18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doszedł przelew od alfonsa...

~DMT • 2020-10-26, 23:41
Więc wrzuciła wąsa...

Grubo ją pokąsał... :mrgreen:

octave25

2020-10-27, 14:43
Asuritta napisał/a:

jestem za wprowadzeniem wymogu badań przed podjęciem pracy i wyrywkowo w czasie pracy na jakiś czas na narkotyki w organizmie i zakazać ćpunom pracować oraz aby rozszerzyć i aby sterylizować ćpunów by się nie rozmnażali, oraz aby tak karać alkoholików, i dać im tylko jedną szanse że leczenie 1raz jak nie rzuci i znowu wpadnie kastracja sterylizacja i brak pracy! wtedy dilerka gangi upadną zdechną z głodu bez klientów



Hahaha jaki gestapowiec. A skąd biorą pieniądze bezdomni na ćpanie geniuszu? Może zakażesz gotówki tez? Dzban.

EdmundKemper

2020-10-27, 17:05
Narkotyki to zło. Sto razy lepszy jest alkohol.

BrunerOvned

2020-10-27, 18:00
Asuritta napisał/a:

jestem za wprowadzeniem wymogu badań przed podjęciem pracy i wyrywkowo w czasie pracy na jakiś czas na narkotyki w organizmie i zakazać ćpunom pracować oraz aby rozszerzyć i aby sterylizować ćpunów by się nie rozmnażali, oraz aby tak karać alkoholików, i dać im tylko jedną szanse że leczenie 1raz jak nie rzuci i znowu wpadnie kastracja sterylizacja i brak pracy! wtedy dilerka gangi upadną zdechną z głodu bez klientów



Jestem na tak.

octave25 napisał/a:

Hahaha jaki gestapowiec. A skąd biorą pieniądze bezdomni na ćpanie geniuszu? Może zakażesz gotówki tez? Dzban.


Przypomnij sobie, jak kierowca komunikacji miejskiej będąc na prochach rozj***ł w czerwcu autobus w Warszawie. i dalej twierdź, że wyrywkowa kontrola nie jest potrzebna. Chcesz się upie**olić to zamknij się w domu albo na działce na kilka dni, tam pie**olnij albo zapal - twoja sprawa. Nie narażaj innych na konsekwencje swojej głupoty. Pozdro ziomuś!


outsidethebox86

2020-10-27, 18:13
Asuritta napisał/a:

jestem za wprowadzeniem wymogu badań przed podjęciem pracy i wyrywkowo w czasie pracy na jakiś czas na narkotyki w organizmie i zakazać ćpunom pracować oraz aby rozszerzyć i aby sterylizować ćpunów by się nie rozmnażali, oraz aby tak karać alkoholików, i dać im tylko jedną szanse że leczenie 1raz jak nie rzuci i znowu wpadnie kastracja sterylizacja i brak pracy! wtedy dilerka gangi upadną zdechną z głodu bez klientów



Żeby ludzie przestali ćpać i chlać, musieliby być szczęśliwi, przyrost narkomanii i alkoholizmu to wyznacznik braku szczęścia wśród społeczeństwa. Człowiek szczęśliwy nie potrzebuje używek, żeby poprawić swoje samopoczucie. Po prostu jest szczęśliwy. Zakazy tylko powiększają problem, bo człowiek z natury robi na przekór, z resztą powiedzenie, że zakazany owoc smakuje najlepiej nie wzięło się z powietrza.

Ciężko jest być szczęśliwym w obecnych czasach, za dużo stresu, presji, za mało czasu, zrozumienia, miłości. Chęć posiadania i konsumpcjonizm odbiera ludziom rozum i radość z życia. Każdy ma swój powód do picia czy ćpania. I każdym przypadkiem trzeba byłoby się zająć indywidualnie. Ale tacy ludzie muszą chcieć się leczyć, muszą zdać sobie sprawe, z tego, że mają problem. Niestety większość z uzależnionych nie uważa się za chorych, wiec zakazy, sterylizacja, jedna jedyna szansa na leczenie alkoholika odniosą raczej wątpliwe efekty.

wins89

2020-10-27, 18:47
ale zpizgana

suchysongoful

2020-10-27, 18:47
Nie dał bym tej dziwce zarobić. Za bardzo bym się stresował i na bank nie mógłbym się skupić

a1lp2ha3

2020-10-27, 19:55
Sami znawcy a to meth 0,5 wjechalo i poskkladalo

Tranquillum

2020-10-27, 20:35
Ale co miała zrobić to zrobiła.. :roll:

andysofuckingbrandy

2020-10-27, 21:12
Debile. Zapamietajcie to sobie raz na zawsze. Nie ma NIGDZIE już mefedronu. Nikt nie ma, nie produkuje i nie sprzedaje już 4MMC, a nawet 3MMC.

CEDZIOR

2020-10-27, 22:04
@wojtas09999

ten gościu żyje i ma się dobrze , na YT lub TT widzialem

AdamBrown

2020-10-27, 22:42
Asuritta napisał/a:

jestem za wprowadzeniem wymogu badań przed podjęciem pracy i wyrywkowo w czasie pracy na jakiś czas na narkotyki w organizmie i zakazać ćpunom pracować oraz aby rozszerzyć i aby sterylizować ćpunów by się nie rozmnażali, oraz aby tak karać alkoholików, i dać im tylko jedną szanse że leczenie 1raz jak nie rzuci i znowu wpadnie kastracja sterylizacja i brak pracy! wtedy dilerka gangi upadną zdechną z głodu bez klientów



Jak narkotyki były legalne, to niewielu je brało. a picie ludzie pili i pracowali, może było wiecej wypadków, ale też bez przesady.
Największa wadą narkotyków, poza tym ze uzależniają, jest ich cena, uwierz mi że jakby uwolnić rynek, ci co ćpają cpali by dalej ale by nie musieli kraść, mafia by znikła, bo byłyby tanie, i nieopłacalne.
A następne pokolenie by nie powstało, bo pierwsze by zaćpało na śmierć, albo moze by szybciej zmądrzało, bo jakby wyćpali swoje to może by doszli do normy i jeszcze by z nich byli ludzie.

D.Witekpoznan

2020-10-28, 00:19
To nie był taniec iluminatów?

Go...........Fr

2020-10-28, 01:24
modoc, Rozj***łeś mnie xD

yippe_ki_yay

2020-10-28, 01:53
Generalizacja, upraszczanie, uogólnianie i co najgorsze, znajdowanie jednego jedynego remedium na powszechne problemy to nie część przewodnia, bo nią są materiały na głównej, a część komentarzy.

Dobra, miałem tam coś popie**olić wyszukanego, moralizującego i pouczającego ale po ch*j, skoro każdy przy swoim stoi. Niech się prostytutka naćpa bo jej będzie lepiej swoje robić, a niech może się ten blacharz, lakiernik, masarz, piekarz, szewc napić, bo mu się będzie lepiej robić i zrobi lepiej jak na trzeźwo. To nie są zawody lekarza, kierowcy, nauczyciela, trenera, posła, rzecznika, prezentera, sprzedawcy. Ale po uj, lepiej wrzucić wszystkich do jednego wora... Bo to, że lekarz albo pielęgniarka nie weźmie tych kilku uspokajających na noc to się nie mówi bo nie wyjdzie na testach, ale nadal, im to pomaga robić swoje jak najlepiej mogą (ale oni to nam teraz wyświadczają przysługę). Choć też powinni móc się wyluzować po pracy na chociaż moment paląc tą lufkę trawki, która im przejdzie po kilku godzinach. I wstać po wspólnie 6 godzin i móc napie**alać tak jak wczoraj.

Weźmy wrzućmy heroinistów to jednego gara z palaczami tytoniu. Bo przecież oba to używki, a gdzie kawa, gdzie cukier? Gdzie powszechne społeczne uzależnienia, telewizja, internet, sprzątanie, czymkolwiek sobie sami niepotrzebnie zaśmiecacie własny czas?
Mój wujek pił i zaj***ł się 10 lat temu na dźwigu, mój daleki kuzyn palił i zginął w wypadku samochodowym, pośmiertnie wyszło mu że zażywał to jemu wlepili winę, choć jechał przykładowo, mój bliższy kuzyn jara od 20 lat i dostaje podwyżki za wydajność w pracy.

Nie mam siły na więcej, nie każdy inny to ty, nie każdy ty to ktoś inny.

Kacu63

2020-10-28, 12:21
Asuritta,
a więc zacznij od siebie i odetnij se internet.

a1lp2ha3,
tez tak podejrzewam