18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Downhill oraz glebY

Areczos • 2014-03-31, 11:32
Pierwszy zakręt i zaliczam konkretnego dzwona :shock:

skasowane

2014-03-31, 11:44
Co za idiota tak pędzi na rowerze...

nowynick

2014-03-31, 11:45
dwie i pół minuty oczekiwania na uraz kręgosłupa a tu nic :(

ph...........ks

2014-04-01, 10:53
za DH zawsze piwo, przynajmniej nie ma gimbusów w rurkach i czapkach gdzie jest wallie na bmxach z tesco

RapujacyToster

2014-04-02, 03:03
JesusChytrus napisał/a:

Co za idiota tak pędzi na rowerze...



Do administracji portalu sadistic.pl

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wydalenie z grona użytkowników użytkownika JezusChytrus, prośbę swoją motywuję skrzynką wódki oraz niezaprzeczalnym faktem iż owy użytkownik jest totalnym debilem, a poza tym swoimi marnymi wypocinami denerwuje mnie jak i duża grupę prawdziwych użytkowników tego portalu robiąc to pod przykrywką trolla-idioty.Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.


Z poważaniem:

Rapujący Toster

wiewior123

2014-04-02, 08:53
to jest freeride cymbale od siedmiu boleści dupy !

mroz

2014-04-02, 12:09
Ja zapie**alam na moim Unibike cały rok i strzasznie polecam tą firmę. Specjalnie napisałem na czym, bo chce promować polskie firmy.MOja Waga 93 kilo, a rower ze mną na poligonie , mieście i innych terenach na prawdę przeżył duuużo. NIe nie jestem grubasem-sam męsień. Teraz do sedna. ZApie**alam sobie tym moim wyj***nym rowerkiem przez moje osiedle. Mam taką górkę przed przejściem dla pieszych z której zazwyczaj wyskakiwałem i od razu włączałem się doruchu. Skracam zajebiście teraz. Godzina 17 z kawałkiem, ludzi w ch*j. Ja rozpędziłem się, wyskoczyłem i wyj***łem orła na samym środku drogi, jednocześnie na pasach dla pieszych. Plecak mi się rozj***ł, wszytkie gadżety sie wyj***ły, w tym browary. Ruch zamarł. ch*j. Wstałem otrzepałem się i pojechałem dalej. Wstyd jak ch*j. 2 dni później dowiedziałem sie, że mam pękniękna kość w prawej łapie. Tyle na temat wypadków rowerowych. Uprzedzam, że nie muszę walić konia, bo mam zajebista żonę i mam z Nią bardzo udany sex. Aha. Za rowery zawsze bro. Do zobaczenia na trasie dz**ki.