18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

duch na przejsciu dla pieszych

solteck • 2011-10-28, 15:13
szkoda że się nie przestraszyli ;-)

Ponury Knur

2011-10-28, 18:06
Pirat353 napisał/a:



Ty się mojego ojca nie czepiaj bo on takich jak Ty pod celą r*chał w perskie oko



ładną patologię w domu masz, a skąd wiesz że takich jak ja. Jeżeli nie wiesz nic o mnie?
twój stary to na haremie nak***iał.

Pirat353

2011-10-28, 18:10
Oszczerca napisał/a:



ładna patologia w domu masz, a skąd wiesz że takich jak ja. Jeżeli nie wiesz nic o mnie?
twój stary to na haremie nak***iał.


Takich jak Ty w kakaowe oko

Ponury Knur

2011-10-28, 18:12
Pirat353 napisał/a:


Takich jak Ty w kakaowe oko



o to ci chodzi? to on gejem jest? No możesz być z taty dumny. A z zawodu?
Ale serio '' przestań ojca obrażać bo to chore''

Nie gadam z tobą trollu z nizin społecznych. Bo robimy syf. A ty trollujesz.
W ogóle po co ja gadam z kimś kto pisze o swoim ojcu że '' r*chał kogoś w perskie oko". Szkoda gadać co się z tymi dziećmi porobiło.
W panelu rejestracyjnym powinno być pytanie o stopień niepełnosprawności umysłowej oraz przebyte i trwające choroby psychiczne.

Stefan_Sigal

2011-10-28, 20:11
Tytuł k***a tytuuuuł, bo szukam tej piosenki od kilku tygodni !

mrokussw

2011-10-28, 20:29
Oszczerca napisał/a:

a jak by jechała rodzinka z trójką dzieci i stary by odbił na drzewo albo stracił panowanie to by mogło być ciekawe.



to wtedy ten temat zobaczył byś na hardzie ;]

kicimus

2011-10-28, 21:01
@Oszczerca@Pirat353 k***a ogarnijcie sie bo zachowujecie sie ja male dzieci

Kelin

2011-10-28, 21:17
@kicimus, bo to SĄ małe dzieci?

Gandzialf

2011-10-28, 21:53
@izeltaz:
Beastie Boys - Sabotage

sznycel

2011-10-28, 23:38
Przepraszam, nie chcę być nieuprzejmy, ale... Czy możecie sp***alać gdzieś indziej z wywodami na temat swojego pochodzenia, życia seksualnego swoich rodziców i innych ch*jstwach nie na temat? Zaśmiecacie tylko forum i wprowadzacie chaos.

Z tego co wiem to tutaj jest miejsce na komentarze dotyczące zawartego wyżej materiału video, a nie przepychanek typu "kto jebnie lepszego teksta".

Sorry, ale krew mnie zalała jak to przeczytałem.

NobliwyWojak

2011-10-29, 00:38
@sznycel

Z całym k***a szacunkiem, ale mnie też krew zalewa, jak się dopie**alacie do obu gości, którzy wypuścili się na osobiste wycieczki. Weź k***a poświęć 3 j***ne minuty i przeanalizuj sytuację i dowiedź się kto z kim zaczął i czy w ogóle miał powód, bo mi się k***a wydaje, że nie miał żadnego. Oszczerca nawet k***a do niego się nie odniósł, a ten sfrustrowany gimboniedojeb zaczął napie**alać bez najmniejszego sensu.

Jak ktoś komuś zajebie na ulicy, a ten drugi będzie miał na tyle jaj, żeby mu oddać, to też będziesz napie**alał na obu i tak samo ich obwiniał za to, że pobrudzili chodnik krwią? Starajmy się być chociaż w minimalnym stopniu sprawiedliwi i j***ć po tych, którym się to należy, a nie uogólniać tylko dlatego, że tak jest łatwiej. Niestety takie podejście jest dość powszechne w sieci zawsze wtedy, kiedy wywiąże się jakaś ostrzejsza dyskusja i ewidentnie widać przepaść między osobami w niej uczestniczącymi. Jak nie masz k***a siły, żeby czytać komentarze, to ich nie rozwijaj albo pie**olnij się w kimono i wróć jutro.

Pirat353

2011-10-29, 20:13
NobliwyWojak napisał/a:

@sznycel

Z całym k***a szacunkiem, ale mnie też krew zalewa, jak się dopie**alacie do obu gości, którzy wypuścili się na osobiste wycieczki. Weź k***a poświęć 3 j***ne minuty i przeanalizuj sytuację i dowiedź się kto z kim zaczął i czy w ogóle miał powód, bo mi się k***a wydaje, że nie miał żadnego. Oszczerca nawet k***a do niego się nie odniósł, a ten sfrustrowany gimboniedojeb zaczął napie**alać bez najmniejszego sensu.

Jak ktoś komuś zajebie na ulicy, a ten drugi będzie miał na tyle jaj, żeby mu oddać, to też będziesz napie**alał na obu i tak samo ich obwiniał za to, że pobrudzili chodnik krwią? Starajmy się być chociaż w minimalnym stopniu sprawiedliwi i j***ć po tych, którym się to należy, a nie uogólniać tylko dlatego, że tak jest łatwiej. Niestety takie podejście jest dość powszechne w sieci zawsze wtedy, kiedy wywiąże się jakaś ostrzejsza dyskusja i ewidentnie widać przepaść między osobami w niej uczestniczącymi. Jak nie masz k***a siły, żeby czytać komentarze, to ich nie rozwijaj albo pie**olnij się w kimono i wróć jutro.


Jesteś takim samym trollem jak i ja i oszczerca. Wpie**alasz się w czyjąś rozmowę nie mając pojęcia kto zaczął fakt trochę zaśmieciliśmy forum mogliśmy sobie na priv powrzucać.
Sam jesteś gimboniedojeb.
http://www.sadistic.pl/zagadka-vt91225.htm?highlight=zagadka
Sprawdź sam kto zaczął , ja tylko się odgryzłem może trochę nieumiejętnie, ale z wiekiem dojdę do wprawy