18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Duża przesyłka

~_Yarko_ • 2022-07-28, 17:48
Profesjonalny wyładunek.


zeedo

2022-07-29, 20:05
jeszcze auto zaczyna mu sp***alac xddd

minedsafe

2022-07-30, 15:28
Ale matol jprd, zawsze się staje z boku ładunku w takim wypadku właśnie dlatego żeby w h*j ciebie nie zabiło, a jak leci to puszczasz i tyle, towar nie jest warty życia. Widziałem osobiście tez takich co próbowali łapać k***a takie palety z towarem jak winda poszła albo kierowca wcisnął za mocno „do przodu „ Te wózki są tez paleciaki są tez gowniane bo maja dużo momentu i trzeba być naprawdę ostrożnym

tigerqaz

2022-08-01, 16:41
Res0r napisał/a:

Widać że taki pojazdy i rozładunki widziałeś tylko w internecie. I jeszcze ten zawód "magazynier". Póki nie było internetu to tylko rodzina wiedziała żeś debil... A nie, przecież najprawdopodobniej urodziłeś się z tabletem w rąsi.



A tak się składa że jeżdżę właśnie dostawczakiem z windą i jak widzę takich idiotów, co nie potrafią zrobić zwykłego dostarczenia towaru, to mnie ch*j strzela. c**o!
Lamusie jesteś tylko 4 latka starszy o ile wieku nie podrobiłeś, a pewnie podrobiłeś, bo się k***a wstydzisz dzieciaku być w temacie. I na 100% jesteś kurierskim gównem jeżdżącym po chodnikach miedzy ludźmi, bo pieniążki najważniejsze.

ferbiiii

2022-08-07, 16:10
tigerqaz napisał/a:

Jak każdy kurierzyna, cwaniaczy za kółkiem a przy rozładunku, zwykła p*zda.



Odezwała się pierwsza niedowartościowana p*zda

tigerqaz

2022-08-31, 15:39
ferbiiii napisał/a:

Odezwała się pierwsza niedowartościowana p*zda



Wstawaj! Zesrałeś się :D
Żeby czuć się wartościowym, wystarczy umieć w życiu to co się lubi.
Ja robię co lubię... Nie znoszę kurierów. I debili twojego pokroju. I jeszcze mi za to płacą :D