18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstepowe dziecko

ĸuń • 2012-01-21, 16:17
i nie mniej dubstepowy pracownik ochrony.


di...........94

2012-01-21, 16:32
Avicii - Levels (Skrillex Remix) i jest impreza ^^

Nimr0d

2012-01-21, 17:15
No czekamy na hejtujących gimbusów, jechanie po dubstepie a tym bardziej dziecku dubstepu daje wam pole do popisu.

matik1993

2012-01-21, 17:40
Tańczy jak te menele na ruskich hard basach :) (i uprzedzam to nie jest hejt, tak mi się po prostu skojarzyło)

~PowerBoBass

2012-01-21, 19:28
Na szczęście zapomniałem włączyć głośniki....

ja...........ko

2012-01-21, 19:33
Nimr0d napisał/a:

No czekamy na hejtujących gimbusów, jechanie po dubstepie a tym bardziej dziecku dubstepu daje wam pole do popisu.




Biedni prześladowani wyznawcy dubstepu, którego przesłania nie może pojąć hołota i cała reszta podludzi :homer:

No...........ck

2012-01-21, 21:18
Zawsze mnie bawi jak ktoś pisze: "czekamy na hejterów" ,albo "zaraz zlecą się hejterzy" i nie zdaje sobie sprawy, że robi z siebie debila...

ja...........ko

2012-01-21, 21:20
Normalny nick, zwłaszcza gdy słucha dubstepu

MrElvisBlack

2012-01-21, 22:05
Młody dobry, a ochroniarz nie dość że czarny to jeszcze pedofil bo się do młodego przystawia

Faen

2012-01-21, 22:10
Wszystko fajnie, mile dla oka, ale ta p*zde w niebieskim bym stamtad wypie**olil w trybie natychmiastowym. :homer:

irish

2012-01-22, 02:17
uwaga, bede hejtował.

j***ny czarny powinien tak bawełne zbierać, a nie sie bujać, w pracy jest k***a mać
a młody w szkole, gdzie są jego rodzice k***a, sie gówniarz buja do jakiejś muzyki dla debili zamiast uczyć się matmy, co to k***a sie dzieje, gdzie są jego rodzice?????!!!!!!!!
nie wrzucaj tutaj takich gówien ty j***ny tępogłowy deklu, tu jest SADISTIK a nie jakieś k***a DABSTEPY k***A.

dziękuje, skonczyłem.

PapierowyUmysł

2012-01-22, 02:19
żeby ten szit leżał koło dubstepu... k***a. pozwole sobie pie**olnac mała rozprawe na temat. To co mamy tutaj zaprezentowany to jedno wielkie gówno i nie powinno się tak wgl nazywac... wiem ponieważ tez jesten k***a mać fanem! DUBSTEP powstał w londynie w około 1998 roku... jego korzenie leża w gatunkach garage oraz reggae dub... prawdziwy tak naprawde ma ch*ja wspolnego z dzisiejszym post-dubstepem tworzonym przez skrillexa i podobnych mu wykonacow..!! wiec k***a nie pie**olcie ze jestescie wielkimi fanami dubstepu i ze to skrillex go wymyslil i ze klasyka gatunku nie istnieje ! a sluchacie go co najwyzej od roku bo jest na niego moda -.- dla osoby w temacie... prawdziwy dubbb

TC-Where's my money (caspa's remix)
Skream- make me
rusko - jahova
benga-evolution

:evil:

noth

2012-01-22, 02:23
Odwal się od pracownika ochrony. Całkiem niezły jest w stosunku do tej laski w błękitnym...

Gnomik

2012-01-22, 02:34
Cytat:

żeby ten szit leżał koło dubstepu... k***a. pozwole sobie pie**olnac mała rozprawe na temat. To co mamy tutaj zaprezentowany to jedno wielkie gówno i nie powinno się tak wgl nazywac... wiem ponieważ tez jesten k***a mać fanem! DUBSTEP powstał w londynie w około 1998 roku... jego korzenie leża w gatunkach garage oraz reggae dub... prawdziwy tak naprawde ma ch*ja wspolnego z dzisiejszym post-dubstepem tworzonym przez skrillexa i podobnych mu wykonacow..!! wiec k***a nie pie**olcie ze jestescie wielkimi fanami dubstepu i ze to skrillex go wymyslil i ze klasyka gatunku nie istnieje ! a sluchacie go co najwyzej od roku bo jest na niego moda -.- dla osoby w temacie... prawdziwy dubbb

TC-Where's my money (caspa's remix)
Skream- make me
rusko - jahova
benga-evolution



Fanie, post-dubstep to nie Skrillexo podobne kawałki, ogarnij lepiej temat zanim kolejny raz strzelisz sobie w stope :>

PapierowyUmysł

2012-01-22, 02:39
Gnomik napisał/a:



Fanie, post-dubstep to nie Skrillexo podobne kawałki, ogarnij lepiej temat zanim kolejny raz strzelisz sobie w stope :>




gówno wiesz w dupie byłeś gówno słyszałeś :)

ale niechaj ci bedzie...

post-dubstep taki jak Deadboy

a skirllex to co to jest ??