18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Doping młodzików

kietong • 2014-09-15, 17:49
Pokaz dopingu z niedzielnego meczu roczników 2002/2003 pomiędzy SP Zawisza Bydgoszcz a Spójnią Białe Błota. Zasługuje na uwagę ze względu na "niecodzienną" dla tego typu rozgrywek oprawę - race, transparenty, bęben. Spotkanie rozegrane w Bydgoszczy zakończyło się zwycięstwem Zawiszy 1:0.



Konflikt pomiędzy kibicami a właścicielem spowodował, iż kibice nie wspierają seniorów i szukają ujścia swojej kibicowskiej pasji gdzie indziej. Jako zwyczajny piknik nie jestem w stanie jednoznacznie opowiedzieć się po żadnej ze stron konfliktu, jednak ten sposób protestu zdecydowanie przypadł mi do gustu - młodzi piłkarze mieli okazje poczuć smak gry przy prawdziwym dopingu. Warto zwrócić uwagę na ich profesjonalne podejście i podziękowanie kibicom za doping.

Film w lepszej jakości dostępny pod adresem https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NNTdcpBG1dI

Dla zainteresowanych: http://zawiszafans.net/news/7005_800_OSOB_NA_MECZU_DZIESIECIOLATKOW.html

Źródło: kanał ZAWISZA FANS TV na youtube

Pozdrawiam

GoldRoger777

2014-09-15, 17:59
Z czasów gdy Zawisza miała jeszcze wiernych kibiców.

macleod

2014-09-15, 18:04
GoldRoger777 napisał/a:

Z czasów gdy Zawisza miała jeszcze wiernych kibiców.



Od razu widać, że ekspert... :roll:

EdmundKemper

2014-09-15, 18:45
Swego czasu Lech Poznań zrobił wspaniałą oprawę na halowym turnieju młodzików. Młodzi chłopcy z zagranicznych klubów z takim bananem na twarzy jakiego nigdy nie widziałem komplementowali i cieszyli się, że mogą przy takiej oprawie grać chociaż kibice wspierali tylko Lecha.
Pozdrowienia dla każdego kto jest przeciwny kibolom(tak, to synonim słowa kibic).
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.

Pinek123

2014-09-15, 23:50
Kurde, za gówniarza jak się grało w klubiku lokalnym to zawsze chciało się być dopingowanym przez kilkadziesiąt osób i poczuć tą atmosferę :P

yorg

2014-09-16, 05:35
Nie lubię piłki kopanej ale coś takiego jest zajebiste. Szacunek.

777i

2014-09-16, 08:51
1:43 captain jack?

ma...........ex

2014-09-16, 09:01
2:00


drunkhistory

2014-09-16, 09:58
To dlatego było tylu debili w szalikach w niedziele na ul. Gdańskiej. Te pojeby mialy niesamowity ubaw, bo rzucali petardy na chodnik i na ulice. Mam nadzieje, ze chociaż jednemu takla petarda wpadła do gaci.

Phoenixio

2014-09-16, 10:34
@up
dzieciaki miały ubaw i radochę, chociaż raz te małpy dały komuś radość, ta się wystraszyła bo coś huknęło, a ona zamiast w kuchni to na zewnątrz siedziała... ech, te baby to głupie...

KingOfDarkness

2014-09-16, 10:42
Dla dzieciaków genialna sprawa. Propsy :)

mi...........dz

2014-09-16, 10:55
Mecz dzieci czy dorosłych - 'kibice' i tak hołota :D jak byłem mały też mi się to podobało i myślałem, że to coś więcej niż darcie ryja do czasu aż zrozumiałem, że wszystkie kluby kibica itd to tylko przykrywka dla nie bójmy się użyć tego słowa - gangsterów. Każdy wyżej postawiony typek z tego środowiska handluje narkotykami a wszystkie zgody między klubami są ustalane przez nich tylko w sprawach biznesowych :D Piorą tam dzieciakom mózgi, później dzieciaki jak dorastają zaczynają przynosić tam swoje pensje a 'góra' się bawi i buduje zorganizowaną grupę przestępczą :D :D :D :D :D :D

Kaszysz

2014-09-16, 11:02
Za nauke by się wzieli :)

drunkhistory

2014-09-16, 11:13
@Phoenixio czy ja komentuje zachowanie kiboli na trybunach? Nie. Dla mnie to mogą się tam nawet kamieniami nawzajem obrzucać, co mnie to obchodzi. Tylko ty nawet nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, bo komentowałam ich debilne zachowanie na ruchliwej ulicy, a na chodnikach chodzi pełno ludzi, a wśród nich dzieci.
Daruj se chłopie te teksty o kuchni, wymysł coś nowego, bo to już wali stęchlizna.

turtelian

2014-09-16, 11:19
a gdzie komentarze że całe to bydło do gazu itp ?