18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą (Koksu)

mover2 • 2013-04-06, 17:49


Wiem że to jest sadistic, ale może niektórym zachce się ruszyć. :sparta:

kaelem

2013-04-06, 18:25
zawsze props dla takich filmów, kiedyś w końcu ruszę dupę

Donor

2013-04-06, 21:07
Filmów motywacyjnych w necie jest od groma. Wszystko sprowadza sie do jednego: 'Rusz k***a Dupe'. Ale to raczej nie jest dla tych którzy nic nie robią, tylko dla tych którzy zaczęli, ale sie podłamują. Lenia nic nie zmieni. chyba że sam zdecyduje się zmienić. O ironio te filmy nie są kierowane tylko dla sportowców, ale też dla ludzi pasjonujących sie innymi dziedzinami życia. Więc k***a ruszać dupy i robić coś ze swoim życiem, bo życie ma sie tylko jedno! P.S. dla Jana Łuki zawsze piwo. Na nim się wzoruje. Według mnie to zapomniany bohater. Chciałbym w jego wieku targać chociaż połowe tego co on.

Szw3dzik

2013-04-06, 21:19
Za Lindsay zawsze piwo

pawelps

2013-04-06, 21:53
zna ktoś tytuł podkładu muzycznego do tego filmiku? z góry dzięki

mover2

2013-04-06, 21:59
@pawelps

gramatik- day of so called glory

Akkarin15

2013-04-06, 22:05
Kolega Donor ma rację. Czy zasady z siłowni, nie przekładają się na inne rzeczy? Ćwicz systematycznie, tak samo z nauką, ucz się systematycznie, a osiągniesz wszystko czego pragniesz. A co do ćwiczeń, to są Ci, którzy ćwiczą, bo to ich pasja, są również tacy, którzy trenują dla wyglądu, no i Ci, którzy dostaną wpie**ol w gimnazjum i zaczynają ćwiczyć, jak ja.

Neonon

2013-04-06, 22:38
Lubie gościa ale pale i pije. To on niema SIŁY RZUCIĆ SIŁOWNI, TO ON NIE MA SIŁY RZUCIĆ BIAŁKA ROZRABIANEGO Z WODĄ LUB MLEKIEM, NIE MA SIŁY NAPIĆ SIĘ Z KOLEGAMI PIWA W WEEKEND (nie mowie o wódzie) Żyj jak chcesz ale nie zrażaj mnie do siebie narzucając swój styl życia. Nie wiem nie jestem lekarzem ale te białka, srałka i inne co bierzesz wydaje mi się być bardziej szkodliwe niż papierosy.

Znam palaczy w wieku 80lat. Żadnego koksa powyżej 50 nie widziałem....

small90

2013-04-06, 22:40
@up jebnij się w łeb

KMD

2013-04-06, 23:19
Neonon, z całym szacunkiem, ale zabrzmiałeś jak jakiś nieudacznik życiowy ;D

Kvinto

2013-04-06, 23:20
Dobre

Ide się uczyć języka C, bo ostatnio coś przestałem
W sumie mi się przypommniało jak to obejrzałem

Pleso93

2013-04-06, 23:35
Pompowanie bicepsa, łaaaaał! Ale hardcore!

Crossfit k***a! :-x

Tak, wiem.
Zawsze coś ;)

masterwow

2013-04-06, 23:41
Lindsey Stirling fajna dupeczka, wezmę sobie do serca koksa rady i wreszcie do niej zagadam 8-)

pauauek

2013-04-07, 14:34
Mi się wydaje, że to nie kwestia rzucenia np. palenia. Tylko kwestia pieniędzy, bo skoro nie będzie mnie stać dajmy na odżywki to nie osiągnę nic. Niestety żyjemy w takich czasach, że ten zamalowany papierek z nadrukowanym nominałem przekreśla większość marzeń i ambicji, a wręcz dołuje i kusi do alkoholu i innych używek- bo się dołujemy poprzez brak samorealizacji. Tak ciężka praca, sam ćwiczę na siłowni, ale biednych ludzi nawet nie stać na karnet na siłownie... Więc nie mogą się realizować.