18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Donnie Darko

nikos • 2011-01-24, 14:44


Bardzo dobry film, już o nim ktoś wspominał na sadolu ( jak by jakiś post z królikiem chyba) ale nie ma w filmach.
opis z filmweb.pl
Cytat:

Tytułowy bohater, Donnie (Jake Gyllenhaal), jest nastolatkiem, uważanym za niezrównoważonego psychicznie. Pewnego dnia ujrzał dziwną postać: człowieka-królika, który wywabił go nocą z domu, przez co uratował chłopakowi życie. Podczas kolejnych "wizyt" królik wyjawia mu, że jest przybyszem z przyszłości i pragnie zapobiec pewnym zdarzeniom. W tym celu Donnie zostaje zobligowany do wykonania różnych przedziwnych, destrukcyjnych dla otoczenia zadań. Wraz z rozwojem akcji okazuje się jednak, że
...
nakazy przybysza nie były bezpodstawne... Film porusza temat podróży w czasie, możliwości jego odwrócenia i zmiany wydarzeń oraz tajemnicy, jaką jest nasz umysł.


miedziak

2011-01-24, 18:17
czytanie o filmach na filmwebie to jak oglądanie rozgwieżdżonego nocnego nieba w dużym mieście.
Po obejrzeniu filmu i późniejszym przeczytaniu o nim na filmwebie człowiek może uważać się za szczęściarza że właśnie zrobił to w tej kolejności.
Filmidło świetne i gorąco polecam kontynuację, opowiadającą historię jego młodszej siostry którą również popie**oliło kilka lat później po wydalanie związanych z jej bratem.
tytuł to Samatha Darko aka S. Darko (2009)

nikos

2011-01-27, 00:38
obejrzałem S. Darco, i film jest niezły ale do Donniego nie ma co porównywać.
Co się dziwić inny scenarzysta i inny reżyser,
S. Darco to całkowicie inny film, inny klimat, nie ta liga, co nie zmienia faktu że nawet niezły

Wilczex

2011-01-27, 06:19
Jak dla mnie film bardzo dobry. Nieźle popie**olony i do dziś pamiętam niektóre seny ;) Poza tym przez pół filmu zastanawiałam się, skąd oni tych wszystkich twarzowców wzięli :D

Masterof

2011-01-28, 22:25
Zobaczyłem go dzisiaj i jakos nie przypadł mi do gustu, strasznie męczył, a koncówka raczej słaba. Na pewno nie powróce do tej pozycji, a ogólnie oceniłbym na 4/10. Można obejrzeć jak się ma te 2h woolnego, ale szału ni ma.