18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostawca jedzenia

~_Yarko_ • 2022-08-19, 18:47

To ja tu o czwartej rano i nikt nie chce odebrać zamówienia!

Payan

2022-08-19, 19:09
Torbę to z pewnością zaj***ł.

nowynick

2022-08-19, 19:57
mieszkam niedaleko uniwerka medycznego i wczoraj robiłem zakupy tuż obok w sieciówce. Wokoło sporo panien ok 20stki ale nie jakiś zajebiście ładnych tylko przedział 4-7 i jedna z nich (taka 6 max) w kolejce za mną opowiada koleżance o jakimś Danielu co ją niemal na rękach nosi, uczył wczoraj zapażać oryginalną irańską kawę, kadzidła orientalne specjalnie dla niej kupuje i że jej było zajebiście miło, przyjemnie etc. Ta druga pyta czy to na poważnie związek to ta jej że hehe nie i musi z tamtym porozmawiać że tylko przyjaciele. Miałem jak i wy koledzy macie czy mieliście k***a to samo :( Na młodsze laski ręcę k***a opadają bo zamiast całować takiego w człona latacie za agresywnym typem co rozwozi żarcie za minimalną krajową jak ten z filmu... Potem może i by chciały się związać z takim Danielem tylko on już dawno znalazł normalną kobietę a wy sapiecie że jak facet pożądny to zajęty... :D

Lobo24

2022-08-19, 20:56
To nie są ludzie tylko k***a jakiś podgatunek ziemniaka.

Budrys2000

2022-08-19, 21:36
nowynick napisał/a:

mieszkam niedaleko uniwerka medycznego i wczoraj robiłem zakupy tuż obok w sieciówce. Wokoło sporo panien ok 20stki ale nie jakiś zajebiście ładnych tylko przedział 4-7 i jedna z nich (taka 6 max) w kolejce za mną opowiada koleżance o jakimś Danielu co ją niemal na rękach nosi, uczył wczoraj zapażać oryginalną irańską kawę, kadzidła orientalne specjalnie dla niej kupuje i że jej było zajebiście miło, przyjemnie etc. Ta druga pyta czy to na poważnie związek to ta jej że hehe nie i musi z tamtym porozmawiać że tylko przyjaciele. Miałem jak i wy koledzy macie czy mieliście k***a to samo Na młodsze laski ręcę k***a opadają bo zamiast całować takiego w człona latacie za agresywnym typem co rozwozi żarcie za minimalną krajową jak ten z filmu... Potem może i by chciały się związać z takim Danielem tylko on już dawno znalazł normalną kobietę a wy sapiecie że jak facet pożądny to zajęty...



Świetne są takie historie, masz tego więcej?

~_Yarko_

2022-08-19, 21:44
Budrys2000 napisał/a:

Świetne są takie historie, masz tego więcej?


Ktoś musi pisać scenariusze ;-)

programista4k

2022-08-19, 22:25
nowynick napisał/a:

mieszkam niedaleko uniwerka medycznego i wczoraj robiłem zakupy tuż obok w sieciówce. Wokoło sporo panien ok 20stki ale nie jakiś zajebiście ładnych tylko przedział 4-7 i jedna z nich (taka 6 max) w kolejce za mną opowiada koleżance o jakimś Danielu co ją niemal na rękach nosi, uczył wczoraj zapażać oryginalną irańską kawę, kadzidła orientalne specjalnie dla niej kupuje i że jej było zajebiście miło, przyjemnie etc. Ta druga pyta czy to na poważnie związek to ta jej że hehe nie i musi z tamtym porozmawiać że tylko przyjaciele. Miałem jak i wy koledzy macie czy mieliście k***a to samo Na młodsze laski ręcę k***a opadają bo zamiast całować takiego w człona latacie za agresywnym typem co rozwozi żarcie za minimalną krajową jak ten z filmu... Potem może i by chciały się związać z takim Danielem tylko on już dawno znalazł normalną kobietę a wy sapiecie że jak facet pożądny to zajęty...



i dzięki temu że wolą agresywnych niż lalusi to nasz gatunek przetrwał, pomyśl o tym. Zobacz na Europę zachodnią: zlalusiowana i ginie. A agresywne Araby, Azjaci zdobywają świat

KoniecZartow

2022-08-19, 22:33
programista4k napisał/a:

i dzięki temu że wolą agresywnych niż lalusi to nasz gatunek przetrwał, pomyśl o tym. Zobacz na Europę zachodnią: zlalusiowana i ginie. A agresywne Araby, Azjaci zdobywają świat



Szkoda, że nasza patologia jedyne co potrafi zdobyć to karnet do mopsu.

to...........10

2022-08-19, 22:50
Pizza i wpie**ol w zestawie :D

mesjans

2022-08-19, 23:01
Nie ma to jak naj***ć się na imprezie firmowej i nadal myśleć że jest się w robocie.

Wiewór

2022-08-20, 09:31
Zanim usłyszałem jaki język to po tym swinskim ryju już widziałem ze ork

metyoo

2022-08-20, 14:52
ale ma śliczną klawiaturę! ciekawe ile dostaw nad nią pracował...

Makreks

2022-08-20, 23:43
nowynick napisał/a:

mieszkam niedaleko uniwerka medycznego i wczoraj robiłem zakupy tuż obok w sieciówce. Wokoło sporo panien ok 20stki ale nie jakiś zajebiście ładnych tylko przedział 4-7 i jedna z nich (taka 6 max) w kolejce za mną opowiada koleżance o jakimś Danielu co ją niemal na rękach nosi, uczył wczoraj zapażać oryginalną irańską kawę, kadzidła orientalne specjalnie dla niej kupuje i że jej było zajebiście miło, przyjemnie etc. Ta druga pyta czy to na poważnie związek to ta jej że hehe nie i musi z tamtym porozmawiać że tylko przyjaciele. Miałem jak i wy koledzy macie czy mieliście k***a to samo Na młodsze laski ręcę k***a opadają bo zamiast całować takiego w człona latacie za agresywnym typem co rozwozi żarcie za minimalną krajową jak ten z filmu... Potem może i by chciały się związać z takim Danielem tylko on już dawno znalazł normalną kobietę a wy sapiecie że jak facet pożądny to zajęty...



Narzekanie, że laska Cie nie chciała mimo że byłeś super do rany przyłóż romantykiem i wybrała brutala śmierdzi przegrywem. Moze po prostu wolała kogokolwiek byle był pewny siebie. a nie niedojdą, laski lecą na facetów którzy może niekoniecznie są karkami, fighterami, gangusami i ogólnie bad boyami ale są po prostu pewni siebie i to po nich widac. Jak idac ulica patrzysz w buty to ciezko zebys swoja postawa przyciągał i intrygował laseczki xD

CzarnyAdolf

2022-08-21, 23:31
Nie korzystajcie z 'diety pudełkowej'. Dostawcy o 3 w nocy dzwonią w domofon do przypadkowych mieszkań by zostawiać te j***ne kartony przed drzwiami do mieszkań