18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dupy zlanie...

~DMT • 2017-12-09, 05:00
Za snapchatowanie, a na dokładkę, włosów pozbawianie... :mrgreen: Od 0:40



Cytat:

Father lashing a teenage girl with a belt then shaving off her hair as punishment for downloading Snapchat.

Alex Harrison, 33, proudly shared the video on Facebook and Snapchat earlier this week. He was arrested on child cruelty charges shortly afterwards.

At the beginning of the footage, he said: 'She wanna be grown, she getting her a** whooped n her hair bald. School is for work not f****** Snapchat. She ain't got no business with no damn snap anyway. Stay tuned.'

He identified the girl as a 9th grader. Children in that grade are 14 or 15. Throughout the footage, she is wearing a Despicable Me t-shirt.


Ens

2017-12-09, 16:53
Dla mnie to już podchodzi pod katowanie dziecka bo na lanie mi to nie wyglądało... Mam w dupie czy to murzyn białas czy ciapaty każdy kto tak napie**ala dziecko to zwykły śmieć nie rodzic

humanoidek

2017-12-09, 17:02
Jeszcze powinien ją wyr*chać i by było: bdsm, incest, hard.

lordindycznik

2017-12-09, 17:42
@ up zierzak 30

Tak jak napisałeś wpie**ol za odpie**alanie jeszcze nikomu nie zaszkodził. Chociaż na filmiku ojczulek chciał dobrze ale przesadził z tym goleniem i po 10 razie mógł przestać :P ale miło się ogląda

@@ Ens

Lepiej dziecku przylać pasem, niż później patrzeć jak dziecko w dorosłym życiu sięga dna,

Podam przykład z własnego życia ja od TATY dostałem dwa razy wpie**ol raz wieku około 10 lat, wlał mi tak pasem, że przez dobre kilka dni mnie dupa szczypała, wolałem jeść na stojąco niż siadać, ale wiem że miał racje i dziękuje mu za to, drugi raz dostałem w wieku 18 lat za złe zachowanie wobec niego i mamy jeden płaski na ryj mi wystarczył, by nie zapominać o szacunku do rodziców.

Za to mój kolega, rówieśnik przykład bezstresowego wychowania itp k***a książkowy przykład, że dziecku wolno wszystko. Na obecną chwile jest sam, chyba pije, zero wartości i ambicji przykro mi jest gdy na niego patrzę, ale wiem, że w życiu ważne jest to by podziękować rodzicom za dobre wychowanie. Za to że pokazali mi co się liczy itp. Tak więc dziecku wpie**ol się należy jak zasłuży nie mówię o znęcaniu się, ale jak ma dostać pasem to tak by zapamiętał :)


Wujek_Sznurek

2017-12-09, 18:18
Czarny tata
Czarna córka
Dobrze ze nie dostała
W dupala siurka :D

LOOFAH

2017-12-09, 18:45
Każdy wie, od czego jest SnapChat. Zdjęcie się robi i to zdjęcie niby znika bez niby śladu. Do takich aplikacji raczej nie robi się zdjęć krajobrazowych albo okolicznościowych. Wpie**ol mógł być o połowę krótszy, ale mimo wszystko to dobrze, że są czarni próbujący wychowywać swoje dzieci na ludzi.

Mors_Nigra

2017-12-09, 19:15
@lordindycznik ten twój kolego to nie wynik bezstresowego wychowania, tylko jego braku. Bezstresowe wychowanie jest dla inteligentnych rodziców poświęcających czas dzieciom. Wychowanie pasem jest dla plebsu o wątpliwej inteligencji i braku chęci poświęcania swego czasu dzieciom i zajmowaniu się nimi, czyli dla większości społeczeństwa. Są za głupi na to by wpływać na swoje dzieci inaczej, często nawet nie próbują. Nie czepiaj się bezstresowego wychowania, tylko idioty który wmówił WIĘKSZOŚCI społeczeństwa, że to NAJLEPSZA metoda dla KAŻDEGO rodzica. TO jest bzdura.

Pawlogen

2017-12-09, 19:39
niektórzy nie powinni mieć dzieci tym bardziej debile, jeśli sie powtarzam to przepraszam :P

Pigwaranek

2017-12-09, 20:00
@Mors_Nigra Wychowywanie bezstresowe wychodzi dobrze tylko na filmach i serialach produkowanych przez propagandowy przemysl rozrywkowy XXI wieku. Najlepszy rodzaj wychowania to taki, ktory sprawia ze dziecko ufa rodzicom ale jednoczesnie sie ich boi. Wychowywanie samym strachem czy sama miloscia bez drugiego bieguna, zawsze wyjdzie gorzej niz sytuacja pierwsza. Udowodnione dawno temu, zreszta kazdy doswiadczony dowodca Ci to powie.

joker28029

2017-12-09, 20:21
I j***na farciara ma ojca i to jakiego prawdziwy skarb :mom_please:

qwerq221

2017-12-09, 20:32
k***a dobry czarny ojciec no k***a to jakiś ewenement. Sam bym swojej córce zrobił to samo, ale na szczęscie nie mam zamiaru mieć żadnych bachorów

Ens

2017-12-09, 21:35
@Lordindycznik

Sam dostałem kilka razy za dzieciaka od rodziców paskiem po dupie i wiem jak to jest tym bardziej że nei jedną lekcję zapamiętałem ale jest różnica między ukaraniem dziecka gdzie wymierza się 10-20x strzałów po zadzie a napie**alaniem jak pojeb w worek treningowy i jeszcze na koniec po takim biciu zgolić ją na łyso :)

tigerqaz

2017-12-11, 12:43
zwierzak30 napisał/a:

Podziękuje za to w przyszłości Ojcu.


Dokładnie !
Zamiast tracić czas na jakimś gównie, powinna brać przykład z rodzeństwa i kraść właśnie jakieś luksusowe auta białasom spoza Bronxu. A tak to nikt na tym nie zarabia... :D

marinis

2018-02-21, 22:46
Staradupanakanapie napisał/a:

Pewnie świeciła cyckami i cipą przed kamerką, to ojciec ją naprostował.


W więzieniu tego gnoja na pewno naprostują.

nwonigers napisał/a:

jezeli gownianara robila sobie foty jak reszta tego k***idolku to kara adekwatna


Kara adekwatna to byłby strzał w pysk dla takich jak ty.

Natomiast ona może się nawet rozbierać do naga i robić sobie fotki, a nikt nie ma prawa ją uderzyć.

100Burned napisał/a:

Za zabawę filtrami na pewno nie dostała. Musiała stawiać pierwsze kroki w internetowym kurestwie.
Mnie jak już spotka pech zajebisty i urodzi mi się nie syn lecz córka to będzie chodzić prosto. Albo wyrośnie na porządną kobietę z zasadami albo..
..nie wyrośnie w ogóle.
.


No i kolejny zwyrodnialec na Sadistic o nicku 100Burned.
To właśnie syn w 90 procentach przypadków zasługuje na porządny wpie**ol.

To właśnie płeć męska jest zakałą tego świata.
A odnośnie dziewczyn to każda ma prawo się podobać i pokazywać swoje ciało.
zwierzak30 napisał/a:


14-sto latka do nauki w szkole a nie k***ienie się na j***nych platformach internetowych.


No i kolejny zwyrodnialec na Sadistic o nicku zwierzak30.
Smutne że Sadistic przyciąga takie osoby.
zwierzak30 napisał/a:


Zimny browarek dla tatusia.


Zimny browarek, ale do odbytu i to samo odnośnie każdego kto broni zwyrodnialca.
zwierzak30 napisał/a:


A j***ne lewactwo zaraz będzie miało ból dupska,bo dzieci nie wolno bić. Dobre wpie**ol za odpie**alanie jeszcze nikomu nie zaszkodziło.


Dobre wpie**ol przydałoby się dla 90 procent użytkowników Sadistica i podobnych stron w internecie.
zwierzak30 napisał/a:


Podziękuje za to w przyszłości Ojcu.


Nawet kartki do więzienia mu nie wyśle.
miskolargol napisał/a:

j***ny sk***ysyn


Jeden normalny. Brawo.
LOOFAH napisał/a:

ale mimo wszystko to dobrze, że są czarni próbujący wychowywać swoje dzieci na ludzi.


To tak samo jakbyś napisał, że przestępca stara się wychować normalnego obywatela.

Dotarło?

TB303

2018-02-21, 22:52
Cytat:

marinis


Idź ty lepiej na kwejka miękka parówo. Serio, nie chcemy tu takich p*zd jak ty. Dawno nie widziałem większego frustrata i wk***iającego gnoja od ciebie.