18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogowy kryminalista-rekordzista

fabiothethird • 2020-03-30, 15:32
W niedzielne popołudnie (29.03.2020) o godzinie 15.00, policjanci pilnujący bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim – Kęty, dostrzegli samochód marki Opel Insignia, który z dużą prędkością, niebezpiecznie wyprzedzał inne pojazdy w miejscach, gdzie było to zakazane. Ponadto policyjny miernik prędkości wskazał 116 km/h przy ograniczeniu do 50km/h.

Widząc niebezpieczne zachowanie kierowcy funkcjonariusze włączając sygnały uprzywilejowania i natychmiast ruszyli za pojazdem. Na próbę zatrzymania kierowca zareagował znacznie zwiększając prędkość. W trakcie pościgu policjanci próbowali wyprzedzić pojazd, lecz wtedy kierowca zwiększał prędkość, nawet do 170 km/h lub zjeżdżał na przeciwległy pas uniemożliwiając policjantom bezpieczne wyprzedzenie.


Zatrzymanym drogowym przestępcą okazał się 44 – letni mieszkaniec Osieka, który był poszukiwany przez sąd celem odbycia 10 miesięcy kary pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości. Przeprowadzone narkotesterem badanie śliny mężczyzny w jego organizmie wykazało obecność kokainy oraz amfetaminy. Ponadto zatrzymany posiadał odnotowane w systemie również dwa sądowe zakazy kierowania pojazdami, w tym jeden dożywotni.

Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz złamanie dożywotniego zakazu kierowania pojazdami grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast za jazdę po narkotykach grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.



źródło

Dukenstein

2020-03-31, 02:28
Takie k***y to od razu do utylizacji.

ramzes213

2020-03-31, 02:32
Insignia ahhhh jak w dieslu 2.0 trzeba było poczekać jak się na panewce przekręci przez uszczelkę na pompie i złapać go he

Wyrokulicy

2020-03-31, 09:15
petru23 napisał/a:

Radiowozy policji nie mają AC. Za szkody funkcjonariusze płaca z własnej kieszeni



A limuzyny rządowe mają AC? Też nie a wszystko jest naprawiane n kosz państwa??? Jest tak jak mówisz ale można obejść te prawo i na koszt państwa naprawić radiowóz

IOI

2020-03-31, 10:03
Wyrokulicy napisał/a:

A limuzyny rządowe mają AC? Też nie a wszystko jest naprawiane n kosz państwa??? Jest tak jak mówisz ale można obejść te prawo i na koszt państwa naprawić radiowóz



no i radiowozy powinni tak naprawiac, patologia jest to ze nie maja ac oplaconego z budzetu. a te k***y z rzadu to conajwyzej na taczki zasluguja, nie na limuzyny

Ti...........ch

2020-03-31, 11:10
petru23 napisał/a:

Radiowozy policji nie mają AC. Za szkody funkcjonariusze płaca z własnej kieszeni



Płacą gdy istnieje podejrzenie, że szarżowali bez potrzeby. Tutaj jest to uzasadnione - zepchnęli radiowozem samochód zagrażający zdrowiu i życiu wszystkich dookoła oraz zatrzymali kierowcę.

Nareszcie przestają się bać używać swoich uprawnień kiedy zachodzi taka uzasadniona potrzeba.

focusek

2020-03-31, 13:22
insignia, piekne auto mam nowa B po lifcie :) a wy cebule dalej tico/ lanos ??

koolowsky

2020-03-31, 19:03
Dożywotni zakaz prowadzenia powinien odbyć w pierdlu, kopiąc rowy najlepiej.

TT4

2020-03-31, 23:52
focusek napisał/a:

insignia, piekne auto mam nowa B po lifcie a wy cebule dalej tico/ lanos ??



Insignia to awaryjny szit...

Ti...........ch

2020-04-01, 00:54
TT4 napisał/a:

Insignia to awaryjny szit...



Jak każdy Złompel.

focusek napisał/a:

insignia, piekne auto mam nowa B po lifcie a wy cebule dalej tico/ lanos ??



Już chciałem się z Ciebie pośmiać baranie, że pewnie masz w tej krowie pierdziawkę 1,5 lub gnojówkę 1,6 co zje własny wał po 20 tysiącach kilometrów, ale przypomniałem sobie że druga Insignia nie miała jeszcze liftingu. To oznacza, że pie**olisz bzdury i nie jesteś godny by Cię choćby opluć, a o pojechaniu nie wspominając.

focusek

2020-04-01, 21:54
Tilg_die_Schmach napisał/a:

Jak każdy Złompel.
Już chciałem się z Ciebie pośmiać baranie, że pewnie masz w tej krowie pierdziawkę 1,5 lub gnojówkę 1,6 co zje własny wał po 20 tysiącach kilometrów, ale przypomniałem sobie że druga Insignia nie miała jeszcze liftingu. To oznacza, że pie**olisz bzdury i nie jesteś godny by Cię choćby opluć, a o pojechaniu nie wspominając.



ahhaha a starego passerati w tdi z 400 tys przebiegu i ruda szmata to dobre autko ? krolem wsi jestes jak stary da runde do remizy :D nowka sztuka furka z gwarancja na 3 latka wiec wyj***ne mam jak cos sie zjebie :) a za 3 lata wezme znowu nowego opelka i jak przejezdzam widze wzrok waszych brzydkich panien :) ciagnely by za rundke po miescie jak odkurzacz

LordVIP

2020-04-02, 02:25
fabiothethird napisał/a:

W trakcie pościgu policjanci próbowali wyprzedzić pojazd, lecz wtedy kierowca zwiększał prędkość, nawet do 170 km/h lub zjeżdżał na przeciwległy pas uniemożliwiając policjantom bezpieczne wyprzedzenie



Ej no ale przepisy w F1 zezwalają na taki manewr raz. Przy następnej próbie wyprzedzenia tego samego zawodnika dopiero jest to zabronione.