18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dożynkowy przejazd kombajnu...

Halman • 2023-08-13, 10:50

poj***ło cię k***a...?

Huherko

2023-08-14, 16:36
Ja pie**olę, niektórzy to się srają a pewnie kombajnu nigdy na oczy nie widzieli. Widać, że to jakaś okoliczna parada, przejadą se przez wiochę i tyle a niektórzy się srają jakby im co najmniej ręce urwali ... jak baby czarne marsze organizują w niby obronie swoich cipsk to jest spoko, jak LPG+ organizują swoje parady by się poskarżyć, że nikt nie chce patrzeć jak się w dupę r*chają to też jest spoko, a tu masz ... raz w roku kombajn przez jakieś wygwizdowo przejedzie i afera ...

myszkaa19899

2023-08-14, 21:03
Tak się składa że to filmik z mojej okolicy i przyglupie jeden z drugim, ci rolnicy maja taki sprzęt, że za jeden ciągnik czy kombajn kupiliby wasza chałupę razem z k***a wami wszystkimi. To jest przejazd dożynkowy zabytkowych i starychmaszyn. Nikt tego nie używa na codzień tylko utrzymuje i konserwuje z czysto kolekcjonerskich zapędów. Ja yebie co za polmozgi. Bo jak wieś to zaraz bieda aż piszczy? No tak jeszcze ludzie babą orza k***a pole. Parada była zaplanowana i widać do jakiegoś bezmózga nie dotarło. Pewnie miastowy
, bo tam widzę debil na debilu. Tak odezwała się wiesniara z polskiej wsi :lol: