11-13, 17:49
Niezwyciężony napisał/a:

A ja jestem za tym żeby pomarańczowy ludzik poza pie**oleniem przedstawił dowody i poszedł z nimi do sądu.


Ale to nie pie**olenie pomaranczowego ludzika tylko fakty. Kilka stanów niewpuściło obserwatorów Trumpa na liczenie głosów.
FBI wymuszało na świadkach żeby cofali zeznania z wałków w komisjach. Niektóre głosy były od ludzi mających 120 lat (jak wałki w Warszawskich kamienicach).
Wolne media gdy Trump mówił o tych nieścisłościach po prostu wyłączyły transmisje uznając że niemogą dopuścić by ktoś kłamał w tv. TVNy, onety i inne liberalne ścierwa uważają że media w stanach dobrze postąpily. Sic!
To jest koniec demokracji.

Demokraci i liberałowie to już oficjalnie głoszą komunizm. A jak się kończy każdy komunizm to dobrze wiemy.

Ni...........ny

2020-11-13, 18:02
PieronJasnySzlag napisał/a:

Ale to nie pie**olenie pomaranczowego ludzika tylko fakty. Kilka stanów niewpuściło obserwatorów Trumpa na liczenie głosów.
FBI wymuszało na świadkach żeby cofali zeznania z wałków w komisjach. Niektóre głosy były od ludzi mających 120 lat (jak wałki w Warszawskich kamienicach).
Wolne media gdy Trump mówił o tych nieścisłościach po prostu wyłączyły transmisje uznając że niemogą dopuścić by ktoś kłamał w tv. TVNy, onety i inne liberalne ścierwa uważają że media w stanach dobrze postąpily. Sic!
To jest koniec demokracji.
Demokraci i liberałowie to już oficjalnie głoszą komunizm. A jak się kończy każdy komunizm to dobrze wiemy.



A jebnij się czymś ciężkim w łeb. Co za szurowskie brednie. Szefa FBI obsadza Trump. A szkoda gadać, nawet konfa prostowała zjebów głoszących taki "fakty" z dupy.
Jak już pisałem, kwik świni odrywanej od koryta :kawa:

Ni...........ny

2020-11-14, 14:31
PieronJasnySzlag napisał/a:

TO jeden z faktów z dupy. Nawet węglarczyki i inna czerwona chołota poparły wyłączenie przemówiena Trumpa ale jak się nie idzie pogodzić z faktami to najłatwiej kogoś nazwać szurem, płaskoziemcem, antyszczepionkowcem, macierewiczem... stara komunistyczna metoda.



Człowieku, wyskakujesz tu z czymś czemu nikt nie zaprzecza i próbujesz przedstawić to jako dowód że reszta twoich bredni jest prawdziwa. Tak było, widziałem to. Tylko jak to niby dowodzi że fałszowano wybory ?

PieronJasnySzlag

2020-11-15, 02:42
Niezwyciężony napisał/a:

. Tylko jak to niby dowodzi że fałszowano wybory ?


Ale gdzie ja napisałem że fałszowano wybory? Napisałem tylko że z demokracją te wybory nie miały za wiele wspólnego.