18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dostawa na balkon

Centurion • 2019-01-25, 11:25
Jeden z tych kurierów, którzy nie zostawiają awizo


mamurra

2019-01-25, 21:54
@up

dlatego właśnie ja zawsze wszystko wysyłam zwykłą pocztą, bez snobowania się na kurierów, którzy i tak potraktują przesyłkę dokładnie tak samo albo i gorzej; a jeszcze taki potrafi mieć fochy, że człowieka w dzień roboczy nie ma w domu o godzinie 11:55.

PawełZRzeszowa

2019-01-25, 21:58
Jakbyś ośle czytał warunki dostawy to nie pie**oliłbyś takich głupot - piwo za wodogłowie i upewnienie mnie w przekonaniu, że przeciętny klient to niecytaty bezmózg.

mamurra

2019-01-25, 22:05
Stary, bez obrazy (nie odwdzięczę się za "ośle"), ale przemyśl, zanim zaśniesz, taką sprawę: jedynym sensem istnienia kuriera jest to, żeby mnie, klientowi, było wygodnie. A nie, żeby tobie, kurierowi, było wygodnie. Jeśli nie zapewniasz mi serwisu, z którym mi jest lepiej niż z pocztą, istnienie twojego zawodu nie ma sensu. Miłych snów :)

PawełZRzeszowa

2019-01-25, 22:13
Stary przemyśl - jeśliś w mózg uposażony - praca jak każda inna jak zamawiasz na adres gdzie nikogo w godzinach pracy nie ma to dostajesz ch*ja a nie paczkę. A doszukiwanie się tu sensu istnienia proszę bardzo zamiast szukać wysyłki za 10zł zamów kuriera dedykowanego - będziesz miał nawet o północy jeśli tak sprecyzujesz zamówienie - ale za tyle ile to kosztuje. Z pocztą ci lepiej to zamawiaj pocztą. Odkąd zgubili mi kilka paczek w WER Komorniki dziękuję - nawet inpost ma lepszy serwis

mamurra

2019-01-25, 22:21
Poczta dowozi paczkę na zadany adres. Tak, dokładnie jak kurier. Jeśli nikogo akurat nie ma w domu, zabierają ją i oddają do magazynu. Tak jak kurier. I można potem odebrać w placówce, gdzie trzymają paczkę 14 dni. Poza tym jest gwarancja, że w transporcie ją skopią, zdepczą i będą wieźli 40-tonowym TIR-em na samym jego dnie zignorowawszy napisy "Uwaga szkło". Tak samo jak kurier. Nie wiem zatem, po co płacić za kuriera, skoro poczta jest tańsza a poziom usług z grubsza ten sam?

Mówię, zawód kuriera nie ma sensu, jeśli nie oferuje on usług lepszych niż poczta. I to jest kwestia czasu, zanim wszyscy się o tym przekonają :)

gabriel0

2019-01-25, 22:54
Po to się płaci za kuriera 3 zł więcej, by nie stać w kolejce za tabunem starych klemp w kolejce do okienka. Moja noga na poczcie już nie postanie, szanuję swój czas.

okrutnyCham

2019-01-27, 09:40
hermes to najgorsze dno i ch*j

ellsworth

2019-01-27, 14:38
PawełZRzeszowa napisał/a:

Stary przemyśl - jeśliś w mózg uposażony - praca jak każda inna jak zamawiasz na adres gdzie nikogo w godzinach pracy nie ma to dostajesz ch*ja a nie paczkę. A doszukiwanie się tu sensu istnienia proszę bardzo zamiast szukać wysyłki za 10zł zamów kuriera dedykowanego - będziesz miał nawet o północy jeśli tak sprecyzujesz zamówienie - ale za tyle ile to kosztuje. Z pocztą ci lepiej to zamawiaj pocztą. Odkąd zgubili mi kilka paczek w WER Komorniki dziękuję - nawet inpost ma lepszy serwis



Chłopie, to kurier jest dla klienta a nie klient dla kuriera. Jak się wybiera zawód, a którym jest kontakt z klientem to się potulnie wypełnia jego polecenia i jak ci powie żebyś podskoczył to pytasz się jak wysoko. Nie pasuje? Jest pierdylion innych zawodów, w których pracuje się wyłącznie z "materią martwą".