18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DUBz VW CORRADO VR6

moonmaker05 • 2012-04-12, 16:43
Najpiękniejszy VW świata z najlepszym silnikiem ze stajni VW



Wiem ze zaraz przyjdą fani BMW TEAM SAUBER ale cóż, w dupie to mam...

Mainline

2012-04-12, 17:50
Oszczerca napisał/a:




może spójrz na moje komentarze i zastanów się że może marnym dlatego bo nie jestem trollem, wyrażam swoje zdanie i prowadzę rozmowę na ten temat a ty pajacu się wpie**alasz bez potrzeby.




No prawie wyskoczyłem z butów. Jesteś po prostu j***nym tępakiem który nie widzi różnicy między zagazowanym 2.8 litrowym silnikiem a zajebiście zrobionym, wyremontowanym corrado przez ludzi którzy wkładają całe serce w to co robią a ich sposób ubioru ( NAWET JEŚLI NOSZĄ DRESY ) nie ma nic wspólnego z łysymi koksami z bmw dla których rozpie**ol to jedyna rzecz na świecie która ich bawi, to ja ci naprawdę współczuje a drugą rzeczą jest fakt, że o gustach imbecylu się nie dyskutuje, więc jeśli tobie się nie podoba to zachowaj swe zdanie dla swego pustego łba wiejski filozofie.

Ponury Knur

2012-04-12, 17:58
Mainline napisał/a:




No prawie wyskoczyłem z butów. Jesteś po prostu j***nym tępakiem który nie widzi różnicy między zagazowanym 2.8 litrowym silnikiem a zajebiście zrobionym, wyremontowanym corrado przez ludzi którzy wkładają całe serce w to co robią a ich sposób ubioru ( NAWET JEŚLI NOSZĄ DRESY ) nie ma nic wspólnego z łysymi koksami z bmw dla których rozpie**ol to jedyna rzecz na świecie która ich bawi, to ja ci naprawdę współczuje a drugą rzeczą jest fakt, że o gustach imbecylu się nie dyskutuje, więc jeśli tobie się nie podoba to zachowaj swe zdanie dla swego pustego łba wiejski filozofie.




Można dyskutować o wszystkim tylko nie ze wszystkimi jak widać. Nie wiem czemu się tak napinasz i z kogo tu wyszedł troll a co do mojego zdania to jest forum i mogę je wyrażać i ani ty ani nikt inny nie zabroni mi tego i nie nakaże zatrzymania go dla siebie.
Dres to stereotyp dla mnie mogą i nosić ch*ja za uchem ale moje zdanie to moje zdanie i nie masz prawa mi mówić czy powinienem je zachować dla siebie. W normalnym świecie ludzie bardzo często posługują się stereotypami więc nie graj wielce oświeconego i tolerancyjnego rudy pryszczaty gimbusie szukający zaczepki.

wysokogatunkowy

2012-04-12, 18:03
gdyby nie te lampy był by całkiem ok. BBS zdecydowanie lepiej by stroił.
Corrado niestety nie było już tak udane jak scirroco i nie zrobiło .
Jestem fanem BMW, ale WV darzę szczególnym sentymentem. Szkoda że pod koniec lat 80/początek 90 VW zszedł na psy ( z resztą nie tylko VW) . Wiele bym oddał żeby wznowiono produkcję golfa MKI w GTI.
Do tych co rzucają tutaj stereotypami to gratuluję głupoty. Tylko idiota kieruje się stereotypem przy ocenianiu innych.
Chciałbym widzieć miny posiadaczy tych super nowych TDI/CDI/CRD i innych klekotów zimą przy -20 kiedy ten tzw. trup odpala i dojeżdża kiedy oni szukają kabli telefonu do serwisu.

Mainline

2012-04-12, 18:05
tylko jest jedno ale o gustach się nie dyskutuje bałwanie i szufladkowanie ludzi na gorszych i lepszych bo podoba im się coś innego jest dla mnie co najmniej śmieszne i to nie ja zgrywam wielce oświeconego, tak po prostu jest ty lubisz pedałów na hardzie ze słoikami w dupsku a on lubi motoryzacje i vw i nikt nie musi nikogo za to krytykować

Ponury Knur

2012-04-12, 18:09
Mainline napisał/a:

tylko jest jedno ale o gustach się nie dyskutuje bałwanie




pie**olisz jak zdarta płyta i brak ci argumentów. Dyskutuje się o wszystkim i tak robią cywilizowani ludzie. Pedały mogą nie dyskutować o gustach... co to za pedalska odzywka że o gustach się nie dyskutuje? Wychowałeś się w ciotolandii?

marna

2012-04-12, 18:14
Mainline, Oszczerca, przenieście swoją dyskusję o gustach na inny teren. polecam pw, bo tu zaraz czerwono może wam się zrobić :roll:
pozdrawiam

moonmaker05

2012-04-12, 18:18
gatun0 napisał/a:

Chciałbym widzieć miny posiadaczy tych super nowych TDI/CDI/CRD i innych klekotów zimą przy -20 kiedy ten tzw. trup odpala i dojeżdża kiedy oni szukają kabli telefonu do serwisu.



Hehe oni maja pochowane kable akumulatory wszystko pod tona plastiku którego nie można zdjąć bo się straci gwarancje :P

Ponury Knur

2012-04-12, 18:22
moonmaker05 napisał/a:



Hehe oni maja pochowane kable akumulatory wszystko pod tona plastiku którego nie można zdjąć bo się straci gwarancje :P



Standardowa opinia kogoś kogo nie stać na nowe auto i stara się wmówić wszystkim że tylko dlatego ma stare bo jest lepsze.

moonmaker05

2012-04-12, 18:26
Oszczerca napisał/a:



Standardowa opinia kogoś kogo nie stać na nowe auto i stara się wmówić wszystkim że tylko dlatego ma stare bo jest lepsze.



ja pie**ole człowieku... nie napisałem już żadnego słowa pod Twoim adresem... k***a jego mac zażartować nawet nie można :\ naprawdę jesteś jakimś poj***nym cwe*em.

Ponury Knur

2012-04-12, 18:27
moonmaker05 napisał/a:



ja pie**ole człowieku... nie napisałem już żadnego słowa pod Twoim adresem... k***a jego mac zażartować nawet nie można :\ naprawdę jesteś jakimś poj***nym cwe*em.



Nie wiem czemu mnie obrażasz ale widocznie stereotypy się nie mylą.

moonmaker05

2012-04-12, 18:30
Oszczerca napisał/a:



Nie wiem czemu mnie obrażasz ale mam to gdzieś internetowy napinaczu.



a ja nie wiem czemu się przypie**alasz o każde słowo każdego użytkownika ? już przestałem pisać pod Twoim adresem żeby mieć święty spokój... ojciec Cie żelazkiem zaczepiał ze teraz Ty do każdego musisz się przypie**olić

Ponury Knur

2012-04-12, 18:32
moonmaker05 napisał/a:



a ja nie wiem czemu się przypie**alasz o każde słowo każdego użytkownika ? już przestałem pisać pod Twoim adresem żeby mieć święty spokój... ojciec Cie żelazkiem zaczepiał ze teraz Ty do każdego musisz się przypie**olić




Nie do każdego tylko do ciebie. Czuj się wyjątkowy.

Mainline

2012-04-12, 18:39
on ewidentnie ma coś z mózgiem, tłumaczyć komuś że każdy jest inny i każdy ma swój gust to już dzieci w wieku 5 lat zdają sobie z tego sprawę. To tak jakby wj***ć się do pubu gdzie leci mecz barcelony a w środku masa kibiców tego zespołu i powiedzieć, że ich klub jest ch*jowy, że piłka nożna to sport dla downów. Wiadomo że ten temat miał przyciągnąć konkretną grupę ludzi, ale jak widać parapety są wśród nas.

Ponury Knur

2012-04-12, 18:43
Parapetem to nazywają twoją matkę... temat miał się zakończyć pod groźbą ostrzeżeń i ktoś tu jest nie słowny.

Mainline

2012-04-12, 18:49
oj komuś skończyły się argumenty i wjeżdża na rodzinę, gimbus, ale okej wygrałeś, bo ja już nie mam siły kłócić się z kretynem