18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga bez powrotu

Modliszka • 2009-12-11, 22:43


Chris (Desmond Harrington) ma za trzy godziny spotkanie w sprawie pracy. Gdy jednak okazuje się, że autostrada jest nieprzejezdna, postanawia znaleźć inną trasę, by wydostać się z korka. Jadąc krętą i pylistą drogą, traci kontrolę nad autem i wpada na grupę osób, która stoi przy samochodzie z przebitymi oponami. Na szczęście nikt nie zostaje ranny. Jessie odkrywa za to drut kolczasty rozciągnięty przez kogoś w poprzek drogi. Razem z napotkaną grupą wyrusza więc na poszukiwanie telefonu. Gdy udaje im się wreszcie dotrzeć do położonej w lesie chaty, odkrywają w niej przerażającą broń i makabryczne pamiątki z polowań. Nie ma wątpliwości, że to jej mieszkańcy rozciągnęli drut kolczasty wzdłuż drogi, a oni mają być następnymi ofiarami.

Polecam :-)

bitch

2009-12-12, 07:30
Oglądałem jedynke i dwójke, trzeciej części nie miałem okazji bo mi się już nie szczególnie chce oglądać, ponieważ jest to typowy horror jak każde inne czyli kilka znajomych wyruszają na wyciecze, zaczyna im się psuć samochód itd. W drugiej za to pomyśleli nad innym motywem żeby nakręcić jakieś tam show - przetrwanie ale ogólnie ten sam wątek. Jest kilka fajnych scen które mi się podobały w tych filmach więc w sumie warto obejrzeć. Podobał mi się również w tym filmie ford mustang którego miał koleś, rocznik bodajże '67 a w dwójce natomiast jest ten z 2006 i w dodatku cabrio. Jak na dzień dzisiejszy to polecam Paranolmal Activity

Scarlet

2010-03-25, 22:14
2 pierwsze części wymiatają, ale 3 jest już słabsza.

grabson

2010-05-16, 19:29
Pierwsza wymiata, druga może być, trzecia słaba

Krzysztof

2010-05-26, 16:36
Druga może być dzięki nowatorskiemu podejściu do sprawy, natomiast cała reszta to nieciekawe zamulacze.

Wilczex

2010-06-25, 02:24
Oglądałam daaawno temu. Typowy slasher, ale podobał mi się. Teraz pewnie nie zrobiłby na mnie takiego wrazenia jak te x lat temu. Ale fajnie by było, gdybyś, Modliszko, podała tez tytuł oryginalny, nie wszyscy oglądaja polskie wersje filmów, a co za tym idzie, nie zawsze znają polskie tytuły.

Wracając do filmu - fajny, mozna obejrzeć. Leśni ludzie wprowadzają trochę nowatorstwa do oklepanego motywu "młodzi ludzie i szalony psychopata".

Scarlet

2010-06-25, 03:26
tytuł oryginalny: "wrong turn".
Wilczex ma rację, ja np. oglądam filmy tylko w oryginale.

Wilczex

2010-06-25, 08:16
Ja również, Scarlet, dlatego przez dłuższy czas w ogóle nie zauważyłam tego filmu - nie znałam polskiego tytułu.

grzechu86tonie

2011-02-21, 17:41
ogladalem 1 i 2 komedia pierwsza klasa, a tem mutant co miał ten zarąbisty śmiech wymiatał :mrgreen: