18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dubstep dance

Vr...........y7 • 2012-03-20, 22:55
Właściwie brekdance+dubstep, gość jest co najmniej dobry


i nie, nie jebnął go samochód..

no_idea.

2012-03-23, 00:29
k***y co sprzedały dubstep

Siedem

2012-03-23, 00:46
Vrry7 napisał/a:

i nie, nie jebnął go samochód..


Wszystko zj***łeś, gdyby nie to - może ktoś by włączył.

Panek898

2012-03-23, 00:58
Nie dość że padały są na początku to jeszcze gość co zabiera znak :D ale wykonanie fajne pod rytm muzyki :) lubię ten kawałek słuchać :D

Mic3K

2012-03-23, 01:11
pisze się "breakdance", a nie BREKDANCE :D

mmarcino

2012-03-23, 01:53
Vrry7 napisał/a:

i na co sie spinasz?? Dłużej masz konto i wielce pana zgrywasz? A kto hejter ten hejter, ja na pewno nie ;-)



ja na sadolu siedzę jakiś czas, chociaż nie udzielam się w ogóle, to zawsze bawiły mnie trzoda i brak ograniczeń i cenzury - Ty natomiast wrzucasz jakieś kwejkowo-wrzutowe ścierwo i do tego brandzlujesz klimat w komentach... weź se to na fejsbuka wsadź a nie zaśmiecasz mi ulubioną stronkę ]:-<

Jeśli czegoś nie zrobicie, ludzie od sadola, to tą stronkę czeka zalew przeciętności - a było tak pięknie chamsko zawsze :..-(

kuber89

2012-03-23, 01:59
mmarcino napisał/a:

y natomiast wrzucasz jakieś kwejkowo-wrzutowe ścierwo i do tego brandzlujesz klimat w komentach... weź se to na fejsbuka wsadź a nie zaśmiecasz mi ulubioną stronkę ]:-<

Jeśli czegoś nie zrobicie, ludzie od sadola, to tą stronkę czeka zalew przeciętności - a było tak pięknie chamsko zawsze :..-(


Uj***łes sie na ten filmik bo k***a moda na nielubienie dubstepow popatrz ile tu innych filmikow ktore wgl niepasuja na sadola wiec niepie**ol :plzdie:

mmarcino

2012-03-23, 02:15
kuber89 napisał/a:


Uj***łes sie na ten filmik bo k***a moda na nielubienie dubstepow popatrz ile tu innych filmikow ktore wgl niepasuja na sadola wiec niepie**ol :plzdie:



ja tam do dup stepów nic nie mam, a uj***ć się zawsze warto ;)

cannabis7777

2012-03-23, 07:02
trzy słowa kluczowe, które zniechęciły mnie do oglądania. "dubstep" i "nie jebnął"

Ma...........!a

2012-03-23, 08:08
ale, żeby tańczyła naga laska z wielkim cycem to wszyscy by sie podniecali jakie to boskie nawet ,żeby to dubstep był...no sorry pewna czeęść kazałaby swoim już nudnym tekstem wracać do garów...Dubstep jest zaajebisty :D

mp_toujane

2012-03-23, 08:32
boże jak słysze ta muzyke to...
ten kawałek w pierwszym filmiku powstal z przeznaczeniem dla homoseksualistow? pytam powaznie

Domb3k

2012-03-23, 10:35
Można gdzieś obejrzeć pierwszy filmik w całości? Bo wygląda jak urwany a fajnie się rozpoczynała druga część

smierdzacy_metal

2012-03-23, 11:22
dubstep dpbry jest a nie k***a jakis sp***olony metal

Lafirynda

2012-03-23, 12:20
djbii napisał/a:

Tak znam i niektóre utwory lubie. Pierwszy filmik, pierwszy utwór to wynik współpracy Benny Benassi'ego i Skrillex'a, a dokładnie "Benny Benassi ft. Gary Go - Cinema (Skrillex Remix)", a w drugim filmiku to "Foster The People - Pumped Up Kicks (Butch Clancy Dubstep Remix)".
Dziękuje za uwagę, a hejterzy mogą iść hejtować babcie na mszach za Radio Maryja.

Rzekłem.



Patrz , taki z ciebie znawca , a wlasnie udowodniles , ze jestes kolejnym dubstepowym retardem . Remix , to znaczy tyle co inny mix , przemixowany . Czyli Benassi wyslal sciezki do skrillexa a skrillex wcisnal kilka razy play na swoim macbooku . W przypadku normalnej , nie zj***nej muzyki tanecznej oznacza to , ze producent sam zmienia sciezki , i tworzy nieco inna wersje lub wysyla do innego producenta i ten zneca sie nad sciezkami , dodajac wlasne loopy , synciaki , zmiena brzmienie etc. Za ojcow remixu powszechnie uznaje sie Depeche Mode ( nawet sie za nich nie zabieraj , nie zrozumiesz ) ktorzy w latach 80 doprowadzili tloczenie 12 calowek wypelnionych remixami 2 kawalkow do rangi sztuki . Dzieciaki wracajcie do minimali i drum and bassu , nie robcie z siebie muzycznych anal fabetow , na wzor brytyjskich chavs .

LaChupacabra

2012-03-23, 12:50
nadawałoby się to tu jakby go jednak jebnął ten samochód.
piwa oczywiście nie ma.

Yanosik

2012-03-23, 13:55
GDZIE TAM JEST BREAKDANCE?
To jest prawdziwy bboying, e.