18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drugs

LiquidKaczor • 2013-10-05, 13:01
znalazłem ciekawy obrazek opisujący efekty jakie daje zażycie różnych narkotyków (w wersji angielskiej, ale poziom bardzo nisko zaawansowany):


whippits to naboje z N2O, czyli podtlenek azotu

a dla malkontentów bonus:




zaj***ne widać skąd.

HighBull

2013-10-05, 13:23
Za bonus, zawsze piwko

~żułw

2013-10-05, 18:32
za słaby bonus nie dam piwa

Arezinar

2013-10-05, 18:34
Cycki kazały mi postawić piwo, więc stawiam

feranos

2013-10-05, 18:39
Dlatego rzuciłem palenie, doszedłem do wniosku, że płacę "fh*j" hajsu za to, że co 2h muszę wyjść na zewnątrz (czasem na mróz) i zacząć się pruć, oczywiście palenie ma swoje plusy, ale jedynym plusem właściwie jest to, że czasami można zrobić sobie przerwę lub pogadać z kimś.
Wolę nie tracić zdrowia na coś co gówno mi daje, lepiej się naćpać czymś fajnym raz na miesiąc niż ćpać kilkanaście razy dziennie coś co relatywnie nic nie daje (efekt zmniejszający stres jest tylko efektem placebo).

amaimon

2013-10-05, 18:40
Dla mnie więc pierwsza opcja i idę oglądać cycki :maryska:


Sławihuj

2013-10-05, 18:43
@up
Nie no, fajne jest się pochwalić że jest się w posiadaniu porcji narkotyków. Na pewno teraz wszyscy będą cię uważać za nieskończenie fajną i dorosłą osobę.

wojniz2

2013-10-05, 19:57
Ciekawe. Tylko przy papierosach człowiek jakiś taki smutny, jakby z przymusem to robił... Coś tu propagandą zaj***ło. Idę zapalić.

rksrobert

2013-10-05, 20:47
Co kto by nie brał i tak później naćpie się jak gówno i będzie tylko bezmyślnym ścierwem.

milosciprzyjazn

2013-10-05, 21:33
@rksrobert

Jak jesteś kretynem, to jasne - po takim ziole (jak jeszcze w dodatku palisz tylko po to by się zaj***ć) tylko wypłynie z ciebie cały debilizm i będziesz czuł i zachowywał się jak większy tępak. Jeżeli jednak palisz 'z klasą' i ogarniasz, to wręcz przeciwie. twój umysł się otwiera, a możliwości intelektualne/abstrakcyjne zwiększają - czujesz się ponad innymi i wszystkim, co cię otacza.

Jeżeli wymieniasz takie doświadczenia z własnej autopsji, to naprawdę współczuję (no cóż, używki nie są dla wszystkich - na pewno nie dla tych, którzy stają się po nich takimi, bezmyślnymi ścierwami)

Lordzik92

2013-10-05, 23:38
Chcialbym tylko dodac, ze gadka o szkodliwosci narkotykow nie ma sensu, gdyz wszystko zalezy od dawki. Nawet oddychajac zwyklym powietrzem mozemy sie nacpac, a nawet zabic... Dla chcacych wyprobowac tlenowy hight polecam zapoznac sie ze slowem ,,hiperwentylacja".

amaimon

2013-10-06, 00:21
Sławih*j napisał/a:

@up
Nie no, fajne jest się pochwalić że jest się w posiadaniu porcji narkotyków. Na pewno teraz wszyscy będą cię uważać za nieskończenie fajną i dorosłą osobę.




Zdjęcie wygooglowane ale dzięki ;)