18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dr. Bill Warner

zielak300 • 2017-06-22, 07:35
Wyjaśnił Islam w 3 minuty 47 sekund.


mygyry

2017-06-22, 07:51
Ja rozumiem z kim mam do czynienia, ale mówienie tego głośno jest karalne...

wlodi0412

2017-06-22, 13:28
Teraz tą wiedzę należałoby połączyć z naszym patriotyzmem i dbaniem o monoetniczność co w przypadku Polski jest wielkim atutem i dumą. Na świecie trwa wojna wymierzona w chrześcijan i kulturę europejską, ze względu na to, że po prostu działała i była dobra. Najazd Europy przez Islam był ukartowany, postaram się to przedstawić.

Fikcyjne zamachy na WTC dające pretekst do inwazji na Irak *wymyślenie pojęcia terroryzm
-Stworzono terroryzm po to, żeby mieć pretekst do odbierania nam praw i swobód w imię bezpieczeństwa.. (zamach z użyciem broni automatycznej? odbieramy ludziom broń automatyczną)
Starannie destabilizowano bliski wschód, obalano dyktatorów trzymających Islam za mordę (Kaddafi, Hussein, teraz Asad)
Wykorzystano do tego socjalizm w rozwiniętych krajach europejskich zachęcając muzułmanów zasiłkami *Zauważcie, że do Polski się nie pchają, mimo że jest tutaj bezpiecznie. (Po prostu za mały socjal oferujemy)

Cała wojna z terroryzmem jest po to, żeby nas zniewalać, ograniczać i wzbudzać w nas strach. Najpierw tworzą problem, a potem dają jego rozwiązanie. I w ten właśnie sposób według mnie to przebiega. Po prostu ostatecznym celem jest chaos i całkowita kontrola każdego istnienia na ziemi. Oczywiście przez garstkę popie**olców na szczycie piramidki.