18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dopadli Velture

TT4 • 2018-01-25, 07:18
Smutny koniec...



:mom_please:

głest

2018-01-25, 23:00
korowiow777 napisał/a:

cieszę się, bo ten Lis zawsze mnie wk***iał.



Tak się :ok***a: nie cieszmy...

My tu Velture pochowali żywcem, a nasz lisek sobie nic z tego nie robi - i na przekór sadolowym pojebom...




Nie regulować odbiorników, nie zasłużyliście na dźwięk, mali sadyści :diabel:

ValvePlsFix

2018-01-25, 23:18
U nas po terenie politechniki gdańskiej biega sobie od czasu do czasu lis i nikomu nie przeszkadza. Ale zawsze znajdą się jacyś debile, którzy go zabiją dla zabawy albo "bo kurczaki". ch*j mnie obchodzą wasze kurczaki.

nano50

2018-01-26, 07:43
alexandrus napisał/a:



I dlatego żałuję, że człowiek nie ma wroga naturalnego. Idąc Twoim tokiem myślenia, zabicie człowieka zawsze jest sensowne, bo człowiek zawsze dąży do władzy, wojny, konfliktów w których ma interes... To my jesteśmy pasożytami. Ale pociewszam się myślą że jak piedolnie to wszystko w miarę dynamicznie to nawet rockeffellerowie nie zdążą sie schować w schronie.



Jak rozumiem, nie jesz mięsa ani produktów od zwierzęcych? Jesteś wytrwały w swoich wierzeniach czy tak po prostu sobie głupoty pie**olisz?

UBcjaPOLSKA

2018-01-26, 09:57
k***a, wasze argumenty są inwalidami, bóg stworzył czarnych, aby kradli ludziom, a jednak zamykami ich w więzieniach.

DoubleBorger

2018-01-26, 11:16
Tomek sie oduczy głoszenia ch*jowych haseł w Kodzie

Rasael

2018-01-26, 11:54
Bo ruskie to wyjątkowo oryginalny naród. Osoby nagabujące do czystek etnicznych pod ich adresem mają przez takie akcje kolejny argument.

P.S. Wiem że cenzorzy tej strony lubują się w putinowych klimatach, jednak ten komentarz nie narusza żadnych zasad. Chciałbym dodać, że zdecydowanie i jednoznacznie potępiam osoby propagujące niechęć do narodu rosyjskiego. Chociaż w zupełności je rozumiem. ;)

St...........on

2018-01-27, 16:41
nano50 napisał/a:



Jak rozumiem, nie jesz mięsa ani produktów od zwierzęcych? Jesteś wytrwały w swoich wierzeniach czy tak po prostu sobie głupoty pie**olisz?



Popie**oliło Cię do reszty? Oczywiście, że jem mięso, jednak zabijanie dla zabawy mnie brzydzi. A jeśli chodzi o lisy i kury, to powiem tylko że gospodarz p*zdA jeśli lis wyciął mu kury, bo nie potrafił ich zabezpieczyć. Idac dalej, wypie**olmy w pień wszystkie lotne ptaki bo stwarzają potencjalne niebezpieczeństwo dla salmolotów, a co? jak szaleć to na całego. Was już do reszty popie**oliło? pie**oleni tępi konsumenci...

nano50

2018-01-28, 10:28
alexandrus napisał/a:



Popie**oliło Cię do reszty? Oczywiście, że jem mięso, jednak zabijanie dla zabawy mnie brzydzi. A jeśli chodzi o lisy i kury, to powiem tylko że gospodarz p*zdA jeśli lis wyciął mu kury, bo nie potrafił ich zabezpieczyć. Idac dalej, wypie**olmy w pień wszystkie lotne ptaki bo stwarzają potencjalne niebezpieczeństwo dla salmolotów, a co? jak szaleć to na całego. Was już do reszty popie**oliło? pie**oleni tępi konsumenci...



I właśnie dlatego lisy się odstrzela, bo:
1. Są szkodnikami. To nie tak, że lis Ci zabije kurkę, bo jest głodny i sobie ją zje. Lis zapie**oli Ci cały kurnik(50 sztuk potrafi zagryźć) i weźmie jedną. Resztę zapie**oli, bo może i taka jego wola.
2. Futra, które się potem sprzedaje.

Jeżeli zabicie zwierzęcia ma jakiś cel to nie jest to zabijanie dla zabawy, a ocena moralna czynu nie powinna być wystawiana przez pospolitego zjadacza chleba.

Tak już świat jest zbudowany, że wszystko umiera dla nas, dzięki temu masz ciepłą wodę, dom, samochód itd. Nie można się odciąć od tego kiedy cała nasza cywilizacja stoi na wykorzystywaniu Ziemi i jej surowców. Pocieszające jest to, że zwierzęta podobnie myślą tylko nie mają takich możliwości.