18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dresiarz krytykuje pewnego YouTubera

cyfron • 2013-06-05, 11:20
Krótkie wideo przedstawiające sposób, w jaki można zrobić z siebie idiotę, komentując działalność innego idioty :-)


herbalix

2013-06-05, 17:22
"pociełem się, k***a"

Pan Mularz

2013-06-05, 17:32
Kiciok napisał/a:

Ja pie**olę, żeby nie zauważyć, że to dla beki...


Co nie zmienia faktu, że zrobił z siebie idiote...
Żenujące i nie śmieszne.

oozyxak0o

2013-06-05, 17:48
s4tchm0 napisał/a:

Założyłem konto specjalnie w celu napisania tego komentarza. Siedzę na sadolu już ładnych kilka lat, ale teraz miarka się przebrała.

Wypie**alać mi tutaj z tym popie**olonym gównem żałosnych youtuberów. Nie chce mi się tego ścierwa oglądać, nie chce mi się nawet myśleć, że to kiedyś kątem oka widziałem. Naprawdę ten kto to zlajkował powinien dostać solidnego bolca w dupe za mierne poczucie humoru. Tego się nawet nie da podpiąć pod ludzi. Zostawcie te filmiki w otchłaniach youtuba z trzema widzami na krzyż wliczając to twórców.

Pozdrawiam Tadeusz Satczyński


:homer: A ja się pytam: po ch*j? Scrolluj dalej.

hideharu

2013-06-05, 17:52
Po 1 to nie jest Tiger. Tiger to ten typ którego hejtuje i który groził że wszystkich zhakuje.
Po 2 proszę o wstawienie zdjęcia złotej łopaty bo filmik już stary jest że ho ho.
Po 3 Ja pie**olę ....http://www.sadistic.pl/images/smiles/7fa0af6055cd.png

BlackRaven45

2013-06-05, 18:06
Kiciok napisał/a:

Ja pie**olę, żeby nie zauważyć, że to dla beki...


W ch*j, taka beka że ja pie**ole :glowawmur:

Plecionkarz

2013-06-05, 18:38
A tutaj Testo parodiuje polskich vlogerów w ameryce:

sadolfan

2013-06-05, 18:47
Powiedział prawde.

tigerqaz

2013-06-05, 19:17
s4tchm0 napisał/a:

Założyłem konto specjalnie w celu napisania tego komentarza. Siedzę na sadolu już ładnych kilka lat, ale teraz miarka się przebrała.

Wypie**alać mi tutaj z tym popie**olonym gównem żałosnych youtuberów. Nie chce mi się tego ścierwa oglądać, nie chce mi się nawet myśleć, że to kiedyś kątem oka widziałem. Naprawdę ten kto to zlajkował powinien dostać solidnego bolca w dupe za mierne poczucie humoru. Tego się nawet nie da podpiąć pod ludzi. Zostawcie te filmiki w otchłaniach youtuba z trzema widzami na krzyż wliczając to twórców.

Pozdrawiam Tadeusz Satczyński


ch*jowo tak, jak coś Cię wk***ia i nie możesz tego skomentować, nie?
Mogłeś sobie darować, bo teraz będzie więcej kolejnych, popie**olonych komentarzy.
Zakładanie konta było zbyteczne...zupełnie zbyteczne.

Snorek

2013-06-05, 19:25
Ten łysy to chyba wróżbita Maciej w wersji dresowej....

Nehereni

2013-06-05, 20:08
Jesteśmy Polakami, więc powiedzieć "k***a" nam przystoi, ale bez przesady. Takie wypowiedzi to ja słyszę pod blokiem gdzie mieszkam z wieloma przecinkami, nie pierwszyzna, a ten kto się z tego śmieje powinien się zastanowić nad sobą.

PS. Intro - Slipknot - All hope is Gone.

eskey

2013-06-05, 21:05
Ale zjeb

t00malek4

2013-06-05, 22:10
Łysy Z Brazzers :D

Maxved

2013-06-05, 22:56
Kiciok napisał/a:

Ja pie**olę, żeby nie zauważyć, że to dla beki...



No no, cięcie sie dla beki też jest zajebiste. ahh, taki bekowy ten filmik. ho ho ho,

filipczax_ck

2013-06-05, 22:57
Kiciok napisał/a:

Ja pie**olę, żeby nie zauważyć, że to dla beki...



no tak jest to w pewnym sensie dla beki ... ale bardziej chodzi o pokazanie jak społeczeństwo internetowe jest podatne na wszelkiego rodzaju prowokacje. Dzisiaj miałem ciekawy wykład na uczelni i wszedł temat poboczny ,w którym pan dr J. przedstawił jaki wpływ na człowieka ma reklama (myślę ,że idealnie odzwierciedla też tą prowokację) ,porównał dwa obszary Polskę oraz kraje skandynawskie. W Polsce wygląda to tak ,że reklama wpływa na naszą reakcję w sposób taki jaki życzy sobie dział marketingowy danego produktu. Oglądając tą reklamę ''upewniamy'' się ,że ten produkt jest dla nas najlepszy i musimy go mieć. Natomiast np. Norwegowie oglądając tę samą reklamę pomyślą sobie '' no spoko reklama reklamą ,ma wywołać pewne reakcje ,ale ja mam na ten temat swoje zdanie''... A dzieje się to przez to ,że oni mają większą wolność i mają pewnego rodzaju luz. I w takich prowokacjach właśnie widać jak internetowi żarłacze są manipulowani


PS. Gimby i inni upośledzeni umysłowo ludzie ,jak nie zrozumieliście sensu i przekazu mojej wiadomości to nie udzielajcie się

smagal

2013-06-05, 23:05
piwo za Slipknota!