18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drobna pomyłka

Ufo1994 • 2014-09-05, 16:58
Wyproszono mnie kiedyś z nabożeństwa wielkanocnego.
Najwidoczniej pierwszym słowem Chrystusa po zmartwychwstaniu nie było 'Ta-Daa!'

szefooo

2014-09-05, 22:48
Bo to było: "Ta-Daam".

Teraz jakiś pie**olony automat zgłosi tego posta przez słowo "było"do jednego z adminów którzy jak wiadomo są nierozgarnięci więc dostanę warna. Do tego dla pewności dodamy słowo "BYŁO" z wielkich liter żeby osły pomyślały że miałem właczonego caps locka a ja tak naprawdę specjalnie dla spryciarze.pl (reklama) trzymałem wciśnięty shift. Ta-Daam!!!! <- 3 wykrzykniki + jeden nieregulaminowy. Heh to forum ma durniejsze zasady niż cała unia europejska.

StereoTyp

2014-09-06, 18:39
Nie było też Chrystusa...

Tassadar

2014-09-06, 20:12
Pewnie jesteś dumny że udało ci się zgodnie z głupio modnym prądem popłynąć. Ciekawy jestem czy naprawdę tak myślisz i jak się będziesz zachowywał za parę lat na łożu śmierci. Zatwardziały ateisto.

pemb

2014-09-06, 23:26
@Tassadar
Pomodli się do bozi i mu przejdzie.

jo...........er

2014-09-07, 07:27
szefooo, po pierwsze uzgodnijmy że nie ma żadnego pie**olonego automatu. od tego są moderatorzy. po drugie, administrator jest jeden.
nierozgarnięty to chyba ty jesteś, bo o ile wiek podany na forum jest zgodny z prawdą, to jesteś trochę za stary na takie gimbusiarskie wynurzenia :roll: a jeśli nie podobają ci się zasady, to uciekaj na samosię :v

KlinikaAborcyjna

2014-09-07, 11:42
up
chyba ktoś się szykuje na stanowisko moderatora - lizus jeden :P

jo...........er

2014-09-07, 15:35
KlinikaAborcyjna, daleko mi do tego... naprawdę daleko :-D

szefooo

2014-09-14, 10:14
johnkramer napisał/a:

szefooo, po pierwsze uzgodnijmy że nie ma żadnego pie**olonego automatu. od tego są moderatorzy. po drugie, administrator jest jeden.
nierozgarnięty to chyba ty jesteś, bo o ile wiek podany na forum jest zgodny z prawdą, to jesteś trochę za stary na takie gimbusiarskie wynurzenia :roll: a jeśli nie podobają ci się zasady, to uciekaj na samosię :v



Niejednokrotnie post był usuwany przez słowo było ( za czasów kiedy jeszcze powód usuwania dostawałeś). A słowo było nie było związane np z tym że jakiś temat był. Co znaczy że automat wyszukiwał te słowa. jeśli jednak nie robił tego automat, znaczy to tylko tyle że ów moderatorzy byli zwyczajnie pie**olnięci.