18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift ciężarówką.

~_Yarko_ • 2019-05-19, 17:34


Ten w SUV-ie nie przeżył.

r061071

2019-05-19, 19:12
co tam sie wyczynio

Billans

2019-05-19, 19:46
r061071 napisał/a:

co tam sie wyczynio



pod koniec masz opis xD

de_Sade

2019-05-19, 19:59
_Yarko_ napisał/a:

Ten w SUV-ie nie przeżył.



A kierowca ciężara, co wypadł przez okno i się po nim kabina przesunęła- przeżył, czy nie?

~_Yarko_

2019-05-19, 20:05
@up
Oryginalny opis mówi o jednym zabitym.

emperorzbigniew

2019-05-19, 21:43
Dlaczego zawsze, ale to k***a zawsze te ciężarówki przygniatają samochody osobowe W CHINACH ? To jakieś fatum czy co ?!

bodzionek

2019-05-19, 22:12
emperorzbigniew napisał/a:

Dlaczego zawsze, ale to k***a zawsze te ciężarówki przygniatają samochody osobowe W CHINACH ? To jakieś fatum czy co ?!



Dokładnie o to samo miałem spytać. Skoro już Ty spytałeś ..


Cytat:

Nigdzie indziej na świecie nie ginie tylu pieszych ilu w Chinach. WHO szacuje, że w wyniku potrąceń przez samochody ginie rocznie nawet 200 000 chińczyków. Wielu z tych ludzi mogłoby żyć, gdyby nie przepisy kodeksu drogowego. Przewiduje on wysoką, jednorazową grzywnę za śmierć pieszego. Gdyby pieszy przeżył, kierowca zostałby obarczony kosztami leczenia i rehabilitacji, które trzeba wypłacać często aż do śmierci swoich ofiar



Cytat:

W Chińskim Internecie można znaleźć nagranie pochodzące z 2008 roku, gdzie to kierowca białego Passata potrąca 64-letnią kobietę. Po wypadku wbija wsteczny bieg i dodaje gazu. Na nagraniu widać wyraźnie, że z premedytacja przejeżdża kilka razy po ciele kobiety po czym odjeżdża. Dzięki niezbitym dowodom kierowca został zatrzymany. Sąd wymierzył mu karę trzech lat pozbawienia wolności za „zaniedbanie” a nie za umyślne czy nawet nieumyślne spowodowanie śmierci. Podczas apelacji tłumaczył, że myślał, że przejechał po torbie na śmieci, a nie człowieku. Sąd uwzględnił to tłumaczenie i… wymierzył mu karę grzywny. Był to jednak wyjątkowy przypadek, gdyż zarejestrowano niezbity dowód na jego winę. Na chińskich drogach zdarza się wiele tego typu wypadków, które zwykle kończą się nieustaleniem sprawcy lub wyłączną winą pieszego.



Może mają podobne prawo odnośnie wypadków drogowych. Projektują ciężarówki w taki sposób, by podczas wywrotki przewracała się na osobówkę. Nie wiem czy to standard czy trzeba za to dodatkowo dopłacić.

Źródło, nie wiem na ile wiarygodne.
spoiler

burn1878

2019-05-20, 02:02
Kupie se SUVa do miasta i będę bezpieczny, pomyślał rozpłaszczony chińczyk.

bacio

2019-05-20, 20:16
de_sade napisał/a:

A kierowca ciężara, co wypadł przez okno i się po nim kabina przesunęła- przeżył, czy nie?



On nie wypadł, tylko celowo wyskoczył, aby próbować zatrzymać ciężarówkę. niestety poległ w walce.