18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dron nad Warszawą

habahaba • 2015-06-08, 13:10
Witam, mam na imię Tomek i jestem z wami Sadole już kilka dobrych lat!! Widziałem wiele złamań, wypadków i innych pięknych chwil z życia ludzi (tylko ludzi bo filmów ze zwierzętami nie oglądam - wiem trochę obciach) Dziś postanowiłem podzielić się z Wami moją twórczości ;) z góry przepraszam, że nie ma w niej krwi, płaczu, ludzkiej tragedii i innych rzeczy które kochają Sadole ;) Chociaż może gdzieś w oddali zarejestrowałem gazowanie cyganki, wiosenne swawole młodej pary, może nawet gdzieś na dalszym planie swe hejty układa TIGER "HAKER" BONZO, być może Bongman suszy gdzieś swe kawały, kto wie…

Do rzeczy, w tym roku wraz z kolegami założyłem firmę, robimy filmy z drona, chce się pochwalić naszym pierwszym materiałem!! Nasze zdjęcia, nasz montaż i nasza muza!!! Miłego oglądania ;)

Endoowulator

2015-06-08, 13:20
Elegancki montaż, ładne widoki. Łap piwko

GoldRoger777

2015-06-08, 13:22
Dobry materiał zaczyna się mniej więcej od 50 sekundy. No powiedzmy że od 30 do tej 50-tej też ujdzie, ale nie wiem po co wcześniej tak długo lecą ujęcia parkingu. Nie jest on specjalnie interesujący i psuje cały początek tak jak wrzucenie na pierwsze sekundy stadionu narodowego, który zdecydowanie bardziej pasowałby w dalszej części. W końcu to charakterystyczny obiekt. Popracujcie też nad audio. Jest monotonne i można przy nim usnąć. Piwo się jednak należy. Na zachętę do dalszego tworzenia :)

habahaba

2015-06-08, 13:25
na parkingu był zjazd fanklubu BMW ;) była słaba pogoda więc i samochodów mało ;)

zgonex

2015-06-08, 13:43
fajny materiał, ale jak z legalnością takiego przedsięwzięcia? ostatnio słyszałem, że trzeba mieć zezwolenie na latanie dronem w cywilnej przestrzeni powietrznej.

habahaba

2015-06-08, 13:45
no to zależy gdzie, są różne strefy, dużo zależy też czy jest to robione w celach zarobkowych itd.

KI...........R3

2015-06-08, 13:51
Szansa jest żebyś fote dorna dał ?

habahaba

2015-06-08, 13:53
tzn naszego? model dji inspire 1, teraz nie mam jak bo nie mam przy sobie drona ani aparatu żeby zrobić ;)

KI...........R3

2015-06-08, 14:05
up@ To się wykosztowaliście, widziałem że drogo chodzi takie cacko.

habahaba

2015-06-08, 14:36
trochę wydaliśmy, ale czego się nie robi żeby się dostać na główną :)