18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dronem po obozie koncentracyjnym w Oświęcimiu

Szafina • 2015-01-30, 15:03
Obóz koncentracyjny w Oświęcimiu nagrany dronem ;-)


poranekk

2015-01-31, 01:49
Żebyście się nie zdziwili jak takie czasy powrócą. Przyjrzyjcie się tylko sytuacji politycznej. Świat nieislamski feat. świat islamski. Coraz większa niechęć rasowa. Prawicowcy zdobywające coraz większe wpływy. Z ich strony także częściowa chęć monarchizacji państw. Niechęć do jakichkolwiek imigrantów czy emigrantów, którzy chcą być bardziej obcy, niż polscy. Coraz częściej można spotkać niechęć do jakiegokolwiek odbiegania od stereotypów przedwojennych i nie mówię tu o wartościach sprzecznych ze społeczeństwem informacyjnym. Do tego niestabilna sytuacja gospodarcza w Europie, Ameryce i krajach arabskich. Do tego warto by doliczyć drugą zimną wojnę między Rosją a USA. Wojnę informacyjno-propagandowo-gospodarczą. Wchodzą nią między innymi: ataki hakerskie, propaganda na forach ogólnych o największej oglądalności, embarga nałożone z obu stron. Niechęć i wrogość, to jest wartość przekazywana przez media.

Dla zainteresowanych tematem. Zapraszam w inne części sieci niedostępnej publicznie. Wystarczy samozaparcie i znajdziecie wszelkie źródła informacji niezależnych.

Danielos1

2015-01-31, 02:02
Pewnie podobną perspektywę miały osoby opuszczające obóz...
... w kominie :D

kuba9998

2015-01-31, 02:11
Takich porządnie wymurowanych baraków to by żydom każdy ruski chłop w tym okresie pozazdrościł...

Jack Daniel's

2015-01-31, 02:19
Mnie to wygląda na grafikę komputerową. W rzeczywistości przecież tam są o wiele bardziej żywe kolory.

mateo2012

2015-01-31, 02:40
Czemu k***a piszecie Nazi Camp? Piszcie Niemieckie Kampusy.
Jeśli te bez szczelne k***y tak piszą to my też.
PS: Te wszystkie media, które podają taką informację, że są to polskie obozy są niemieckie.
Tak samo wszystkie "polskie media" są niemieckie. Nie wierzycie. To sprawdzcie.
Kto jest włascicielem onetu czy wp, tvn lub tvp ;)

evadoPULSAR

2015-01-31, 03:29
k***a, przecież baraki były drewniane, widać je tylko z oddali. Te murowane budynki to kampus niemiecko-austriacki, służyły za miejsca pracy obywateli (pfu) Rzeszy. Auschwitz był w tamtym czasie jednym z największych centrów badań medycznych. No kto stawia jeńcom wojennym nowe, dwupiętrowe kamienice?
Dla porównania, na zdjęciach Majdanka widać dziesiątki drewnianych, parterowych baraków. Jedna rzecz jaka była murowana w tym obozie to piec z kominem.
Te kamienice pokazywane za każdym razem w mediach ocieplają wizerunek nazistów (docelowo Niemców), bo widz, odbiera ten widok, jako zwykłe więzienie, niewiele różniące się od dzisiejszych. A w barakach jedynym plusem była sucha prycza.

Riva

2015-01-31, 04:05
Nazi, Nazi, Nazi, przyczepili się wszyscy do tego słowa, kłamią w żywe oczy, trzeba nazywać rzeczy po imieniu, niemieckie nie nazi, BBC to nie porządna telewizja tylko kłamliwy szmatławiec-ostatnio robili reportaż o tym jak polscy lekarze wynależli przełomową metodę leczenia paraliżu u polskiego pacjenta, w dokumencie tym cała zasługę za to odkrycie przypisali sobie czyli brytyjczykom, a pacjentem według nich był bułgar nie polak-to nie pierwsze ich kłamstwo na temat Polaków, hipokryzja poziom hard

Co do tych obozów, jak byłam dzieciakiem w podstawówce to też jeżdziłam na obozy harcerskie, całkiem fajnie było, ci 70 lat temu mieli lepiej niż ja na tym campingu bo oni spali w barakach drewnianych czy murowanych, a ja przez cały obóz spedziłam w środku lasu pod namiotem na pryczy z materiału i desek, jeść też mało dawali, prawie sie nie myliśmy, a jak już to w jeziorze, prania prawie wcale sie nie robiło, po powrocie do domu ciuchy jechały strasznie, więc niech nie gadaja, że tam tak żle im było, na tym polega idea obozu, ja mimo tego wszystkiego wróciłam cała i zdrowa

Sanjaro

2015-01-31, 14:20
Stare dobre czasy, aż łezka się w oku kręci :')

pemb

2015-01-31, 15:01
"Stare dobre czasy, aż łezka się w oku kręci :')"
Już zapomniałeś jak skończyli twoi dziadkowie?

bania1212

2015-01-31, 15:53
Ciekawe czy w nocy tam straszy??

savage44

2015-01-31, 20:08
jakby to wyremontować to całkiem zajebiste osiedle by było

Tomaszu

2015-01-31, 23:11
Ale ckliwa muzyczka, smutno się zrobiło :-(
:trollencjusz:

disturbed666

2015-02-01, 00:59
moja koleżanka tam była i mowi że fajnie było

Sanjaro

2015-02-01, 03:22
pemb napisał/a:

"Stare dobre czasy, aż łezka się w oku kręci :')"
Już zapomniałeś jak skończyli twoi dziadkowie?



Na pewno nie w obozie :fiufiu: