18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dream of flying

P@...........@C • 2012-06-12, 08:19
trochę musi jeszcze poćwiczyć, ale nie jest źle :mrgreen:


JÃ...........a.

2012-06-12, 19:23
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Czemu wy zawistne k***y z sadistica zawsze musicie wyciągać asa rasizmu... no co za k***a parchy



Porównaj kogoś umiejętności akrobatyczne do zwierzęcia, które jest jednym z najzręczniejszych istnień na Ziemi i już k***a obrzucają cie gównem.

@Zly_wrecz_okropny spuść trochę powietrza z płuc, internetowy napinaczu. A w przyszłości jebnij się 3 razy w potylice i przeczytaj dokładnie tekst, zanim zaczniesz szczekać i obrzucać swym obiadkiem ludzi.

Zl...........ny

2012-06-12, 23:33
Józef Ka. napisał/a:



Porównaj kogoś umiejętności akrobatyczne do zwierzęcia, które jest jednym z najzręczniejszych istnień na Ziemi...



Taką gadkę wsadź sobie grubszym końcem w dupala ;)

JÃ...........a.

2012-06-12, 23:55
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Taką gadkę wsadź sobie grubszym końcem w dupala ;)



Nie podlizuj się i nie proponuj mi takich fetyszów. To że ci sprawia przyjemność, wsadzanie sobie grubszym końcem w dupala wszystkiego co popadnie, nie oznacza że inni to lubią - a szczególnie mężczyźni.
Mam tylko nadzieje, że pewnego dnia wsadzisz sobie w tego dupala jakiś mózg, dzięki któremu zdasz sobie sprawę czym jesteś i targniesz się na swój bydlaczy żywot.

P@...........@C

2012-06-13, 00:58
oroboros napisał/a:

w tylute badz opisie powinno pisać, że to "parkur"



w tagach nie wystarczy? ;-)

hellraiser20

2012-06-13, 01:28
Skubany czarny kangur jeden

Kiba56

2012-06-13, 15:19
@p@n k@c

To jest Daniel Arroy elitarny freerunner zapraszam na wfpf.com tam masz o nim wszystko i raczej nie uważam żeby musiał jeszcze "troche" poćwiczyć.

Believe0852

2012-06-14, 14:55
A wyobraźcie sobie co by bylo jakby go skrzyzować z osmiornica...

P@...........@C

2012-10-01, 01:03