18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drzewa na wietrze...

CoJaTamKurwaWiem • 2020-12-01, 06:33





...to ch*j, ale zmiana adresu zamieszkania, to jest coś :mrgreen:

Rebeliant

2020-12-01, 07:32
Ta altanka to raczej nie była zespolona z podłożem.

lokal.szczecin

2020-12-01, 09:42
Amerykanie i ich gowniane domki z drewna, a potem zdziwieni ze tornado zabralo.

JaTylkonaChwile

2020-12-01, 10:41
lokal.szczecin napisał/a:

Amerykanie i ich gowniane domki z drewna, a potem zdziwieni ze tornado zabralo.



drewniana altanka 10x wieksza niz j***ne mieskano w wielkiej plycie. Drewniana altanka z ogrodkiem i czesto basenem. Drewniana altanka, ktora zostanie odbudowana w tydzien. Dziekuje

nwonigers

2020-12-01, 12:35
lokal.szczecin napisał/a:

Amerykanie i ich gowniane domki z drewna, a potem zdziwieni ze tornado zabralo.



ile razy mozna mowic ze gdyby robili z cegly to takie tornado f4-f5 i tak by je rozj***lo, a budowanie z drewna jest szybsze i pewnie tansze.

Kutasiarz

2020-12-01, 13:20
Rebeliant napisał/a:

Ta altanka to raczej nie była zespolona z podłożem.



Może na linki i śledzie jak namiot.

plastic

2020-12-01, 17:21
lokal.szczecin napisał/a:

Amerykanie i ich gowniane domki z drewna, a potem zdziwieni ze tornado zabralo.



o ja jebie. januszowy frazes z lat 80 i początku 90'. ktoś tu się zatrzymał mentalnie w czechosłowacji ^^

Asuritta

2020-12-01, 19:57
plastic napisał/a:

o ja jebie. januszowy frazes z lat 80 i początku 90'. ktoś tu się zatrzymał mentalnie w czechosłowacji ^^



ale taka prawda ... stawiają z kantówek karton gipsu i papy a i jeszcze wełna termiczna... i naprawdę byle wiatr pół miasta znika a betonowe sklepy banki stoją setki lat ... do tego te wykładziny nawet w kiblu a potem pies smaruje dupskiem bo robale ma, lub szczasz po pijaku i lejesz... wykładzinę zmieniają raz na kilkanaście lat lub jak sprzedają lub jak dom porwała burza ...

ququa

2020-12-01, 20:08
nwonigers napisał/a:

ile razy mozna mowic ze gdyby robili z cegly to takie tornado f4-f5 i tak by je rozj***lo, a budowanie z drewna jest szybsze i pewnie tansze.



ale czy bezpieczne ??? k***a ja szope na opał mam soldniejsza

chyba ze ma schron

Sylvan7771

2020-12-01, 21:39
JaTylkonaChwile napisał/a:

drewniana altanka 10x wieksza niz j***ne mieskano w wielkiej plycie. Drewniana altanka z ogrodkiem i czesto basenem. Drewniana altanka, ktora zostanie odbudowana w tydzien. Dziekuje



I zapewne wszystkie zniszczone sprzęty w altanie, również zostaną odkupione w tydzień.

Rozyk00

2020-12-02, 02:59
czytam te komentarze i nie wierze w to co widze, mieszkam w USA i nie moge patrzec co wy wygadujecie, o budownictwie, doamch z tektuty itp... do wszystkich matolow to byl maly skladzil/komorka na narzedzia ktory sie kupuje za 250$ zlozony i gotowy w tutejszych sklepach budowlanych, ladujesz go na pick up-a i masz takie male gowno na lopate, kosiarke i narzedzia, i to jest male i lekkie, wcale nie dziwne ze polecialo, i dziwil bym sie jakby wlasciciel sie w ogole tym przejal ,skonczcie juz z tymi "madrosciami" bo w dupie zescie byli i gowno widzieli na to wyglada jak wy chaty od budki na narzedzia nie odrozniacie.

JaTylkonaChwile

2020-12-02, 12:29
sylwesterwitkajezewski napisał/a:

I zapewne wszystkie zniszczone sprzęty w altanie, również zostaną odkupione w tydzień.



Hahaha :)

wiesz, ze istnieje cos takiego jak ubezpieczenie? Masz stary TV, tornado Ci rozjebie, dostajesz kase z ubezpieczenia jedziesz na zakupy - czegos jeszcze nie rozumiesz ? :D

ze zniszczonych sprzetow jeszcze pewnie Polacy wyciagneli sprawne czesci by opie**olic na internecie :D