18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep? z 1991 roku

smoke86 • 2012-10-04, 15:02
Wielu myśli, że dubstep powstał niedawno, jednak posiadacze takich cudów techniki jak np. Amiga 500 (na PC muzyka brzmiała inaczej) już w 1991 roku mogli obcować z tworem, który można nazwać jego pierwowzorem.

Gra - Prehistorik w wersji na Amigę.

AmfaFeta

2012-10-05, 13:40
Odkryłem dopiero teraz że ta gra miała muzykę . Dotychczas myślałem że soundtrack wydaje jedynie zgrzyty z pecka a tu takie zaskoczenie . Nawiązując do prehistorika to byczy dinozaur był największym sk***ysynem w grze i nijak go było dzidą ubić ..

Dalione

2012-10-05, 14:59
Ale pie**olenie na antenie, żaden srupstep. To tak samo gdybym znalazł zdjęcia z lat 50-tych na których jest zmasakrowane ciało, wszystko opisane w gazecie i jakiś redaktor jebnął komentarz "ale jazda" - to znaczy że to sadistic?

stalowyszczur

2012-10-05, 16:20
@up
Ale o co ci k***a chodzi, temat jest o starych grach, wypie**alaj ze swoimi madrosciami.

szefooo

2012-10-05, 17:15
i7 sryliard rdzeni grafika 2Gb 24Gb ramu a ja napie**alam w prehistoryka. Nosz k***a.

stalowyszczur

2012-10-05, 19:36
Cytat:


Znajdzie Cie i zajebie!
Jestem na L4 i k***a nawet kawy nie zrobilem ani sie nie ubralem... tylko gram...
Zajebie!


Wiem co czujesz.
Strona genialna, same przegladanie tytulow przynosi usmiech na japie. A to ze wszystko dziala pieknie ladnie to w ogole kuriozum totalne.
W co rzniesz? Ja w koncu przechodze Betrayal at Krondor ;
I pomyslec ze znalazlem tego linka w komentarzach na onecie.

Sa...........is

2012-10-05, 19:37
@UP a potem ludzie narzekaja na jakosc zycia bo wpie**alaja kase w cos czego nie uzywaja :) Walnij sie w sryliardowo-rdzeniowego procka i 24gb ram

filipsworks

2012-10-05, 19:45
Stuku napisał/a:

I to były czasy. Gra mieściła się na 1 dyskietce i zajmowała o wiele mniej niż 1MB. Komputer miał też 1MB, procesor który miał 7.09 MH. Ale gry które wtedy powstawały potrafiły sprawiać więcej frajdy jak dzisiejsze. The Settlers na ami, potrafi sprawić że cały dzień, można było uznać za zajęty. Tak samo Wormsy, Cannon Fodder.



Symulatory wojen na Commodore 64 pożerały mi czas jak World of Warcraft. A zajmowały kilkadziesiąt kilobajtów...

JarekBestia

2012-10-05, 21:26
pie**olenie z tymi starymi grami. Jaracie sie nimi jak fiatami 126. Piszecie jak byscie nie znali najnowszych gier, Pewnie wasze kompy nie potrafia ich pociagnąc.
Tak Tak gry byly swietne. Amiga , Commodore i inne . ale do jasnej cholery teraz sa duzo lepsze gry bo technologia na to pozwala! I uświadomcie to sobie!

smoke86

2012-10-05, 21:45
JarekBestia,
Nie rozumiesz - nie komentuj.

dmnkzl

2012-10-06, 00:38
Stuku napisał/a:

I to były czasy. Gra mieściła się na 1 dyskietce i zajmowała o wiele mniej niż 1MB. Komputer miał też 1MB, procesor który miał 7.09 MH. Ale gry które wtedy powstawały potrafiły sprawiać więcej frajdy jak dzisiejsze. The Settlers na ami, potrafi sprawić że cały dzień, można było uznać za zajęty. Tak samo Wormsy, Cannon Fodder.




Gówno prawda, gry nie były lepsze, po prostu to było dla Ciebie coś nowego, i grałeś całymi dniami w jedno i to samo, bo nie miałeś zbyt dużego wyboru. ;]