18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dr Robert Willner wstrzykuje sobie HIV w TV

Egregor • 2016-01-21, 23:06
[b]Myśl samodzielnie i dostrzeż prawdę... poświeć chwile na zweryfikowanie faktów i mitów
:shock:

Toolpa

2016-01-21, 23:14
ale co, że niby bohater?

Czerstwy

2016-01-21, 23:18
jak znajdzie sie jakiś śmiałek któremu bedzie sie chciało to obejrzeć to niech da znać co tam sie odpie**alało

kogutekziutek

2016-01-21, 23:42
Ok 42 minuty. Ciekawe jest to, że człowiek który wstrzykuje sobie HIV to swojego krwiobiegu, w imię nauki, bo mocno wierzy w to co odkrył, ginie pół roku później na atak serca. Coś mi się wydaje, że ten człowiek, mógł iść w dobrym kierunku i firmą farmaceutycznym nie spodobał się za bardzo ten pomysł.

jadowita20

2016-01-22, 11:11
up firmĄ farmaceutycznym jprdl

Cervus

2016-01-22, 12:22
A kiedy magik Ci pokazuje że króliczek znika to też tak jest, prawda, bo widziałeś? :idzwch*j:

De...........37

2016-01-22, 12:29
Ja nie wiem jak to działa, że ta czcionka pod filmikami kojarzy mi się jednoznacznie. Kolor powinien być tylko żółty ale to pewnie zmyła :D .

Sleepless

2016-01-22, 19:48
Ciekawy dokument. Lekarz trochę nawiedzony, ale chyba ma sporo racji, Szkoda, że nie dowiemy się czy w końcu zakaził się tym HIV czy nie. Natomiast mądrze mówił o limfocytach T. Może i naprawdę HIV, AIDS to wymysł amerykańskich wirusologów.
Leci piwo.

https://www.youtube.com/watch?v=DnZMzDsXw8U tu dokument o tym samym temacie, polecam obejrzec

antropoid

2016-01-23, 15:07
Dla kogokolwiek kto ma jakiekolwiek pojecie o HIV, nie jest to dziwne że się nie zaraził. Wbrew popularnej opinii nie jest tak łatwo się zarazić od pojedynczego kontaktu, nawet od wstrzyknięcia. Spróbowałby tego z HCV :p.

Zresztą co ta za jakaś k***a j***na moda na Sadolu od jakiś 2-3 lat. Coraz więcej jakiś poj***nych filmików o Altmedzie, NWO i innych ch*jach-mujach ?

man_of_steel

2016-01-23, 21:06
jadowita20 napisał/a:

up firmĄ farmaceutycznym jprdl



"jprdl" ja pie**olę :facepalm:

Ork.Fajny

2016-01-25, 10:22
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed?term=Robert%20Willner%5BAuthor%5D
Tak wielki specjalista, a nie dorobił się żadnej poważnej publikacji naukowej...? Słabo... "Zwykli" doktoranci na drugim roku już mają swoje nazwiska pod publikacjami. Z resztą on jest MD czy PhD? Bo jako PhD powinien mieć nazwisko pod co najmniej jedną publikacją...
Czyli: Myśl samodzielnie i dostrzeż prawdę... poświeć chwile na zweryfikowanie faktów i mitów -Właśnie to zrobiłem. Autor któremu poświęcony jest ten film nie ma żadnego wykształcenia w tym kierunku. Nie uczestniczył w żadnych poważnych badaniach i nie opublikował żadnych poważnych wyników.

Sleepless

2016-01-25, 14:45
up, Ork.Fajny

Z tego co wyczytałam, Willner stracił licencję i został pozbawiony miana dr chyba w 1990r. za leczenie chorych na AIDS terapią ozonową. Inni doktorzy uznali to za absurd i dlatego stracił licencję i nigdy jej nie odzyskał, gdyż zmarł 1995r. I może właśnie dlatego nie ma go w podanej przez Ciebie stronie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Robert_Willner

De...........37

2016-01-25, 15:06
No to by było cos sprzed 1990. Ale nima. Pubmed to baza publikacji naukowych a nie forum sadistica gdzie moderator sobie może usuwac i dodawać wg własnego widzimisię.

Ork.Fajny

2016-01-25, 21:29
Sleepless, licencje można stracić na M.D. czyli amerykańską wersje lekarza, czyli tytułu zawodowego. PhD to stopień naukowy doktorski, który wymaga napisania pracy doktorskiej a w przypadku nauk biologicznych, w tym medycznych, odkrycia czegoś nowego albo powiązania ze sobą paru odkrytych faktów i zrobienia z tego jakieś sensownej hipotezy naukowej albo już teorii naukowej. PhD nie da sie chyba stracić w USA jeśli nie sfałszowało sie swojej pracy albo zrobiło plagiatu innej.
A jeśli chodzi o daty to są tam skany publikacji z wczesnych lat 80tych, więc powinno coś tam być.

kostek8902

2016-01-29, 15:48
Facet byc moze jest nawiedzony i moze cos byc z nim nie tak ale jemu bardziej chodzilo o wyimaginowane choroby albo przyczyny zmuszajace nas do wydawania kasy na leczenie co odkryl juz w tamtych latach. To ze dzisiaj jest to ogulnie znane jest poprostu owocem takich badan...