18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowodzik? Proszę bardzo

~_Yarko_ • 2023-10-21, 13:42

Nie bierz narkotyków, bo cię kiedyś zmiecie z planszy.

PabloSkills

2023-10-21, 13:53
Natchniony artysta. Proszę mu nie przeszkadzać.

Rak.Odbytu

2023-10-21, 13:53
Ciekawe, co to. Też bym spróbował. Ale w lesie, jak nikt nie widzi.

psyhepl

2023-10-21, 14:00
hehehe dobry
nie raz byłem porobiony ale zawsze się montowało sytuacje w jakimś lesie czy cuś nigdy w cywilizacji

ObciagamZaDyche

2023-10-21, 15:36
Haha ale spoko, totalnie spoko, interwencja tez, nic zlego nie robi ani krzywdy sobie ani nikomu. Na lsd jest napewno i wlaczyl mu sie fraktal, rozmawia, nie agresuje sie, tripuje, performance na pelnej :D gitara. Pieski tez na luzaku. Ogolnie, jakos tak na luzaku :D mila odmiana w tej stronie wylamujacej mi ostatnie kawalki czlowieczenstwa.

Aha edit. Sory, to jest holandia tak ogolem a to nie psy tylko rodzaj strazy miejskiej, kiedys zwrocili mi uwage ze nie moge pic piwa w miejscu ktorym bylem i nie bylo mandatu tylko prosili schowac. Wiec spox.

rogala120

2023-10-21, 16:01
Łatwo jest kogoś oceniać,może to nie narkoman tylko artysta ze streetart

darek1234

2023-10-21, 17:39
ObciagamZaDyche napisał/a:

Haha ale spoko, totalnie spoko, interwencja tez, nic zlego nie robi ani krzywdy sobie ani nikomu. Na lsd jest napewno i wlaczyl mu sie fraktal, rozmawia, nie agresuje sie, tripuje, performance na pelnej gitara. Pieski tez na luzaku. Ogolnie, jakos tak na luzaku mila odmiana w tej stronie wylamujacej mi ostatnie kawalki czlowieczenstwa.
Aha edit. Sory, to jest holandia tak ogolem a to nie psy tylko rodzaj strazy miejskiej, kiedys zwrocili mi uwage ze nie moge pic piwa w miejscu ktorym bylem i nie bylo mandatu tylko prosili schowac. Wiec spox.



To nie LSD, tak nie działa, ale widać, że koleś pozytywny, więc to coś podobnego, ale mocniejszego

mazga50

2023-10-21, 18:07
- Pan jest pijany czy naćpany?
- To performance...
- A to przepraszamy, powodzenia.

Rak.Odbytu

2023-10-21, 18:25
ObciagamZaDyche napisał/a:

Haha ale spoko, totalnie spoko, interwencja tez, nic zlego nie robi ani krzywdy sobie ani nikomu. Na lsd jest napewno i wlaczyl mu sie fraktal, rozmawia, nie agresuje sie, tripuje, performance na pelnej gitara. Pieski tez na luzaku. Ogolnie, jakos tak na luzaku mila odmiana w tej stronie wylamujacej mi ostatnie kawalki czlowieczenstwa.
Aha edit. Sory, to jest holandia tak ogolem a to nie psy tylko rodzaj strazy miejskiej, kiedys zwrocili mi uwage ze nie moge pic piwa w miejscu ktorym bylem i nie bylo mandatu tylko prosili schowac. Wiec spox.


Chyba nie LSD, za bardzo wyluzowany. Chociaż może zależy to od charakteru człowieka, nie wiem. Ja bym nie był tak pewny siebie w takiej sytuacji.

antychryst333

2023-10-21, 21:31
a u nas by dostał wpie**al od milicjantów i jak by przeżył to by trafił na izbę

AdamBrown

2023-10-21, 22:19
antychryst333 napisał/a:

a u nas by dostał wpie**al od milicjantów i jak by przeżył to by trafił na izbę



[pewnie tak ale co w tym fajnego?

raistpol

2023-10-21, 23:45
jamiroquai kręci teledysk :D