18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dość błyskotkliwa riposta Prokopa

filipczax_ck • 2013-10-20, 21:09
pewnie spotka się z falą krytyki ,że tvn'owskie gówno ..ale czasem sypnie jakimś dobrym tekstem.. nie jest to jakaś perełka ,ale dość śmieszne :)

MrKinggston

2013-10-20, 21:10
to raczej nie riposta... na wzrost starczyło... na resztę.. nie sądzę

brudny

2013-10-20, 21:20
kamerowałeś monitor bo chciałeś ominąć prawa autorskie tv(tfu)n czy nie umiesz nagrać i obrobić filmu w atrakcyjny dla odbiorcy sposób

meil1

2013-10-20, 21:50
up^

Byle się doj***ć no nie ?

brudny

2013-10-20, 21:55
meil1 napisał/a:

up^

Byle się doj***ć no nie ?


konstruktywna krytyka bywa potrzebna. Jak mi się coś nie podoba to to mówię, w ten sposób (być może) wywrę na autorze presje i następnym razem zrobi lepszy temat. Tak działają duże firmy placówki badawcze itd. dziękuję bardzo

filipczax_ck

2013-10-20, 21:59
brudny napisał/a:

kamerowałeś monitor bo chciałeś ominąć prawa autorskie tv(tfu)n czy nie umiesz nagrać i obrobić filmu w atrakcyjny dla odbiorcy sposób



niczego nie chciałem ominąć ,bo mam wyj***ne na prawa autorskie tvn'u .. poza tym nie umiem ''obrabiać'' filmików ,bo nie jestem nałogowych komputerowcem ... ćpam sport i nie mam czasu na takie pierdoły

brudny

2013-10-20, 22:08
Cytat:

niczego nie chciałem ominąć ,bo mam wyj***ne na prawa autorskie tvn'u .. poza tym nie umiem ''obrabiać'' filmików ,bo nie jestem nałogowych komputerowcem ... ćpam sport i nie mam czasu na takie pierdoły

No wiedza nie boli i sport jej wcale nie wyklucza. Windows ma prosty movie maker na start powinien wystarczyć. A za sport szacun ja się bawię w wydolnościowe sporty od 8 roku życia :D

~Vuko

2013-10-20, 22:22
brudny, umyj się zamiast pisać.

brudny

2013-10-20, 22:51
Vuko napisał/a:

brudny, umyj się zamiast pisać.



czy coś co tu napisałem nie ma sensu?
i cieszę się, że interesujesz się moją higieną.

chlusniembousniem

2013-10-20, 23:53
brudny napisał/a:

kamerowałeś monitor bo chciałeś ominąć prawa autorskie tv(tfu)n czy nie umiesz nagrać i obrobić filmu w atrakcyjny dla odbiorcy sposób



To znajdź sobie k***a materiał w internecie i obejrzyj w HD jak ci k***a nie pasuje taka forma. Rozumiem jakby wrzucił tak jakiś cały występ no to można się przyj***ć ale tutaj jest to mało istotne i jak ci nie pasuje to masz problem ;)

brudny

2013-10-21, 00:55
chlusniembousniem napisał/a:

To znajdź sobie k***a materiał w internecie i obejrzyj w HD jak ci k***a nie pasuje taka forma. Rozumiem jakby wrzucił tak jakiś cały występ no to można się przyj***ć ale tutaj jest to mało istotne i jak ci nie pasuje to masz problem

Nie oglądam tego typu programów.

Ps:spokojnie

me...........wa

2013-10-21, 02:27
Błagam niech ktoś napisze ten dialog, bo dałam piwo a nic nie rozumiem

Kondra

2013-10-21, 02:41
brudny napisał/a:

kamerowałeś monitor bo chciałeś ominąć prawa autorskie tv(tfu)n czy nie umiesz nagrać i obrobić filmu w atrakcyjny dla odbiorcy sposób



Uciekałeś z lekcji języka polskiego, czy po prostu nie umiesz sklecić zdania pisanego w atrakcyjny dla odbiorcy sposób (zgodnie z zasadami ww. języka oczywiście)?

memengwa napisał/a:

Błagam niech ktoś napisze ten dialog, bo dałam piwo a nic nie rozumiem



"dałam piwo a nic nie rozumiem" - esencja kobiety-użytkowniczki internetu.

laglas

2013-10-21, 02:41
memengwa napisał/a:

Błagam niech ktoś napisze ten dialog, bo dałam piwo a nic nie rozumiem



-Strasznie wielki jesteś.
-Ja? To zapalniczka.