18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Donos do prokuratury na Jana Vincenta vel Jacka Rostowskiego

lu...........5z • 2013-11-24, 21:10
Autorem nasz ulubiony polityk - JKM


O_Co_Ci_Chodzi

2013-11-24, 22:07
SfinskiRyj napisał/a:

Jedyny człowiek w Polsce który chce coś zmienić, a kretyni i tak zagłosują na pis i po... k***y nie ludzie.



Widzisz gdzieś w kodeksie karnym punkt zaczepienia dla "inspiracji do obrabowania"? To pismo ma wartość zerową. Jest na pokaz, bo nic nie może zmienić.

Szwendak

2013-11-24, 22:10
Szczerze ciekawy jestem reakcji telewizji, oraz tego, jak przedstawią tą sprawę.
Naprawdę nie zdziwiłoby mnie, gdybym zobaczył artykuł z podobnym przekazem: "Zgorzkniały polityk - skandalista w walce o głosy wkracza na drogę sądową z byłym, zasłużonym ministrem finansów."

cz...........00

2013-11-24, 22:12
Idiota nawet nie wie że politycy nie odpowiadają przed prokuratorami z powodctwa cywilnego (chyba ze sie zrzeknie immunitetu ale w cuda nie ma co wierzyc).
Najważniejsze osoby w państwie ponoszą odpowiedzialność za sprawowanie swoich urzędów. Sądem przed, którym odpowiadają jest Trybunał Stanu. I tu jest haczyk bo nie każdy może wnieść sprawę do tej instytucji. W postępowaniu przed Trybunałem Stanu powództwo cywilne jest niedopuszczalne.
Koles nie zna konstytucji a widac że ludzie chca jego na prezydenta wyniesc super moze k***in napisze swoja wersje konstytucji tyle ze napierw by ja musial sprywatyzowac.

Niestety sa tylko 3 mozliwosci postawienia przed tym sadem :

a)Kto decyduje o postawieniu przed Trybunałem Stanu?:

Zgromadzenie Narodowe

Kto ponosi odpowiedzialność?:

Prezydent

wniosek w tej sprawie musi podpisać co najmniej 140 członków Zgromadzenia Narodowego, a decyzja o postawieniu Prezydenta przed Trybunałem Stanu zapada, jeśli zagłosuje za nią co najmniej 2/3 członków Zgromadzenia

b)Kto decyduje o postawieniu przed Trybunałem Stanu?:
Sejm

Kto ponosi odpowiedzialność?

Prezes i członkowie Rady Ministrów,
Prezes Narodowego Banku Polskiego Prezes Najwyższej Izby Kontroli, członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji oraz Naczelny Dowódca Sił Zbrojnych
Posłowie

wniosek w tej sprawie może złożyć co najmniej 115 posłów lub Prezydent decyzja o postawieniu członka Rady Ministrów przed Trybunałem Stanu zapada jeśli zagłosuje za nią co najmniej 3/5 posłów,
wniosek w tej sprawie może złożyć co najmniej 115 posłów lub Prezydent, a decyzja o postawieniu przed Trybunałem Stanu zapada bezwzględną większością głosów w Sejmie,

c))Kto decyduje o postawieniu przed Trybunałem Stanu?:

Senat

Kto ponosi odpowiedzialność?

senatorowie

wniosek w tej sprawie może złożyć Marszałek Senatu, a decyzja o postawieniu senatora przed Trybunałem Stanu zapada bezwzględną większością głosów w Senacie.

Jak widać w tej sprawie mamy doczynienia z sytuacja z punktu B czyli odpowiedzialnosć ponosi Prezes i członkowie Rady Ministrów. A juz widze jak te swinie z rzadu w wyniku glosowania swojego udupia. Wiec co tu mowic nasz kochany Vincent jest nietykalny.
k***in jak zwykle zrobil z siebie idiote (Nihil Novi)

lu...........5z

2013-11-24, 22:55
@up k***in to twoj stary

O_Co_Ci_Chodzi

2013-11-24, 23:06
luka5z napisał/a:

@up k***in to twoj stary



Spać idź, bo jutro masz lekcje od rana, a tata chce cię jeszcze przytulić :banany: .

mare30ks

2013-11-24, 23:34
raczej wiedzial ze gowno jego pozew da, ale dzieki temu bedzie mowl sie chelpic przed swoimi wyznawcami, ze staral sie ale "lewaki znowu ukrecily sprawie leb" ;)

lu...........5z

2013-11-25, 08:10
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Spać idź, bo jutro masz lekcje od rana, a tata chce cię jeszcze przytulić :banany: .



ty mozesz liczyc tylko na wytrysk na twarz jesli chodzi o twojego tate

cz...........00

2013-11-25, 17:09
O_Co_Ci_Chodzi napisał/a:



Spać idź, bo jutro masz lekcje od rana, a tata chce cię jeszcze przytulić :banany: .


Oj tam postaw lepiej jemu Piwo przecież myslal nad tym tekstem ze 3 godziny a drugie tyle musial czekac az jego opiekun na chwile straci uwage i bedzie mogl cos napisac na kompie.