18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowcipniś

ROBSON927 • 2015-02-27, 21:57
Nie ma takiego stania :amused:



Sonal

2015-02-28, 11:17
Nie wiadomo jaki był powód? Może laska się zadaje z murzynem albo arabem?

Mom and Death

2015-02-28, 11:21
Jakoś dziwnie odj***ł, mam mieszane uczucia co do tego filmiku.

towelie

2015-02-28, 12:06
Przyznam że popieram bicie kobiet w niektórych wypadkach, czasami po prostu babie się należy, a innych narzędzi nie ma żeby niektóre dostały nauczke ( nie przejmują się słowami, ani innymi formami kary ) ale nie coś takiego! Przyj***ć z wyczuciem w twarz ( najlepiej porządny plaskacz, ew. pare ), ew w brzuch ( o ile w ciąży nie jest oczywiście ) i tyle, a nie wejść z zaskoczenia ( jak ciota ) nakładą w tył łydek, gdzie może się to skończyć poważnym złamaniem. Szkoda słów na takiego debila.

Cz...........ka

2015-02-28, 13:18
Co za burak.

Loaloa

2015-02-28, 13:46
Koleś dobry ziomuś, a ta c**a aż trzy razy dała się nabrać na ten sam numer. Nie spinajcie tak dup, wielcy sadolowi obrońcy uciśnionych.

Filogyna

2015-02-28, 15:26
towelie napisał/a:

Przyznam że popieram bicie kobiet w niektórych wypadkach, czasami po prostu babie się należy, a innych narzędzi nie ma żeby niektóre dostały nauczke ( nie przejmują się słowami, ani innymi formami kary ) ale nie coś takiego! Przyj***ć z wyczuciem w twarz ( najlepiej porządny plaskacz, ew. pare ), ew w brzuch ( o ile w ciąży nie jest oczywiście ) i tyle, a nie wejść z zaskoczenia ( jak ciota ) nakładą w tył łydek, gdzie może się to skończyć poważnym złamaniem. Szkoda słów na takiego debila.




Buehehehe :D ... Patol dał sobie prawo, by karać innych... Twoja kobieta jest naprawdę głupia, jeśli jeszcze nie wykminiła, że może cię z pomocą pana sędziego ukarać w dużo bardziej dotkliwy sposób: chłopaki z celi już by się zatroszczyli o twój odbyt :) .

tomsoK

2015-02-28, 18:07
Up

Jak wydaje Ci się, że w pudle przej***ne mają goście, którzy siedzą za majtki albo pobicia kobiet to wyłącz TVN. Więzienie to nieco hermetyczny świat gdzie rządzi siła i znajomości, a to za co siedzisz o ile nikogo nie sprzedałaś to drugorzędna sprawa.

Acho

2015-02-28, 18:55
No co? Wyj***ł dobrą sztunię.

Filogyna

2015-02-28, 19:48
tomsoK napisał/a:

Up

Jak wydaje Ci się, że w pudle przej***ne mają goście, którzy siedzą za majtki albo pobicia kobiet to wyłącz TVN. Więzienie to nieco hermetyczny świat gdzie rządzi siła i znajomości, a to za co siedzisz o ile nikogo nie sprzedałaś to drugorzędna sprawa.



Ja nie wiem jaka jest hierarchia i kto ma przej***ne w więzieniu... Co więcej - nawet mnie to nie obchodzi. Faktem jednak niepodważalnym jest to, że w więzieniach istnieje zjawisko wykorzystywania seksualnego współwięźniów.

towelie

2015-03-01, 10:45
Filogyna napisał/a:




Buehehehe :D ... Patol dał sobie prawo, by karać innych... Twoja kobieta jest naprawdę głupia, jeśli jeszcze nie wykminiła, że może cię z pomocą pana sędziego ukarać w dużo bardziej dotkliwy sposób: chłopaki z celi już by się zatroszczyli o twój odbyt :) .



Czy ja powiedziałem że bije swoją kobietę? Tak, uważam że mam prawo ukarać kogoś kto na to zasłużył, bo w pewnym wypadkach prawo nie działa , mało tego są przypadki kiedy prawo nie powinno karać, a kara się należy Dam przykład z wczoraj: jakiś koleś mnie śledził, nie wiem jebnięty czy coś , pedał chyba, bo z aparatem chodził i może mi robił fotki, ch*j widziałem że za mną łazi, więc podchodze do niego i pytam o co mu k***a chodzi i dlaczego mnie śledzi , on na to że tylko mnie obserwuje, wziąłem go za wszarz to zaczął mi grozić żebym przestał go dotykać bo się to dla mnie źle skończy. Powiedziałem mu że jak go jeszcze raz za mną zobacze to go zabije. Po czym za chwile znowu go widze i już miałem mu napie**olić ale koleś powiedział że już idzie tylko przyszedł mnie przeprosić. Gdyby jednak tego nei powiedział dostał by wpie**ol, a przecież do sądu bym z tym nie poszedł bo nie ma żadnej zbrodni, to co możesz zrobić w takiej sytuacji zrobić? Dać sobie robić fotki jakiemuś pedałowi żeby później sobie walił do nich gruche? To akurat dziwny przypadek, ale takich przypadków jest pełno Tak samo uważam że jeśli laska cie zdradzi w perfidny sposób to można jej przyj***ć, przecież nie pójdziesz z tym na policje.

ro...........34

2015-03-05, 17:54
To był taki hiszpański prank.