18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Draśnięcie na skrzyżowaniu

~McSadol • 2021-05-22, 14:21
Przez chwilę nie pojeździ


Ci...........la

2021-05-22, 14:38
światła mrugają a ten zapie**ala jak ciul. osobówka winna ale swoje na sumieniu motop*zdeczka też ma

Barnellini

2021-05-22, 14:47
Ciula napisał/a:

światła mrugają a ten zapie**ala jak ciul. osobówka winna ale swoje na sumieniu motop*zdeczka też ma



Masz rację, ale główną przyczyną była zbyt mała prędkość motocyklisty. Jakby jechał 200km/h to by zdążył przejechać zanim samochód wjechał na jego pas :D

htp

2021-05-22, 16:10
Barnellini napisał/a:

Masz rację, ale główną przyczyną była zbyt mała prędkość motocyklisty. Jakby jechał 200km/h to by zdążył przejechać zanim samochód wjechał na jego pas



Racja, im większa szybkość dwóch pojazdów, tym mniejsze praw podobieństwo, że się spotkają.

Asuritta

2021-05-22, 16:38
wystarczyło zwolnić ale dzięki wszechmocnemu motop*zda jest p*zdą i się wypie**olił dla naszej uciechy :D motop*zdy są zajebiste tyle frajdy nam dają tuż przed cierpieniem na własne życzenie :D

Musashi_Miyamoto

2021-05-22, 20:52
Nie musi się martwić, zgodnie z przepisami on miał pierwszeństwo także w spokoju może teraz obserwować swoje kikuty bo on błędu nie popełnił.


Może to się wydawać dziwne ale niestety są kierowcy którzy jeżeli są pewni że jadą zgodnie z przepisami i mimo że mogą się zatrzymać to pie**olną w ciebie gdy popełniłeś błąd z pełną świadomością bo to Twoja wina...


Psychlole z pierwszej ligi... Ja sobie nie wyobrażam bym walną w kogoś kto nie zastosował się do przepisów gdy miałem możliwość zwolnienia i uniknięcia zagrożenia swojego i czyjegoś życia oraz.... k***A ile czasu potem trzeba stracić... Cały dzień na Policji, w szpitalu a potem ciągania się po sądach bo ja miałem racje... CHÓJ I DEBIL ale na prawdę są tacy ludzie.