18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dręczenie młodej ruski

~_Killa_ • 2018-12-13, 11:09
Młoda Ruska jest napastowana i widac ze raczej nie bardzo lubiana. Zostala zwabiona gdzies do lasku gdzie inne osoby tej samej grupy nagrywaja swoimi telefonami wszystko co sie dzieje. Ruska jest zmuszana do zlizywania blota ze stopy a potem zjedzenia go z kawalkiem chleba. Chyba jest troche zalamana calym zajsciem.

Cytat:

Znęcanie psychiczne i fizyczne to problem wszechobecny. Najczęściej mówi się o nim w kontekście przemocy w rodzinie, ale zdarzają się również przypadki znęcania się dzieci nad rówieśnikami w szkole, a także znęcania się nad osobami dorosłymi, w tym również starszymi, w pracy lub różnego rodzaju instytucjach. Każda forma przemocy ma negatywny wpływ na osobę krzywdzoną, a w szczególności, gdy jest nią dziecko. Ofiary przemocy często noszą jej brzemię do końca życia.




fikuswdoniczce

2018-12-13, 20:35
Jak lizała tą stopę to nawet mi drygnął.

Henta

2018-12-13, 20:41
Idealna kandydatka na zonę dla każdego samotnego sadola. Okaż jej trochę uczucia a będzie Twoja na zawsze.

gabriel0

2018-12-13, 20:45
@Up, bałem się napisać jako pierwszy, ale potwierdzam. r*chable.

Heydash

2018-12-13, 23:59
j***ni sadyści!! :amused:

marinis

2018-12-14, 00:25
Możesz podać źródło tego filmu?
Dlaczego oni to jej zrobili?
Jak się nazywa?
Czy sprawcy zostali ukarani?
Co się z nią obecnie dzieje?

TB303

2018-12-14, 00:26
marinis napisał/a:

Dlaczego oni to jej zrobili?
Jak się nazywa?
Czy sprawcy zostali ukarani?
Co się z nią obecnie dzieje?


Ten jaki napalony... Spokojnie :amused:

marinis

2018-12-14, 06:01
TB303 napisał/a:


Ten jaki napalony...


Nie błaźnie.
Po prostu jestem ciekawy co z nią i co ze sprawcami.

Taz

2018-12-14, 11:07
Wszystko zależy od kontekstu sytuacji... oczywiscie, samo w sobie takie zachowanie jest patologią, ale co jeśli np dręczona ukradła właścicielowi stopy hajs i uznali, ze sami wymierza sprawiedliwośc? Oczywiscie nie popieram takiego zachowania ale warto czasami spojrzeć na sytuacje z drugiej strony...

TB303

2018-12-14, 14:28
marinis napisał/a:


Nie błaźnie.
Po prostu jestem ciekawy co z nią i co ze sprawcami.


Nie kłam. Zwalić sobie chcesz i tyle :amused:

marinis

2018-12-15, 02:36
Rosolsky napisał/a:

Wszystko zależy od kontekstu sytuacji... oczywiscie, samo w sobie takie zachowanie jest patologią, ale co jeśli np dręczona ukradła właścicielowi stopy hajs i uznali, ze sami wymierza sprawiedliwośc? Oczywiscie nie popieram takiego zachowania ale warto czasami spojrzeć na sytuacje z drugiej strony...


Dlatego właśnie gdzie jest wyjaśnienie?

Wnerwia mnie wstawianie filmów, w których nie wiadomo o co chodzi..

sh...........ns

2018-12-28, 03:31
dawaj więcej

~_Killa_

2019-01-01, 11:30
marinis napisał/a:


Dlatego właśnie gdzie jest wyjaśnienie?

Wnerwia mnie wstawianie filmów, w których nie wiadomo o co chodzi..



To nie ogladaj po prostu, czasem nie da sie znalesc wiecej kontentu w inernecie procz malego znadjka. Ewentualnie sam sobie poszukaj a nie na gotowcu siedzisz a potem placzesz.

sh...........ns

2019-01-01, 11:34
Komarecka napisał/a:



To nie ogladaj po prostu, czasem nie da sie znalesc wiecej kontentu w inernecie procz malego znadjka. Ewentualnie sam sobie poszukaj a nie na gotowcu siedzisz a potem placzesz.

Jak to nie na Xrares czy jakoś tak jest tego cała wersja , ona więcej tego błota zjadła musiała go jeść ze śliną koleżanek , potem kazali jej się rozebrać i tańczyć nago , musiała też pić brudną wodę

~_Killa_

2019-01-24, 15:00
shokobons napisał/a:

Jak to nie na Xrares czy jakoś tak jest tego cała wersja , ona więcej tego błota zjadła musiała go jeść ze śliną koleżanek , potem kazali jej się rozebrać i tańczyć nago , musiała też pić brudną wodę



W takim razie zapraszam do uploadowania reszty filmow z kolezanka pod tym postem, pewnie wszyscy z checia bysmy poznali jej dalsze losy!