18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift na stacji benzynowej

Anal_Intruder_69 • 2022-06-02, 11:33
Akcja z miejscowości Rypin, 28 maja 2022r.

Cytat:

Dziewięć osób stało w sobotni późny wieczór przy dwóch autach, zaparkowanych przy jednej ze stacji paliw w Rypinie. Jak później ustalili policjanci, kierowca bmw celowo wprowadził swój samochód w poślizg, stracił w tym momencie panowanie nad pojazdem i wpadł we wspomnianą grupkę.

Kilka osób zdążyło odskoczyć, a dwóch potrąconych 19-latków upadło. Tą dwójkę karetki przewiozły do szpitala. Jeden ma otwarte złamanie podudzia prawej nogi, drugi doznał ogólnych potłuczeń całego ciała.

Wezwani mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierowcy bmw: alkomat wskazał blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny, policjanci przesłuchali świadków.

Nazajutrz, w prokuraturze, na podstawie zebranych dowodów przez policjantów, 25-latkowi przedstawiono zarzuty o to, że znajdując się w stanie nietrzeźwości spowodował wypadek czym sprowadził bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym.

Jeszcze w niedzielę, na wniosek policjantów, Sąd Rejonowy w Rypinie aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Zgodnie z Kodeksem karnym, za sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym karą jest pozbawienie wolności od sześciu miesięcy do ośmiu lat. Jeśli jednak taka osoba jest nietrzeźwa - jak w Rypinie - wówczas jest to kara minimum dziewięć miesięcy, a górną granicą jest 12 lat więzienia.



Jakość nagrania gówniana, ale najważniejsze jako tako widać :-D


Tu jeszcze fotka rozj***nej bety:


Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa ;-)

marcino_zly

2022-06-02, 19:35
Bryka
Młodego
Wieśniaka

dżonyłojlker

2022-06-02, 19:39
leonfun napisał/a:

Pokaż mi jak driftować samochodem z FWD



Najeżdżasz tylnymi kołami na tacki z KFC, zaciągasz ręczny w opór i gaz w podłogę. Kręcisz się tak po parkingu na odcinie, aż wyjebie wąż z chłodnicy.

bardak

2022-06-02, 20:30
BMW - Będziesz Miał Wypadek.

djgrabos

2022-06-02, 22:00
Ahh Rypin <3

MiodowyKoniobijca

2022-06-02, 22:56
Mama pracuje w prokuraturze więc mu uja zrobią. A na koniec przeproszą. :shock:

kapelan_szturmowy

2022-06-02, 23:22
KapejloneK napisał/a:

Najeżdżasz tylnymi kołami na tacki z KFC, zaciągasz ręczny w opór i gaz w podłogę. Kręcisz się tak po parkingu na odcinie, aż wyjebie wąż z chłodnicy.



jesteś moim mistrzem!

PękniętySłoik

2022-06-03, 05:23
russian-roulette napisał/a:

Nie stać cię na BMW to jedyne co potrafisz napisać "Oczywiście marka pojazdu zupełnie przypadkowa"



Stać mnie, ale wstyd kupowac bo nie chcę być utożsamiany z takimi wieśniakami jak ty.

russian-roulette

2022-06-03, 09:41
Wyzimlak napisał/a:

Stać mnie, ale wstyd kupowac bo nie chcę być utożsamiany z takimi wieśniakami jak ty.



nie stać cię kozi patronie

stawaza7

2022-06-04, 10:56
@Halman

xDDDD

tranzystor

2022-06-04, 13:26
Nie ma żadnej informacji, więc pewnie ukraińcy, bo oni lubią takie spotkania starymi złomami

Kędzior

2022-06-04, 17:16
baronturbina napisał/a:

Emil przepraszam że twoje e36 obraziłem. Taki doświadczony kierowca jak ty kreci na milimetry pod remizą, między snopkami siana, a ja sobie żarty robię. Furmanką wyładowaną ziemniakami tez potrafisz?



Błazna z siebie robisz

Gitta

2022-06-13, 23:37
Strach iść na miasto czy dzieci puścić