18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostawca pizzy...

~DMT • 2020-10-27, 22:23
Pewnie wiózł hawajską... :rzygi2:


marcino_zly

2020-10-27, 22:25
... j***niutki czy to było zaplanowane czy nie za wykonanie i lot należy się premia. Może robić dla hołyłudu.

luja27

2020-10-27, 22:26
No i ch*j pizza zimna do klienta, motorynka na złom i brak napiwku :mrgreen:

Znawca_Cipek

2020-10-27, 22:29
Co wy tam wiecie...Co on wie...Swego czasu pracowalem jako dostawca pizzy i zostalem porwany,wywieziony do lasu, zabrano mi auto, dokumenty, kase. Grozono mi bronią i straszono smiercią moją i mojej rodziny. Sprawcow zlapano na drugi dzien i z tego co wiem, dostali od 5 do 7 lat. Bylem w Wyborczej na 1. stronie :) Moze to i by byl material na Glowną, gdybym to opisal...10 lat temu, a pamietam, jak dzis.

luja27

2020-10-27, 22:39
Znawca_Cipek napisał/a:

Co wy tam wiecie...Co on wie...Swego czasu pracowalem jako dostawca pizzy i zostalem porwany,wywieziony do lasu, zabrano mi auto, dokumenty, kase. Grozono mi bronią i straszono smiercią moją i mojej rodziny. Sprawcow zlapano na drugi dzien i z tego co wiem, dostali od 5 do 7 lat. Bylem w Wyborczej na 1. stronie Moze to i by byl material na Glowną, gdybym to opisal...!0 lat, a pamietam, jak dzis.



No jak 0 lat to dobrze że jeszcze pamiętasz ten sen

:!:

Touch_Of_Madness

2020-10-27, 22:49
„ Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i ch*jowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.” :lol:

Juzwa

2020-10-27, 23:05
Touch_Of_Madness napisał/a:

całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg.



Kolega pyta, gdzie można kupić mięso za 7,99/kg

~DMT

2020-10-27, 23:30
j***ć pizzę z ananasem w sam jego środek...

Bez zbędnego rozpisywania się, tak poprostu...

Juzwa napisał/a:

Kolega pyta, gdzie można kupić mięso za 7,99/kg




Tutaj cały czas mają dobre promocje na świeże mięso i na te żywe zwierzęta też.
Te są droższe, ale przy odpowiednich metodach treningu, można się cieszyć własnym, słuchającym się zwierzątkiem...

:szydera:


S_Z_A_L_O_N_Y

2020-10-28, 00:00
Miota nim jak wskazòwkami zegara.



tomus79

2020-10-28, 00:54
Ja tam uwielbiam hawajską... :D

Pralpunkt

2020-10-28, 06:49
Ludzie którzy lubią hawajską powinno się odstrzelić

Cz...........as

2020-10-28, 06:55
@up Ludzi którzy wpie**alają się w mój talerz powinno wyr*chać stado murzynów i karzeł.

lilmuzynio

2020-10-28, 07:16
Odpie**olic sie od hawajskiej !!!

notak

2020-10-28, 07:21
Juzwa napisał/a:

Kolega pyta, gdzie można kupić mięso za 7,99/kg



ja w bierdrze kupuję bo w podobnej cenie często jest, a kotlety całkiem niezłe,
mimo, że generalnie unikam kupowania w takich marketach, szczególnie mięsa