18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dorosłość

Ra...........hi • 2017-03-01, 13:11
Mamo, jestem już dorosły, mam 26 lat! Jak chcę sobie kupić X-Boxa to kupię X-Boxa. Daj pieniądze!

~Velture

2017-03-01, 14:46
... i umyj ząbki na dobranoc...

Szymon81

2017-03-01, 15:17
To nie żart tylko smutna prawda o naszym społeczeństwie. Wszystko tylko za pieniądze rodzicow, ale jak coś to dorosły wielce.

Januszznarnii

2017-03-01, 15:40
Taa? Jak jestescie tacy zabawni to sami mi dajcie. Szymon i autor.

pakicito

2017-03-01, 16:18
powinien jeszcze zażądać gier

voidinfinity

2017-03-01, 17:17
Dorosłość zaczyna się wtedy kiedy zaczyna się niezależność finansowa.

~Velture

2017-03-01, 18:01
Szymon81 napisał/a:

To nie żart tylko smutna prawda o naszym społeczeństwie. Wszystko tylko za pieniądze rodzicow, ale jak coś to dorosły wielce.


A najlepszy typ takich to ci co wszystko za pieniądze rodziców i śmieją się z ludzi pracujących w macu czy tam na kasach w tesco itp. a później "mamooooooooooo! weź mi daaaaaaaj!"

Zacharael

2017-03-01, 18:32
Co się odpie**ala z tym portalem [']

lapps

2017-03-01, 18:33
voidinfinity napisał/a:

Dorosłość zaczyna się wtedy kiedy zaczyna się niezależność finansowa.



a jak ktos pobiera rente, albo emeryture, albo 500+ to przestaje byc dorosly?

thoruus

2017-03-01, 18:48
@up: Tak, szczególnie emeryci. Dlatego dziecinnieją na starość... ;)

Jeleniowski

2017-03-01, 19:03
Kiedyś znalazłem gdzieś w necie screen posta z facebooka. Autorka pisała w nim jakie ma świetne życie bo w swoim wieku ma własne mieszkanie, własny nowy samochód i męża. Ironicznie pozdrowiła swoich nauczycieli za to, że mówili jej, że nic w życiu sama nie osiągnie. W komentarzu do tego posta inna dziewczyna napisała, że przecież mieszkanie i samochód kupiła autorce posta matka na co tamta odpisała, że to prawda, ale nie kupiła jej tego za darmo tylko bardzo długo ją o to prosiła więc jakąś pracę musiała w to włożyć. Nie wiem na ile prawdziwe, ale sporo jest takich osób, które mają coś tylko dzięki innym, ale czują się lepsi od innych ludzi bo to mają.

ho...........zo

2017-03-01, 19:26
@Jeleniowski: takim k***om życzę długiej i bolesnej śmierci na raka i żeby ktoś im nasrał rzadzizną na grób. Rozpieszczona bogata hołota.

Ptoon

2017-03-01, 21:39
No no no up'y, sadole, a zwłaszcza kuce... przypominam, że liberalizm gospodarczy i republikanizm to nie tylko odpowiedzialność za swoje życie i decyzje i walka o niezależność finansową na wolnym rynku, to też dziedziczenie i akumulacja kapitału z pokolenia na pokolenie. Osobiście uważam, że nie ma w tym dużo złego (w wielu przypadkach nic złego), ponieważ tak właśnie działa ten wolny rynek. Kapitał i nieruchomości są dziedziczone, dlatego są ludzie którzy mają na starcie o wiele łatwiej od innych, a sama kwestia "rozpieszczenia" to inny temat. Dziedziczność i łatwiejszy start dla pewnych szczęściarzy, to właśnie powód dla którego gospodarka ciągle rośnie w kapitalizmie. Rodzice mają bodziec do wytężonej pracy, bo ich praca nie pójdzie po ich śmierci na marne albo dla państwa, a dzieci nie zaczynają od zera. To w komunizmie chwali się równy start i ciężką pracę ponad wszystko, żeby każdy miał równie ch*jowo, ale przynajmniej sprawiedliwie.

Żeby nie było, wiem że ciężka praca ma ogromną wartość i buduje charakter, a życie w dostatku demobilizuje i rozpieszcza, ale jest ciut hipokryzji w pałaniu nienawiścią do rozpieszczonych bachorów i jednoczesnym agitowaniu za 100% wolnym kapitalistycznym rynkiem. Takie bachory to objaw bogacącego się społeczeństwa i konieczny element konsumpcyjnego rynku. Gdyby bogaci zawsze mieli doskonale pracowite dzieci, na świecie było 5 bogatych rodzin i 7 mld żebraków, a tak zawsze znajdzie się jakaś fajtłapa, która rozpie**oli ciężko zapracowany kapitał rodziców i podzieli się nim z innymi. Dlatego nie ma co zazdrościć i się wkurzać i mówić, że to niesprawiedliwe. Spełnienie i duma ze swoich osiągnięć ma o wiele większą wartość niż Xbox od mamy.