18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drzwi!

~Beny • 2022-07-07, 14:00
Zamykaj!


dance4life

2022-07-07, 14:32
Drzwi tak tekturowe, ze misio wpadlby do srodka robiac w nich dziure.. I drzwiach i wlascicielach :D

mazga50

2022-07-07, 15:54
dance4life napisał/a:

Drzwi tak tekturowe, ze misio wpadłby do środka robiąc w nich dziurę.. I drzwiach i właścicielach



Otóż nie tym razem. Od pewnego czasu (coś koło abolicji czyli uwolnienia smoluchów), drzwi wejściowe zaczęto robić bardzo solidne. A od czasów pie**olonych blm-ów dodatkowo wzmacniane.

Ja tu widzę prawidłowe postępowanie z czarnym - nie wpuszcza się tego gówna za próg.

parapsychol

2022-07-07, 17:25
pies ma szczescie ze we wsplczesnych jaskiniach sa drzwi, kiedys to by wparowal na prostej do jaskini ;)

Driver19cm

2022-07-07, 17:44
Oooo misio !!!!

Lewackie sp***oliny by go przytuliły. Taki mięciutki,

puszysty, słodki misiu

olesnik

2022-07-08, 08:04
mazga50 napisał/a:

Otóż nie tym razem. Od pewnego czasu (coś koło abolicji czyli uwolnienia smoluchów), drzwi wejściowe zaczęto robić bardzo solidne. A od czasów pie**olonych blm-ów dodatkowo wzmacniane.
Ja tu widzę prawidłowe postępowanie z czarnym - nie wpuszcza się tego gówna za próg.



Dokładnie, do niedawna robiłem w drzwiach na maszynie CNC, niektóre modele które produkowaliśmy co ciekawe do Niemiec miały w sumie 5 rygli xD wyj***ć takie drzwi to na prawdę sztuka.