18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostawa peceta

CrazyEdek • 2023-06-19, 13:14
Podobno każdy sposób jest dobry.


grzehuu

2023-06-19, 21:46
lubię dostarczanie paczek ala Ace Ventura :D

KrwawyEric

2023-06-19, 22:08
Przed użyciem delikatnie wstrząsnąć, na pewno czytała broszurę

neo001

2023-06-19, 23:44
parnyschab napisał/a:

To jest jakiś produkt Secretlaba (tak wnioskuje po logo). Chyba jest to krzesło jak napisał Haruhiro. A jeżeli jest to krzesło to ono waży 35 kilogramów i jest k....o nieporęczne w transporcie. Wnosiłem je na 3 piętro w bloku i wymiękłem na 2-im.



Ze swoim rób co chcesz, a do cudzego podchodź z szacunkiem. Teraz tylko reklamacja i niech p*zda zabiera ponownie, żeby za tydzień ponownie (może tym razem jak należy) dostarczyła przesyłkę.

LaChupacabra

2023-06-20, 12:09
USA to chyba czołówka krajów trzeciego świata jeżeli chodzi o mentalność, inteligencję i kulturę.

Gruchenfuhrer

2023-06-21, 21:02
sebbar1991 napisał/a:

Dlatego nigdy przenigdy nie zamawiam elektroniki kurierem



Mój przyjechał na palecie ;-)

Nowin

2023-06-23, 23:59
Byłem kurierem przez kilka lat. To na bank nie komputer więc suka jebie na like my movie + wygląda to na git zapakowaną przesyłkę (styropian, wypełnienie itp że zawartości nic się nie stanie). Jak firma/osoba wie że wysyła coś delikatnego to to odpowiednio zabezpiecza, jak jakiś h*j/no name to potrafią wysłać delikatne rzeczy w foliopaku i potem składają reklamację że się w transporcie uszkodziło i chcą zwrot kasy a i tak finalnie gówno dostają bo przesyłka źle zabezpieczona. Przykład z życia jeździłem 9 razy do tej samej osoby bo zlew kamienny się w transporcie rozj***ł, zdjęcia jak był zapakowany (kilka kawałków cienkiej foli bez styropianu i innego porządnego wypełniacza) aż w końcu spakowali to poprawnie i cały zlew dotarł do klienta xD (każda reklamacja była odżucana na podstawie zdjęć).