18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dorsz

BongMan • 2011-07-26, 16:37
- Jak się nazywa dorsz, który uciekł z polskiego łowiska na niemieckie?
- Volksdorsz.

Koozak

2011-07-28, 02:35
0.00% wilgotności

pakicito

2011-07-28, 15:33
dzieki naszym inteligentnym wyborcom glosujacym na bande czworga i ja bede musial spierolic z polskiego na niemieckie

piotrov

2011-07-28, 16:44
- Jak się nazywa kawał przez ciebie opowiedziany?
- Suchar...

Magik2501

2011-07-28, 17:18
@up
Twój żarcik dorównuje temu autorstwa BongMana

dr_dex

2011-07-28, 21:23
Zostawiajac na chwile na boku dyskusje czy kawal jest suchy czy nie, jeszcze dzisiaj rano mial dwa pozytywne komentarze. Obydwa zostaly wyj***ne przez moda, ktory jak widac uwaza on ze kawal jest jednak sucharem.

Czy jednak na tym do k***y nedzy ma polegac moderowanie forum ?!?! Na wypie**alaniu komentow niezgodnych z "odczuciami" moderatorow ?




~Angel

2011-07-28, 21:34
dr_dex napisał/a:

Zostawiajac na chwile na boku dyskusje czy kawal jest suchy czy nie, jeszcze dzisiaj rano mial dwa pozytywne komentarze. Obydwa zostaly wyj***ne przez moda, ktory jak widac uwaza on ze kawal jest jednak sucharem.

Czy jednak na tym do k***y nedzy ma polegac moderowanie forum ?!?! Na wypie**alaniu komentow niezgodnych z "odczuciami" moderatorow ?



Od dłuższego czasu na forum nie pojawił się żaden temat z dowcipem, w którym nie znalazł by się komentarz związany z sucharem lub Strasburgerem.
To po prostu stało się już nudne, oklepane i wk***iające. To jest wystarczający powód aby takie durne komentarze usuwać.
Nie podoba się to nie stawiaj piwa i tyle. Jak już nie potrafisz się opanować i musisz coś napisać to napisz coś sensownego.

http://www.sadistic.pl/co-wk***ia-moderatora-vt58628,15.htm#658244
http://www.sadistic.pl/co-wk***ia-moderatora-vt58628.htm#479022

piotrov

2011-07-29, 00:57
Magik2501, miał taki być

dr_dex

2011-07-29, 17:48
angel napisał/a:



Od dłuższego czasu na forum nie pojawił się żaden temat z dowcipem, w którym nie znalazł by się komentarz związany z sucharem lub Strasburgerem.
To po prostu stało się już nudne, oklepane i wk***iające. To jest wystarczający powód aby takie durne komentarze usuwać.
Nie podoba się to nie stawiaj piwa i tyle. Jak już nie potrafisz się opanować i musisz coś napisać to napisz coś sensownego.



chyba nie skumales o co mi chodzi lub poj***les posty: komentarze o ktorych pisalem wczesniej a ktore zostaly wyj***ne przez moda nie byly w stylu "co za suchar" a wrecz przeciwnie. Swoja droga nawet jesli 90% komentow do kawalow pojawiajacych sie na sadolu jest w stylu "co za suchar" to w czym problem ? Jest to jakos zakazane regulaminem ?

.:...........:.

2011-07-29, 17:53
dr_dex napisał/a:

Swoja droga nawet jesli 90% komentow do kawalow pojawiajacych sie na sadolu jest w stylu "co za suchar" to w czym problem ?



Oczywiście, wk***ia to nas.

EasyMedia

2011-07-29, 21:00
nie wiem co wy robiliście na historii, zajebisty kawał :D

~Angel

2011-07-29, 21:10
Cytat:

chyba nie skumales o co mi chodzi lub poj***les posty: komentarze o ktorych pisalem wczesniej a ktore zostaly wyj***ne przez moda nie byly w stylu "co za suchar" a wrecz przeciwnie



wręcz przeciwnie powiadasz?

ostatni skasowany:
Cytat:

post: kozdek
Suche jak tynk na ścianach


kolejny:
Cytat:

post: Nygus
Ten dowcip jest tak suchy jak dzieci w Auschwitz...



szukać dalej?

Novik

2011-08-11, 15:41
ta jak to ma 79 piw to ja za ten powinienem dostać 300

Jak się nazywa morderca żon?
żonkil...