18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dude, get out of the car...

~DMT • 2019-03-09, 09:17
Nie wyjdę i co mi zrobisz? :lol:


~Velture

2019-03-09, 09:26
Nie wiem ile razy już to było mówione ale k***a jakim trzeba być niedojebem aby się stawiać hamerykańskiej policji? k***a tysiące filmików albo i dziesiątki tysięcy krążą po necie a tam jeszcze w wiadomościach... każdy wie, że policjant ma broń i jej k***a używa a i tak trafi się kretyn co postanowi olać polecenia policji i postanowi przejechać policjanta...

nelbox

2019-03-09, 09:32
Pasażerka - to była zabrana z ulicy dz**ka, gdyby ktoś się nie domyślił.

Rozjebie

2019-03-09, 11:30
@up - A kierowca to murzyn jak coś

BanujNasNieMichalka

2019-03-09, 11:45
I tak są najlepsi jak wpakują w kogoś 16 kulek i dra się żeby się nie ruszał lub żeby podnieść łapy a ledwo żyje jak się przejechał na masce z 3 metry z zawrotną prędkością :D

qhash

2019-03-09, 11:56
Rannhide napisał/a:

I tak są najlepsi jak wpakują w kogoś 16 kulek i dra się żeby się nie ruszał lub żeby podnieść łapy a ledwo żyje jak się przejechał na masce z 3 metry z zawrotną prędkością



a ty myślisz,że ludzie padają od jednego strzału jak w kąterstrajku ?

Lizodup

2019-03-09, 12:13
nic nie rozumiem

BanujNasNieMichalka

2019-03-09, 13:03
qhash napisał/a:

a ty myślisz,że ludzie padają od jednego strzału jak w kąterstrajku ?



A widzisz co napisałem? Mylisz jedynkę z szesnastką gościu? Tylko Cisnę bekę ze po całym magazynku wystrzelonym w typa wydają mu jeszcze jakieś polecenia a pies co się przejechał na masce przez 2-3 metry ledwo żyje

;-)

kolosasz

2019-03-09, 13:45
miejsce akcji wygląda źle. nikt tam nie sprząta? kto za to odpowiada?

Smoku

2019-03-09, 15:01
~Velture napisał/a:

Nie wiem ile razy już to było mówione ale k***a jakim trzeba być niedojebem aby się stawiać hamerykańskiej policji? k***a tysiące filmików albo i dziesiątki tysięcy krążą po necie a tam jeszcze w wiadomościach... każdy wie, że policjant ma broń i jej k***a używa a i tak trafi się kretyn co postanowi olać polecenia policji i postanowi przejechać policjanta...



Jeśli kierowcą był murzyn to tego nikt tego nie ogarnie. Tam gdzie skóra zmienia kolor na ciemniejszy, kończy się logika.
Ale spróbujmy zgadnąć motyw:
- próba samobójstwa("suicide by cop" - popularne w tamtych stronach),
- chciał zaszpanować lasce jaki to on niepokorny i odważny drocząc się z gliną,
- może chciał wygrać w sądzie jakieś większe odszkodowanie za nieuzasadniony atak policjanta na niego, więc go prowokował,
- może był na warunkowym zwolnieniu, a tu przypał z pistoletem i może jeszcze kradzionym wozem(pewnie jeszcze jakieś prochy w schowku). Recydywa na horyzoncie to nie ma nic do stracenia więc, chce sobie podbudować kartotekę, żeby chwalić się w pace jak to próbował glinę rozjechać.
A może po prostu kierowca uwierzył, że "black lives matter" ale policjant był innego zdania? Tak wiele pytań tak mało odpowiedzi...

polakwrocek

2019-03-09, 15:15
kolosasz napisał/a:

miejsce akcji wygląda źle. nikt tam nie sprząta? kto za to odpowiada?



W wielu "socjalistycznych" stanach ludzkie gówno na ulicy jest tak powszechne jak psie.
Przykładem jest San Francisco.

eruaknem

2019-03-09, 16:40
W związku ze wzrostem cen naboi nie oddaję ostrzegawczego strzału.

Pan_Doktur

2019-03-09, 17:31
-Założę ci kajdanki
-W porządku

k***a da się, dziwić się, że policjanci chodzą podenerwowani jak ktoś nie wykonuje poleceń

qhash

2019-03-09, 23:07
Rannhide napisał/a:

A widzisz co napisałem? Mylisz jedynkę z szesnastką gościu? Tylko Cisnę bekę ze po całym magazynku wystrzelonym w typa wydają mu jeszcze jakieś polecenia a pies co się przejechał na masce przez 2-3 metry ledwo żyje



jeszcze raz ci tłumaczę cieciu że mimo oddania tylu strzałów gość może ostatkiem sił poważnie zranić polismajstra

BanujNasNieMichalka

2019-03-10, 09:16
Za ciecia to twój stary robi. Życie to nie kanterstrajk