18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Domówka w Hameryce

Trybson • 2015-03-29, 09:59
Taka tam imprezka


kszan

2015-03-29, 22:35
Polskie napisy dla tych co nie znaja niggerskiego:

"Co jest murzynu? Znowu chciales zjesc moje skrzydelko z kfc murzynu?! O ty k***a w morde j***ny murzynu nie pie**ol bo widzialem murzynu!! A ty co murzynu sie patrzysz murzynu? Tez myslales o moim skrzydelku murzynU? A masz w morde murzynu wpie**ol dostaniesz a nie moje skrzydelko j***ny murzynu"

malutky

2015-03-29, 23:28
Słychać, że coś mu ukradł. Dobrze złodziejowi.

S4ndal

2015-03-29, 23:55
@kokroucz

Ale to jest wlasnie sadisticowy rasizm. Gowno wiedza co bylo przed ( moze mu jak tutaj cos zaj***li, matek pobili czy cos).
Ale na sadisticu popularne sa rasistowskie komenty. A jeszcze lepiej jak pierwszy je napiszesz , to duzo piwek dostaniesz.

wargog1111

2015-03-30, 12:42
Up, k***a, nie wazne, co zrobil. Nie jestesmy rasistami, po prostu trzezwo myslimy, przywiezlismy zwierzeta, one sie wyrwaly spod kontroli i wygryzaja rodzimy gatunek, jak zające w australii, tam chociaz mozna naturalnych wrogow sprowadzic i ograniczyc populacje, a tutaj co? Podwoimy liczbe policjantow czy wyslemy wojsko na ulice do walki ze wszystkimi ciapackiemi zwierzetami?

ganji

2015-03-31, 16:13
Dla hejtów.

Dajcie mi wasze adresy, wyślę wam specjalną maść. Wciera się ją w dupę i przestaje boleć.

Pozdrawiam

Ps. Autor dał pod komentarz konkretny fragment filmu, więc ch*j mnie interesuje co, kto robił wcześniej. Czarny zawsze będzie kojarzony z gównem. Sami sobie ciężko zapracowali przez lata na taką opinię.