18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drifting

okar19 • 2013-01-15, 17:38
Beemką po śniegu

pkh

2013-01-16, 16:40
oglądać od 4:00, najlepsza część :)

sarkazm

2013-01-16, 16:40
SadystycznyRoman napisał/a:

Szacun za drogi na których to robi, nie każdy poleci bokiem obok 2 metrowej przepaści albo między drzewami, a piwko za Skrillexa :piwo:



Chyba nie obejrzałeś do końca...
Prawdziwego skilla to ma kierowca Civa, bo tylnonapędowe bmw wprowadzić w poślizg na śniegu potrafi byle down.

PanAndrzej

2013-01-16, 16:48
O, już specjaliści z bólem dupy się udzielają.

Me...........in

2013-01-16, 16:51
@sarkazm jestem ciekawy jakie są twoje umiejętności, skoro dla ciebie poślizgi bmw z napędem na tył są łatwiejsze niż napęd przód + ręczny. Może w nfs było ci łatwiej ale utrzymać takie auto żeby nie zlecieć w przepaść jest trudno, k***a.

Adolf Skurwolix

2013-01-16, 17:01
o k***a... drifterzy sie udzielają... drift zaczyna się dopiero powyżej miliarda kilometrów na godzine, w zime łatwo się driftuje etc etc... to pokażcie jak wy to robcie cwaniaki, chętnie popatrzymy ;]

evilmatt

2013-01-16, 17:08
W zimę to i laweta poleci
:P

jazz92

2013-01-16, 17:50
Tez tak latam swoją bejcą pod tesco :D

ander000

2013-01-16, 17:55
Droga jak w Colinie McRae

bioly21

2013-01-16, 17:56
widze ze niektórzy dalej nie odróżniają driftu od poślizgu

~PowerBoBass

2013-01-16, 19:09
smoku1206 napisał/a:

Po śniegu to i ja tak latam moim Peugeotem 206 1.4 benzyna + gaz :D



Video or it didn't happen :lol: Srasz, nie latasz.

maz8 napisał/a:

ja jeb** bo leci bokiem to już wielki drift. Mają wychylenia rzędu 15 stopni i to jeszcze na śniegu -.-



Pokaż, co Ty potrafisz. Pierwszy rów Twój.

mattheo napisał/a:

Nooo nie ma co drift jak cholera, powiedzialbym ze nawet PRO hahaha



Jak wyżej.

MrDarkenRahl napisał/a:

Drift zaczyna się powyżej 100 km/h, to jest co najwyżej kontrolowany poślizg...



Drift to jest technika jazdy w kontrolowanym poślizgu, a więc co Ty pie**olisz? Prędkości powyżej 100km/h? Raczej tylko dla zawodowców.

Wk***iacz Dwa Tysiące napisał/a:

Nie jest źle, ale chciałabym zobaczyć, jak radzi sobie z tym latem, driftowanie zimą na śniegu nie należy do najtrudniejszych. Ale za beemkę leci zimne piwko :D



Kochana, spróbuj podriftować w lesie na śniegu, a potem na asfalcie na torze. Co prostsze, a co bezpieczniejsze dla Ciebie i dla auta?

sarkazm napisał/a:



Chyba nie obejrzałeś do końca...
Prawdziwego skilla to ma kierowca Civa, bo tylnonapędowe bmw wprowadzić w poślizg na śniegu potrafi byle down.



Z Tobą zgodzę się w stu procentach. Byle down potrafił będzie wprowadzić każde auto w poślizg na śniegu. Jednak nie każdy down umiał będzie je wyprowadzić ;-)
PS Na śniegu łatwiej się ślizgać przednionapędowym autem, jeśli mamy na myśli sytuację jak w filmiku - "zaciągnij ręczny, puść ręczny" ;-)

-----------------------------------

Pozdrawiam, Janusz Kulig.

A nie, On nie żyje.

marcik1

2013-01-16, 20:14
k***a, czepiajcie się dalej. Co Wam przeszkadza, że ktoś sobie śmiga po śniegu i jeśli fajnie mu to wychodzi to wrzuca do neta? Fajnie się takie rzeczy ogląda więc w czym problem? A najlepszy argument "jeszcze po śniegu -,-" - k***a... Bo to, że opony, napędy i w zasadzie wszystko mniej w dupę dostaje to źle? Hejtujcie dalej i wracajcie do nfs-a...

BMWswap

2013-01-16, 21:02
~bassBob, jesteś mistrzem :D sam bym tego lepiej nie ujął, wszyscy wielcy mądrzy, siedzą przed kompem i pie**olą a sami w tym kierunku nic nie robią i nie mają pojęcia a się udzielają. banda kretynów ;)

chiquita3108

2013-01-16, 23:22
Haha pierwszy mój komentarz bo nie wytrzymałem :D Sam mam BMW ale tak latać mało kto potrafi, wprowadzić w poślizg jest łatwo, wyjść z niego to już inna sprawa :) Najwięcej do powiedzenia pewnie mają Ci co w życiu nie prowadzili BMW lub innego tylnonapędowca tylko im żal dupę ściska :D Bo przecież to wieśauto :D Moja bunia: http://www.facebook.com/adam.kielar.5
Hejterzy :D Nak***iać :D

vodoslav

2013-01-17, 10:53
ooo, mam taki sam snieg !

Bridgwater88

2013-01-17, 16:12
reczny + snieg to nie k***a drift !!