18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr Piotr Bein mówi o szczepionkach.

Svenlee • 2013-01-25, 01:15


najważniejsze jest to, co mówi o szczepionkach.

Svenlee

2013-01-25, 18:06
@up
co ma ubiór do inteligencji i tego co osiągnął - w tym wypadku doktora?
Sugerujesz, że doktor musi chodzić w garniaku 24/7 bo straci tytuł?

kroplowa

2013-01-25, 21:55
0:25-0:32[pierwsza linijka z artykułu]

pjm77

2013-01-25, 22:41
Ten sam film został dodany na youtube 3 lata temu. Niedługo przed światową pandemią, masowymi przymusowymi szczepieniami i zamykaniem w obozach koncentracyjnych. Jak wszyscy doskonale pamiętamy. Następny k***a.

bohdan_lazuka

2013-01-26, 00:32
Skoro ten dziad z brodą mówi co należy to ja też powiem co należy:
- należy tego dziada wysłać do psychiatry

Dopiszę jeszcze: jest to klasyczny przykład mani prześladowczej..

chujciwcycki

2013-01-26, 12:12
yoshi88-88 napisał/a:

Znowu pierdzenie ludzi o szczepieniach , nie szczepta się , przecież przymusu nie ma .
Powikłania grypy są bardzo poważne , kto chorował na grypę ( nie 3-dniowe przeziębenie , ale choroba która rozkłada na 2-3 tygodnie ) to teraz z uśmiechem na ryju idzie się szczepić i to pomaga , sam jestem przykładem , bo takowej przygodzie , wolę wydać raz na rok te parę złotych i mieć święty spokój.
A najlepiej to w ogóle nie brać leków i się nie szczepić- twierdzą krzykacze . Ale jak coś się dzieję to lecą do szpitala niczym by im się dupa paliła i pytają o szczepionki :)


Jak k***a nie ma przymusu do 18 roku życia przyjmujesz ich ponad 10 i są one obowiązkowe bo inaczej dostaniesz kare pieniężną.

discokomandor

2013-01-27, 12:19
k***a, udzie, pie**olicie o szczepionkach a nie macie o nich pojecia, wiedza czerpana z jutuba czy innych k***a zajebistyc stronek to kurrwa gowno nie wiedza.
szczepionka takie zlo, to czemu k***a dzieki nim nie ma juz czarnej ospy i praktycznie polio? czemu k***a pandemie nie dziesiatkuja juz ludzkosci? dzieki k***a jebnym szczepionkom wlasnie.
k***a ch*ja macie pojecie o mechanizmach immunologicznych i zasadzie dzialania szczepionek a zachowujecie sie jak profesorowie medycyny. ciekawe dlaczego jedynymi przeciwnikami szczepionek sa pseudo'doktorzy" majacy ch*ja wspolnego z medycyna.

a z tego ziomka taki doktor jak z biniendy profesor.

ps. baza nauka-polska nie ma w swoich rekordach takiego pana jak piotr bein, wiec ch*j z niego a nie doktor