18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcipny poseł w polskim sejmie

gieza • 2015-12-23, 07:28
Pan poseł Killion Munyama chyba nie do końca był świadomy tego, co powiedział albo ma bardzo wysublimowany dowcip.
Meritum sprawy od 0:38.



Gdyby ktoś nie wiedział kto to w ogóle jest, to proszę:
Killion Munzele Munyama (ur. 10 lipca 1961 w Makali w Federacji Rodezji i Niasy) – polski ekonomista, nauczyciel akademicki, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, samorządowiec i polityk pochodzenia zambijskiego, poseł na Sejm VII i VIII kadencji.

BrianGriffin

2015-12-23, 15:04
mam_racje napisał/a:

jesteś kretynem nanananana!



w sumie jak na pisiora to i tak inteligentnie ;-)

Ale powinieneś raczej zaczać tak:
Przewielebni księża arcybiskupi, księże celebrancie, przewielebni księża biskupi, szanowni księża, wszyscy duchowni, nasi przewodnicy, wszystkie władze według godności, urzędów, drogi Ojcze Dyrektorze i kochana Rodzino Radia Maryja.

dwakilo

2015-12-23, 15:09
Niezły wysyp debili na tym forum. Facet się merytorycznie wypowiedział a pisowskie hamy zaczynają rasistowskie podśmiech*jki... Nie pamiętacie rządów pis 2005-2007 to teraz zobaczycie jak rozpie**olą ten kraj. Ta, tak do was mówię młodzi gamonie którzy oddali głos matce albo głosowali na "Szymborską"...

NafazowanyKoleś

2015-12-23, 16:16
dwakilo napisał/a:

. Ta, tak do was mówię młodzi gamonie którzy oddali głos matce albo głosowali na "Szymborską"...



Akurat temu typkowi od Szymborskiej daj spokój bo imbecyla zrobił z niego ten dziennikarzyna chajzer pie**olony śmieć. Młody zapewne pamiętał nazwisko Szymborska, ale nie zapamiętał imienia więc ten psi syn podsunął mu imię Wisława. Z młodego zrobił głupka w tvnie, czarny PR na młodzież jest - wszystko się zgadza. Wszystkie zależne media powinno się postawić pod ścianą i rozstrzelać w p*zdu wszystkich.

Cytat:

Lista nr 2: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP

1. Jolanta Hibner
2. Czesław Mroczek
3. Elżbieta Lanc
4. Mariusz Popielarz
5. Marta Sosnowska
6. Patrycja Chmiel
7. Stefan Gora
8. Jolanta Jastrzębowska
9. Marcin Kulicki
10. Witold Składanowski
11. Bogumiła Wujek
12. Norbert Wilbik
13. Janusz Świderski
14. Beata Kraska-Romanowska
15. Paweł Środa
16. Hanna Kelleher
17. Hanna Szymborska
18. Karol Minarczuk
19. Beata Waryńska-Majerowicz
20. Sylwia Czubkowska
21. Andrzej Daniluk
22. Adam Koseski



No a to że oddał głos matce.. głupie, ale jak typ ma wiedzieć na kogo zagłosować jak w tv pokazują spoty miliona pysków PIS i PO, na ulicach setki plakatów.. Media wiedzą jak pokierować głosem wyborcy, a że mamy takie a nie inne media to i efekt jest adekwatny.

dwakilo

2015-12-23, 18:48
NafazowanyKoleś napisał/a:



Akurat temu typkowi od Szymborskiej daj spokój bo imbecyla zrobił z niego ten dziennikarzyna chajzer pie**olony śmieć. Młody zapewne pamiętał nazwisko Szymborska, ale nie zapamiętał imienia więc ten psi syn podsunął mu imię Wisława. Z młodego zrobił głupka w tvnie, czarny PR na młodzież jest - wszystko się zgadza. Wszystkie zależne media powinno się postawić pod ścianą i rozstrzelać w p*zdu wszystkich.



No a to że oddał głos matce.. głupie, ale jak typ ma wiedzieć na kogo zagłosować jak w tv pokazują spoty miliona pysków PIS i PO, na ulicach setki plakatów.. Media wiedzą jak pokierować głosem wyborcy, a że mamy takie a nie inne media to i efekt jest adekwatny.



Czyli z jednej strony głupio, że oddał głos matce a z drugiej OK? Zabawny jesteś. A co do tej listy to wpisując nazwisko Mickiewicz czy Sienkiewicz z pewnością znajdziesz kogoś na jakiejś liście o tym nazwisku.
Poza tym skoro ten gamoń oddał głos matce to na pewno mamusia na po nie zagłosowała.
Jeśli chciałbyś rozstrzelać "zależne" media jak to ująłeś to w tym kraju nie byłoby żadnych mediów.

8michal7

2015-12-23, 19:01
3. Killion Munyama: 6 259 głosów..

tranzystor

2015-12-23, 19:30
Majozen napisał/a:

Oglądałem wczoraj całe obrady sejmu i powiem, że było więcej smaczków :lol: Aczkolwiek najbardziej podobała mi się wypowiedź Patryka Jaki, ładnie pojechał po PO, Nowoczesnej też się dostało :lol:




Nie "pojechał ładnie", tylko taki głupi jesteś, że nie rozumiesz co się dzieje.

mam_racje

2015-12-23, 20:02
BrianGriffin napisał/a:



w sumie jak na pisiora to i tak inteligentnie ;-)

Ale powinieneś raczej zaczać tak:
Przewielebni księża arcybiskupi, księże celebrancie, przewielebni księża biskupi, szanowni księża, wszyscy duchowni, nasi przewodnicy, wszystkie władze według godności, urzędów, drogi Ojcze Dyrektorze i kochana Rodzino Radia Maryja.



"profesor antyklerykał" się znalazł... dowiedz się coś o wpływie Kościoła na cywilizację, historię, kulturę... nawet niesiołowski powiedział (przed wyborami), że nie można lepiej zainwestować publicznych pieniędzy, niż na naukę religii w szkołach.

Co do Radia Maryja - kilkanaście lat temu, internet w domach sprowadzał się to ściągania gier, programów i ew. czatów, a już wtedy istniało wspomniane WOLNE medium, gdzie każdy może zadzwonić (tak, dzięki temu pojawiają się i kontrowersyjne wypowiedzi) - zupełnie jak teraz internet, czyli "piąta władza" - a, siła takiego medium polega na dostępności i wolności.
Poziom dziennikarstwa w TVTrwam i Radiu Maryja przebija TVP, TVN, Polsat itp = ale czy ty kiedykolwiek słuchałeś RM, oglądałeś TVTrwam? Chyba nie czerpiesz wiedzy z onetu?!

P.S. skoro szukasz inteligentnej dyskusji, odniesz się do mojego wątku pod tym postem, na temat jałty i polityki globalnej.
Wierzysz, historia się powtórzy i My znów obronimy zachód, czy, w razie zagrożenia, jak nigdy wcześniej - to zachód nam pomoże (na przykład siłą osiedlając "uchodźców" w naszym Kraju?
Może lepiej się dogadać i zacząć czerpać ze współpracy obustronne korzyści - tylko to przeszkadza tej mafijnej międzynarodowej komitywie.

kydeM

2015-12-23, 20:59
gieza napisał/a:

Killion Munzele Munyama – polski ekonomista



k***a od kiedy to w tym kraju murzynów nazywa się Polakami? To już całkiem w głowach się popie**oliło

samuraj eto

2015-12-23, 22:35
Ten murzyn osiągnął więcej niż 99% użytkowników sadola, nie dziwi mnie że macie o to ból dupy ;-)

tranzystor

2015-12-23, 22:44
mam_racje napisał/a:


Teraz, po wygranej prawa i sprawiedliwości, która to formacja kontynuuje politykę ś.p. L. Kaczyńskiego, czyli politykę niezależnej europy środkowej, zachód i wschód boją się, że stracą swoje "kolonie".




Prezydent tysiąclecia jedyne co słusznie zrobił, to skrócił swoją kadencję. Podobnie jak jego brat, ekonomista roku 2015, który splajtował po dwóch latach i jedyne co mógł zrobić, to oddać władzę. Wielcy patrioci z PiSu, banda PZPRowskich dygnitarzy, którzy mają tak wpojony komunizm do łbów, że z przyzwyczajenia robią w ch*ja obywateli. Ten "prawicowy" PiS, którzy po lewacku troszczy się patologią nie wykazującą dochodów dając im 500zł na dziecko, z którego i tak nie będzie pożytku, bo zamiast pracować i płacić podatki, albo wypie**oli na zachód po socjal, albo weźmie socjal w Polsce i będzie pracować na czarno. Wielki "prawicowy" PiS popierający lewackie związki zawodowe, które uwalą gospodarkę, żeby stołki utrzymać za grubą kasę. Wiecze dopłacanie do kopalni, żeby górnicy kosili ogromną kasę i odchodzili na wcześniejsze emeryturki. To jest właśnie wyraz polskiej ciemnoty, która upie**ala swój kraj gospodarczo, bo wmówiono im o niemieckich bankach i marketach.

Tassadar

2015-12-24, 00:16
Oglądając ten cyrk się uśmiechałem, bo taka aberracja, czarny w gangu, coś śmiesznie gada krzywoskładnią, zabawnie ogólnie. Dopiero potem dotarło do mnie że to jest tragiczne nie zabawne. Przecież to nasz rząd.

BrianGriffin

2015-12-24, 10:10
@mam_racje, mam pisiorstwo w swojej rodzinie więc trochę znam temat :) Już się nauczyłem, że jakakolwiek dyskusja nie ma sensu, jedna strona nie przekona drugiej. Najgorsze jest to, że w 90% te dyskusje nie dotyczą nawet gospodarki, służby zdrowia i bezpieczeństwa kraju, tylko mafii w czarnych sukienkach, żydach, komunie i zamachach.

Jestem juz przećwiczony, swoje wyrzygałem, peace ;)