18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift autobusem

T3RMINATOR • 2022-12-27, 12:38
Ten podróżny już nigdzie nie pojedzie. :dead:


radek225

2022-12-27, 13:36
rayner1790 napisał/a:

na ch*j sie pchał idiota



Chciała pierwsza zająć miejsce, jak u nas stare k***y, którymi od 5 nad ranem zapchany jest cały autobus i ch*j jeden wie, gdzie one jadą. Obolałe, schorowane, przeżyły wojnę, niemiecką, ruską okupację, PRL, tyyyle dzieci i wnuków odchowały, a jak widzą ostatnie wolne siedzenie na końcu autobusu, to Usain Bolt by za takim moherem nie zdążył. Wejdź przed taką do lekarza, bo jesteś honorowym krwiodawcą - zostaniesz nazistą, komunistą, menelem, narkomanem, pedałem, złodziejem, alkoholikiem. Dlatego ja jak jeździłem autobusem, to z ławki na wiacie wstawałem już, jak autobus zatrzymywał się na przystanku, a nie jak na niego wjeżdżał. U nas autobusy mają lusterka "czułki" i podbiegając jak ta baba z filmu oberwać nimi można w głowę.

Owlman

2022-12-27, 14:17
radek225 napisał/a:

... i ch*j jeden wie, gdzie one jadą. Obolałe, schorowane, przeżyły wojnę, niemiecką, ruską okupację, PRL, tyyyle dzieci i wnuków odchowały....



Prawdopodobnie jadą w drugi koniec miasta bo tam jakaś promocja gdzie chleb/bułka/pyry są o 20 groszy tańsze niż u niej na osiedlu.
Tak było 10 i 20 lat temu bo przy rencie/emeryturze 600-1200 zł na miesiąc i przy darmowych przejazdach MZK, była to jedyna metoda aby przeżyć, nie popaść w długi i nie żebrać na ulicy czy grzebać w śmietnikach.
Znałem kilka osób, które tak robiły na emeryturze. Jedna z nich po kilkudziesięciu latach harówy w warunkach szkodliwych na trzy zmiany miała równe 1000 zł emerytury na rękę do szastania przez miesiąc - w 2020 roku. To teraz pomyśl chwilę jak za to przeżyć????!!
I to wszystko dzięki tym złodziejom i aferzystom różnej maści w nierządzie m.in. z agentem niemieckiego wywiadu - Mateuszem Morawieckim pełniącym funkcję Premiera RP.

radek225 napisał/a:

Chciała pierwsza ....



...A może tylko chciała napie**olić jakiejś ukraince jak ta 91 letnia staruszka banderówie co z nożem napadła na bank w Przemyślu?



Jacek86s

2022-12-27, 15:31
Przynajmniej jest pierwsza... do bram sw.Pjotera

darek1234

2022-12-27, 17:11
Owlman napisał/a:


...A może tylko chciała napie**olić jakiejś ukraince jak ta 91 letnia staruszka banderówie co z nożem napadła na bank w Przemyślu?



To nie Ukrainka tylko ruSSka z Ukrainy, a to spora różnica

35i

2022-12-27, 19:19
"Seba, potrzymaj mi piwo. Co ty pie**olisz, że autobusem nie da rady bączka wykręcić".

Owlman

2022-12-27, 19:45
darek1234 napisał/a:

To nie Ukrainka tylko ruSSka z Ukrainy, a to spora różnica



Od kiedy to ściągamy tu ruskich i dajemy im socjal?
Przypomnisz? Bo może coś mnie ominęło :-/

Po za tym to akurat dla mnie jeden ch*j czy ruSSka czy upadlina zwłaszcza, że ta ponoć miała oba obywatelstwa.
Popełnia przestępstwo - do paki.

Przypomnę, że wg Giedroycia powinniśmy wspierać Ukrainę, ale gdy ta stanie się zbyt silna lub wroga POlsce ( co obserwujemy od lat), to powinniśmy dogadać się dla równowagi z Ruskimi, co jest w naszym interesie.
Doktryna " nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy" to hasło tego pijaka i szkodnika Olka Kwaśniewskiego.

darek1234

2022-12-27, 20:00
Owlman napisał/a:

Od kiedy to ściągamy tu ruskich i dajemy im socjal?
Przypomnisz? Bo może coś mnie ominęło
Po za tym to akurat dla mnie jeden ch*j czy ruSSka czy upadlina zwłaszcza, że ta ponoć miała oba obywatelstwa.
Popełnia przestępstwo - do paki.
Przypomnę, że wg Giedroycia powinniśmy wspierać Ukrainę, ale gdy ta stanie się zbyt silna lub wroga POlsce ( co obserwujemy od lat), to powinniśmy dogadać się dla równowagi z Ruskimi, co jest w naszym interesie.
Doktryna " nie ma wolnej Polski bez wolnej Ukrainy" to hasło tego pijaka i szkodnika Olka Kwaśniewskiego.



pie**olisz trzy po trzy. Ukraina nigdy nie będzie silniejsza od Polski, za to wojsko polskie może się szkolić w wojnie na Ukrainie. Co do tej ruSSkiej baby to ona jest z ruSSkiej swołoczy co najlepiej świadczy o rekomendacjach i mózgu

Owlman

2022-12-27, 21:04
darek1234 napisał/a:

pie**olisz trzy po trzy. Ukraina nigdy nie będzie silniejsza od Polski, za to wojsko polskie może się szkolić w wojnie na Ukrainie. Co do tej ruSSkiej baby to ona jest z ruSSkiej swołoczy co najlepiej świadczy o rekomendacjach i mózgu



Teraz to ty jebnąłeś jak łysy grzywą.
Polska oddała upadlinie prawie całe uzbrojenie, że gdyby hipotetycznie ruskie napadły na Polskę to nawet butelek z benzyną nie będziemy mieli, bo benzyny braknie.
Za dużo TV chyba oglądasz. PiSiory zadłużają nas i wciągają w wojne nie dla naszego dobra, ale dlatego, że ukry mają taśmy wideo z burdeli na Podkarpaniu jak "nasi" pożal się Boże politycy gwałcą m.in.ukraińskie dzieci.
Piszę po nazwisku: Kuchciński wyleciał z funkcji Marszałka bo został rozpoznany przez oficera służb polskich w czasie gwałtu na 14-latce.
Tzw. Afera Podkarpacka.
Bez odbioru.

smc

2022-12-27, 21:47
Operacja "Buś" też wiele mówi, na temat obecnego rządu.


Liberum Veto i sprzedaż Ojczyzny przez przekupnych szlachciców to pikuś przy tym, co obecnie się wyprawia. IV RP to ostatni rozdział historii pod tytułem Polska. Dalszego jej ciągu nie będzie...

robsonx79

2022-12-28, 00:45
Owlman napisał/a:

Teraz to ty jebnąłeś jak łysy grzywą.
Polska oddała upadlinie prawie całe uzbrojenie, że gdyby hipotetycznie ruskie napadły na Polskę to nawet butelek z benzyną nie będziemy mieli, bo benzyny braknie.
Za dużo TV chyba oglądasz. PiSiory zadłużają nas i wciągają w wojne nie dla naszego dobra, ale dlatego, że ukry mają taśmy wideo z burdeli na Podkarpaniu jak "nasi" pożal się Boże politycy gwałcą m.in.ukraińskie dzieci.
Piszę po nazwisku: Kuchciński wyleciał z funkcji Marszałka bo został rozpoznany przez oficera służb polskich w czasie gwałtu na 14-latce.
Tzw. Afera Podkarpacka.
Bez odbioru.



Ruskie k***y nie napadną na Polskę właśnie dlatego, że się teraz wykrwawiają na Ukrainie. Także dzięki naszej broni.

Hetman_Wielki

2022-12-28, 01:09
przecież jest napisane że może tył nachodzić ....