18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga dla karetki

Pantilion • 2018-11-02, 14:14
Proszę zrobić miejsce... karetka jedzie :trollencjusz:


Salieri16000

2018-11-02, 14:47
Jak na taką prędkość i masę, jaka wkroczyła do akcji to i tak karetka doznała małych uszkodzeń, jednak chłopa zamiotło jak się patrzy. Jak podaje źródło: trzy osoby po tym zdarzeniu zostały hospitalizowane z obrażeniami nie zagrażającymi życiu, a przyjechali do wypadku w którym zginął inny kierowca ciężarówki...

nwonigers

2018-11-02, 15:40
Ciekaw jestem jakie wymagania trzeba spelniac zeby zostac kierowca tira. jak sie patrzy na te filmy z nimi gdzie przy malej widocznosci popie**alaja czy wychodza na czolowke mniemam ze kierowcy tirow to scierwo, ktore nie bylo w stanie skonczyc podstawowki bo byli tak glupi.

Essent

2018-11-02, 17:02
Karetka też mogła dłużej odpie**alać manewr zawracania we mgle :homer:

Aleo

2018-11-02, 18:27
@nwonigers ciekawe co skończył kierowca tej karetki, bo żeby odpie**alać taki manewr w takiej mgle i to z prędkością wędrującej wydmy to też trzeba mieć fantazję, a kierowcę tira powinien całować po odbycie za umiejętności bo mógł go zdmuchnąć jak kurz z drogi

Aldous

2018-11-02, 18:42
Pewnie się spieszył żeby dowieźć świeże bułki, wędliny itd.

AN...........or

2018-11-02, 19:34
ruskie to są ruskie pedał w p*zdę i do przodu ku chwale wielkiej Rosji

chudy005

2018-11-02, 20:34
Teraz wszyscy mogą się nie zmieścić do tej jednej karetki.

Cz...........as

2018-11-02, 21:56
nwonigers napisał/a:

jak sie patrzy na te filmy z nimi gdzie przy malej widocznosci popie**alaja czy wychodza na czolowke mniemam ze kierowcy tirow to scierwo, ktore nie bylo w stanie skonczyc podstawowki bo byli tak glupi.



Jakiś czas temu wracałem sobie do domu zwykłą eską i był odcinek z mgłą która przeradzała się powoli w mgłę jak mleko. ciemno jak w dupie to zwalniam, patrzę na linie oddzielające pasy i zwalniam powoli na tyle aż będę pewny że jak mi wyjebie nagle przed maskę ktoś zmieniający koło albo łoś jakiś to może zdążę uciec heblując po hamulcach. lewym pasem minęło mnie kilkanaście aut a pośród nich kilka jadących szybciej niż ja podczas słonecznego dnia na pustej autostradzie.

Duża część kierowców na naszych drogach to j***ni debile nie szanujący ani swojego ani cudzego życia.

qw34rt

2018-11-05, 21:11
Tirowcy jedyne wymaganie jakie maja to prawko na tiry. Tyle, wiec tak tirowcy to czesto najglupsi ludzie, ktorzy jakos tez chca zarobic, a ze branza niewymagajaca nic wiecej od prawka...