18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dopalacze

ParanoiA • 2013-10-31, 14:06
Krótki filmik :shock:


606

2013-10-31, 14:37
Komentarz pewnie będzie za krótki, dlatego piszę ten denny wstęp, ale tak naprawdę nie potrzeba więcej niż jednego słowa by stwierdzić, że: ZAJEBISTE.

Pr...........ag

2013-10-31, 16:41
Prawda. Może i wyolbrzymiona nieco, ale nic nie ryje łba tak, jak dopalacze.

Niedawno pan X , z braku laku postanowił pobawić się 3mmc. Było fajnie, ale potem zjazd. Jakieś 2,5h stał na parapecie 17 piętra, prawiąc wykład o tym, jak szybki lot w dół mógłby rozwiązać wszystkie jego problemy.

Nie, nie skoczył, inaczej wrzuciłbym juz materiał na harda :D

MichaU

2013-10-31, 18:14
Piękne zakończenie :-)

pr...........ry

2013-10-31, 18:25

~zsakuł

2013-10-31, 18:30
Dobry wieczór wszystkim użytkownikom portalu sadistic.pl, którzy czytają mój komentarz. Temat, który aktualnie komentuje a Państwo oglądacie, poza cudowną wizualną stroną posiada także podkład dźwiękowy. Utwór o którym mowa, bardzo mnie zainteresował. Pragnę dowiedzieć się od Państwa, co to za piosenka? Czy ktoś z Państwa orientuje się, jak nazywa się wykonawca tej piosenki, oraz jaki jest tytuł tegoż utworu? Proszę o komentarz z odpowiedzią poniżej tego materiału. Z wyrazami szacunku i życzeniem miłego wieczoru, pozdrawiam Państwa!

użytkownik zsakuł

The.prophecy

2013-10-31, 18:34
k***a, nie mogli tego puścić w normalnym tempie i zmieścić się w 30 sec? Musiałbym się zjarać by widzieć to na normalnych obrotach.

@UP - White Fence - A pearl is not a Diamond

~zsakuł

2013-10-31, 18:40
Drogi użytkowniku Nienawidzę.Poniedziałków. Serdecznie dziękuję za zainteresowanie moim pytaniem, oraz za idealną i trafną odpowiedź. Mój wieczór będzie dużo przyjemniejszy, dzięki wiedzy, którą z Pana pośrednictwem posiadłem. Serdecznie pozdrawiam, życzę miłego wieczoru i jeszcze raz dziękuję za wskazanie wykonawcy i tytułu piosenki.

podpisał:
użytkownik zsakuł

pi...........ja

2013-10-31, 18:52
Piękna interwencja policjanta.

jacekmatys

2013-10-31, 19:12
zsakuł napisał/a:

Dobry wieczór wszystkim użytkownikom portalu sadistic.pl, którzy czytają mój komentarz. Temat, który aktualnie komentuje a Państwo oglądacie, poza cudowną wizualną stroną posiada także podkład dźwiękowy. Utwór o którym mowa, bardzo mnie zainteresował. Pragnę dowiedzieć się od Państwa, co to za piosenka? Czy ktoś z Państwa orientuje się, jak nazywa się wykonawca tej piosenki, oraz jaki jest tytuł tegoż utworu? Proszę o komentarz z odpowiedzią poniżej tego materiału. Z wyrazami szacunku i życzeniem miłego wieczoru, pozdrawiam Państwa!

użytkownik zsakuł



Czyżbyś dostał warna za nie cenzuralne wypowiadanie się tu,na sadolu??

PikosTychy

2013-10-31, 19:21
ch*ja sie znają eee

psiwytrysk

2013-10-31, 20:49
U was w Polsce dopalacze są popularne.